Jump to content
Masatenisi.org Forum

Kuveyt Açık 2010

Recommended Posts

Çeyrek final:

iyi ralliler vardı, ryu gayret etsede usta penholder Ma lin'e boyun eğdi.

Çeyrek final:

bh de pütür kullanan bu arkadaş birkaç güzel sayı alıyor ama nafile. 3.39'da Ma long literatürlerde pek rastlamadığımız bir servis atıyor dikkatle izleyin.

Çeyrek final:

Hao artık gençlerle başedemiyor...

Çeyrek final:

Efsane yine yaptı yapacağını, müthiş taktiklerle temiz bir galibiyet aldı ama ENEZ ayırdı bizi :uzgun:

Yarı final:

Bu ikilinin maçları her zaman nefesleri kesiyor. Tek kelimeyle müthiş. Anlatılmaz izlenir...

Yarı final:

Ma lin amca çoştu, bu aralar eski toprak oyuncularda bir kıpırtı var gidiyor. Daha önce karşısında aciz kaldığı Zhang'ı müthiş bir oyunla harcadı. Ma'da nasıl garip bir blok tarzı var anlamadım, ama çok etkili oluyor.

Final:

Dillere destan bir maç, en iyi iki penholder karşılaşınca ve formlarında olunca böyle oluyormuş demek ki. Ma lin'e büyük bir alkış...

Çiftler final:

Jo see'yi kıskandıracak sayılar olmuş, iyi kesiyor adamlar...

Bayanlar final:

çekişmeli bir mücadele olmuş...

Bayanlar çeyerk final:

seyir zevki yüksek bir maç olmuş. 4.25 te başlayan bir ralli var ki dudak uçuklatıyor...
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

artık çinliler aşmış yani başa çıkılmaz bunlarla <_< şu ma long - xu xin maçını galiba hızlı çekim olarak koymuşlar :D: (hızlı çekim diye bir teknoloji var mı bilmiyorum , şimdi uydurdum :D: )

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

wang liqin harika oynamis, xu xinin backhan dine yollamis bütün toplari xu da geri gidip durmus, yazik olmus wang liqin e

final finale yakisir bi mücadele olmus, ama ma linin kazanmasini istedim, bi de simdi basimiza xu xin cikti, artik turnuvalarda ilk dört belli olmuyor :) (xu xin isi bozabiliyor hehe)

ma long un servis gercekten cok süper forehandla vuruyor bende denemeyi düsünüyorum ;)

bayanlar finali gercekten cok süper olmus, ikiside masadan 1 adimgeri atmiyorlar top da kacirmiyorlar neredeyse, Ai fukuhara backhand de tirtilla mi oynuyor???

paylasim icin tesekkürler kisaca süper

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Ai fukuhara backhand de tirtilla mi oynuyor???

bunu ben de soracaktım bana backhandden spinli toplara dümdüz hızlı gidecek şekilde vuruyo gibi geldi.

bi de skorlara bu gün baktım çok ilginç geldi. joo ryu ya 4-0 yenilmiş. oh sang eun tanh peng'e 4-0 yenilmiş. lee jung woo qatar'da mizutani ve ryu yu yenmişti. burada adrian mattenete yenilmiş. Yoon Jae Young, chen weixing'i 4-1 yenmiş

bir de Ai fukuhara'ya turnuva boyunca hep çinli gelmiş(çiftler dahil). bunlardan 3'ü de ilk 10'da olan çinliler. ikisini yenmiş. takdir ettim.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   2 Üye, 0 Gizli, 17 Misafir (Tam liste)

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..