Jump to content
Masatenisi.org Forum

Fb'nin Yeni Salonu

Guest Simurg

Recommended Posts

Ertan Bey, aradan geçen sürede sizin salon çekmiş mi biraz ne :lol:

Ping

Seyirci gelmiyor diye yarısını yıktırıp alışveriş merkezi yaptırıyoruz.

Bu arada adresini merak edenler için :

Halil Türkkan İlkogretim Okulu

Goztepe Sanayi sitesi

Yumurtaci Abdi Bey SOKAK

Egitim Mahallesi

Goztepe

Otopark mevcuttur

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 3 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 2 months later...

Herkese Selam,

Bu salona duzenli gelenler ya da gelmeyi dusunenler var mi forumdan?

Yakin zamanda isimden ayrildigim icin bos zamanim cok ancak birlikte gelmeyi planladigim arkadasimin islerinin yogunlugu nedeniyle oynayacak biri yok.

Robot filan var gerci ama robotlarla muhattap olmayi pek sevmiyorum :) Pek iyi oynadigimi soyleyemem ama benim durumumda birileri varsa haberleselim, bos durmaktan iyidir...

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Mel selamlar bendede geçen gün aradım fenerbahçe veteranı Abdullah beyle görüştüm gelmek istediğimi belirttim..pek insan yok yaz ayları olduğu için dedi ama istersen gel dedi.ben avrupa yakasındayım ama göze aldım bayadır oynamıyorum. istersen beraber oynayabiliriz. bende orta halli anlıorumBirbirimizin gelişiminde faydamız olur.Sevgiler..

Uğur

--------------------------------------------------------------------------------------------

Butterfly LARS HIELSCHER OFF

Tackifire SP soft 2.1 Fh

Tackifire SP soft 2.1 Bh

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

bende geçen gün aradım fenerbahçe veteranı Abdullah beyle görüştüm gelmek istediğimi belirttim..pek insan yok yaz ayları olduğu için dedi ama istersen gel dedi.ben avrupa yakasındayım ama göze aldım bayadır oynamıyorum. istersen beraber oynayabiliriz. bende orta halli anlıorumBirbirimizin gelişiminde faydamız olur

Siz hangi salonu aradınız ? Dereağzındaki FB salonunu mu? Yoksa bizim derneğin yeni açtığı ve FB kulübüyle ilgisi olmayan salonu mu?

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 0 Gizli, 13 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..