Jump to content
Masatenisi.org Forum

Ttnpp (Table Tenis And Ping Pong )

Guest Sempathic

Recommended Posts

• 7 months later...

Bu ara ttnpp den sipariş veren oldu mu hiç?Ben sipariş vereli 6 gün oldu ama hala gönderildi olarak gözükmüyor..Bahçelievler Masa Tenisi'nin hocası Sinan Hoca da ordan ayın 2 sinde sipariş vermiş fakat onun da pakedi daha gönderilmemiş gözüküyor..Aynı durumu yaşayan var mı?Çünkü şu ana kadar çok kez alışveriş yaptım ve maksimum 3 gün sonra takip kodu bana gönderilmişti..Bu sefer neden böyle oldu anlamadım..Adama mail de attım dün ama cevap gelmedi..Bakalım nolacak..

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 2 weeks later...

Ben olayı canlı sohbet yoluyla çözdüm..Adama siparişimi ne zaman göndereceksin diye sorduğumda sipariş ettiğim bi lastiğin 36 derecesinin elinde kalmadığını,başka bir derece ile değiştirmem gerektiğini,aksi takdirde ekipmanı temin edene kadar bekleyeceğimi söyledi..Bende 35 derece olsun dedim ve siparişimi gönderdi..Elime geçti hatta bugün..Arkadaşımın sorununu da aynı yolla çözdüm..Onun siparişi ayın 2 sinden beri beklemedeydi..Meğersem paket 3 dolarlık palio lastik yüzünden 1 aydır bekliyormuş..Kısacası sipariş 4-5 gün içerisinde gönderilmezse ne yapıp edip adamla irtibata geçmek lazım..Mail atıp bilgilendirdiğini söylese de ne bana ne arkadaşıma böyle bir mail gelmedi.Biraz vurdumduymaz olsa da güvenilir bir satıcı..

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 5 years later...

kırk yılın başı yurtdışından bişey alıyım dedim..28 ocakta sipariş vermiştim bu siteye..tam 43 gün geçti..ne gelen var ne giden.ara ara mail yazdım oralı olan yok..sitede sadece...order referance 35165..diye bi bilgi var..Sevmedim bu siteyi vesselam..

Ama daha sonra..tt11..den bir iki bişey aldım..gerçekten hem bilgilendirme hemde kargo dendiği gibi..7 euro ya 10-12 gün gibi..17 euroya 3 günde elinde valla..

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 0 Gizli, 11 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..