Jump to content
Masatenisi.org Forum

Samsonov Carbon

Guest Erdem Kemiksiz

Recommended Posts

arkadaşlar tahtamı değiştirmeyi düşünüyorum...şu anda timoboll carbon kullanıyorum...bunun yerine de samsonov carbon almak istiyorum...bu konuda bilgisi olan arkadaşlar varsa tecribelerini paylaşsınlar...samsonov carbon yerine başka önerilere de açığım..lütfen timo boll kullandığımı düşünerek önerilerde bulunun...

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Oncelikle daha hizli bir tahta mi ariyorsun? Gel-geri Carbon :P: da, Samsonov da TBS'den daha hizlilar. Piyasada karbonlu tahta cok da, sen niye TBS'yi degistirmek istiyorsun, onu soyle... Ayrica unutmadan, Gel-geri'nin kiz tahtasi olma gibi bir unu de var :D: .

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

ben aslında değiştirmek istemiyordum ama tahtayı satınca yeni birşeyler deneyeyim dedim...TBS'den memnundum...onun ayarında ya da biraz daha atak bir tahta deneyebilirim...stiga wrb titanium önerdiler onun yerine...ama ben samsonov carbonun da nasıl olduğunu öğrenmeden yeni bir tahta almak istemiyorum..gergely carbon düşünmüyorum..kontrolü çok zor... :thup:

samsonov carbon hakkında biraz daha bilgi edinebilirsem ona göre karar vereceğim..ama TBS'den daha az atak bir tahta ile oynamayı düşünmüyorum... :whistle:

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 0 Gizli, 18 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..