Jump to content
Masatenisi.org Forum

Fb'nin Yeni Salonu

Guest Simurg

Recommended Posts

Merhaba,

Fenerbahçe Kulubü, Göztepe'de E5 üzerinde yeni bir salon açıyormuş. 9 masa olacakmış, haftaiçi ve haftasonları 16:30-22:00 arası antrenman yapılabilecekmiş. Benim duyumlarım bunlar. Böylece İstanbul'da bir salon daha oluyor, umarım gerisi gelir. Birileri de Avrupa yakasına birşeyler açsa hiç fena olmayacak :gulumse:

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Heber doğru da detayları yanlış.

Bu salonu Fenerbahçe dereağzından ayrılan Fenerbahçe veteran masa tenisçileri derneği açıyor. Fenerbahçe kulübü ile de isim dışında hiç bir bağlantısı yok.

Salon kısmı tamamlandı. Yaklaşık 350 m2, çok yüksek tavanlı, sütunsuz, yerler parke ve ışıklandırma spor salonlarındaki gibi. Bugün masalar kuruluyor bu akşam da oynanamaya başlayacağız.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Bu yeni acilan salonun tam adresi ve uyelik sartlari gibi ayrintilar konusunda bilginiz var mi?

Bir de bu salon, Goztepe'deki Veteran Masa Teniscileri Dernegi (Ali Fuat Cebesoy Ilkokulu spor salonu) ile alakali degil di mi?

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Bu yeni acilan salonun tam adresi ve uyelik sartlari gibi ayrintilar konusunda bilginiz var mi?

Bir de bu salon, Goztepe'deki Veteran Masa Teniscileri Dernegi (Ali Fuat Cebesoy Ilkokulu spor salonu) ile alakali degil di mi?

Burası farklı bir dernek. Açık adresini bilemiyorum ama tarif edebilirim gitmesi çok kolay.

Göztepe kavşağının hemen yanında oto sanayi sitesi var. Oto sanayi ye girince 100 metre ilerde sağda pembe bir ilkokul var onun yanındaki salon. E5 den kadıköyden göztepe kavşağına giderken kavşağa gelmeden önce sağda bir tır deposu vardır. Onun arkasına bakınca E5 den de görülüyor.

Arabası olmayanlar için göztepe kavşağındaki duraktan 5-10 dakikada yürünebilecek mesafede.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hayret!

Salonlarda da klonlama yöntemi olduğunu bilmiyordum :pirpir:

Yeni salonumuz hepimize hayırlı olsun :isterim:

Umarım yeni ve güzel salonumuzda, uzun yıllar zevkli ve dostluk dolu antrenmanlar yapabilir, karşılaşmalar oynayabilir ve geleceğin sporcularını da burada yetiştirebiliriz.

Bu arada;

Allah'tan Fenerbahçe Klubü değilde, Fenerbahçe Veteran Derneği olarak açılıyor. Yoksa benim gibi bir Galatasaray'lı orada görülürse yanlış anlaşılırdı vesselam. :D:

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Allah'tan Fenerbahçe Klubü değilde, Fenerbahçe Veteran Derneği olarak açılıyor. Yoksa benim gibi bir Galatasaray'lı orada görülürse yanlış anlaşılırdı vesselam

Derneğe üye bir çok fanatik GS li masa tenisçi arkadaşımız var. Derneğin FB ile de bir ilgisi olmadığı için rahatça gelebilirsiniz.

Hatta duyduğuma göre FB kulübü dernek ismindeki Fenerbahçe'nin değiştirilmesi için uğraşmış ama başaramamış.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Ben gittiğimde 3 masa monte edilmiş, diğerleri de hazırlanıyordu. Ben de biraz montaja yardım ettim sonra da yaklaşık 1 saat oynadım.

Masalar çok iyi, yüzeyleri "kaymak gibi" ama masaların top zıplatması bana eğişik geldiği çok iyi oynayamadım. Herhalde 2-3 seferden sonra alışırım.

Zemin de çok iyi. Cilalı parke kaplı altında da ızgara tahta olduğu için hem yumuşak, hem de biraz yaylanıyor. Parlak olmasına rağmen çok da kaydırmıyor. Yalnız masa tenisi ayakkabısı dışındaki normal spor ayakkabılarla kaydırabilir.

Bana 9 masa ile biraz dar gibi geldi. Masa sayısını 8 veya 7 ye düşürünce daha iyi olacak gibi. En azından yeni başlayanlar 9 masa ile oynayabilirler ama daha iyi oynayanlar için sayıyı biraz azaltmak lazım.

Işıklandırma spor salonlarındaki gibi yükseğe monte edilmiş kuvvetli lambalarla yapılıyor. Işık seviyesi iyi. Tavan da spor salonlarında olduğu gibi çok yüksek.

Dün akşam hem montaj telaşesi olduğu, hem de kalabalık olduğu için fazla oynamadım. Zaten masalar değişik gelince hevesim de azaldı bu yüzden erken çıktım.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Ben de zaten sizler için bir resim çekmiştim. Umarım yeni salonumuzu beğenirsiniz. Salonun ancak bir kısmı resme sığabildi.

Haftaya başka resimler de çekeceğim.

merhaba,öncelikle fb nin masa tenisi salonu hayırlı olsun diyorum.resimde gördüğüm salon beni çok etkiledi.20 masanın olması,trübünlerin olması çok güzel.sayenizde böyle bir masa tenisi salonuna istanbul sahip oldu .hepinizin ellerinize sağlık.(umarım fotoğraflar karışmamıştır.)

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

merhaba,öncelikle fb nin masa tenisi salonu hayırlı olsun diyorum.resimde gördüğüm salon beni çok etkiledi.20 masanın olması,trübünlerin olması çok güzel.sayenizde böyle bir masa tenisi salonuna istanbul sahip oldu .hepinizin ellerinize sağlık.(umarım fotoğraflar karışmamıştır.)

Yalnız sizin gördüğünüz kısım salonun sol yarısı. Resime sığmayan sağ taraf da var.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   1 Üye, 0 Gizli, 17 Misafir (Tam liste)

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..