Jump to content
Masatenisi.org Forum

Türkiyede Masa Tenisi In Mi Out Mu

Guest Velihan

Recommended Posts

dünyada neden çin lider ve neden biz değiliz aslında bunun nedenini araştırmak gerekir. Türkiyede masa tenisi federasyonunun icraatlerini beğeniyormusunuz.eleştirmek niyetinde değilim ama fikrim örneğin illerde okullarda üniversitelerde masa tenisi adına birçok faaliyet yapılabilir. diğer bi konuda acaba antrenörlermi yetenekli değil genel olarak mutlaka iyi antrenörler oılacaktır ama genelinden bahsetmak gerekirse bence önümüz pek de içi açıcı değil.ülkemizde bir ilk oluyor masatenisinde ne kadarda türk vatandaşıda olmasa peng atina olimpiyatlarına katılma şansını elde etti.gazetede okuyorum neymiş efendim türk vatandaşlığında sorun çıkmış bu yüzden katılması konusunda engeller olmuş. Bakıyorumda türkiyede masa tenisi hakkaten düşüş yaşıyor. görüşlerinizi bildirirseniz sevinirim

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 2 weeks later...

masatenisinin düşüş yaşadığına katılmıyorum.zaten biz ne zaman çıkış yaptık.ama artık yavaş yavaş sesimizi duyurmanın zamını geldi.

gerçekten çok yetenekli kardeşlerimiz, arkadaşlarımız,abilerimiz ve hocalarımız var.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

bence hala yerimizde sayiyoruz bir adim öteye gidemedik. avrupayla ve asyayla asla bir olamayiz. çünküher ülkede bizimki gibi iki lig yok ki????? bir sürü alt lig var yildizlar minikler ligi hersey var. bir oyuncunun iyi olmasi için sürekli maç yapmasi gerekir. ama türkiyede böyle bir durumdan söz edilemez. :acaba: bizim federasyonumuzda eskilerde ve yenilerde bu kafalar degismedikçe masa tenisi bir adim öteye gitmez. bunun en açik örnegini son avrupa sampiyonasinda gördük :alkis:

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Bence masatenisinin diğer spor dalları gibi medyatik olmayışı gelişimi açısından çok şeyler kaybettiriyor.Spor adına neredeyse her özelliği barındıran masatenisinin bu kadar yavaş gelişmesi gerçekten üzücü ve aynı zamanda şaşırtıcı.Bence masatenisi ile ilgilenen herkes çevresindekilere bu sporu aşılamalı.Her kurumun dinlenme salonunda her okulun kantininde,bilardo salonlarının bir köşesinde de tenis masası bulunsa hiç de fena olmaz öyle değil mi? :frust:

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 0 Gizli, 16 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..