Jump to content
Masatenisi.org Forum

Ilk Kombinasyon Yardımı

Guest malatyalıcihan

Recommended Posts

Guest malatyalıcihan

arkadaşlar masa tenisine gönül vermiş biri olarak şuana kadar kendime özel hiç raket yapmamış bulunmaktayım.öğrenci olduğumdan dolayı 50 60 70 tl para verebilirim rakete.rakette sıfır istemiyorum 2.el bi raket daha iyi olur maddi açıdan.oyun özelliğimde belirli bi sistemim yok ama kendi çapımda yorum yapacak olursam topu tutacak yani topu fırlatmayacak bi raket almayı düşünüyorum spinlerimin yarısı dışarı çıkıyor fileye takıldığı nadir olur.servislerim bana göre çok iyi ama biraz daha kesik gitmesini istiyorum.kendimi anlatabildiysem ne mutlu bana şimdi söz sizde.

eğer anlattığım gibi bi raket varsa almaya hazırım şimdiden teşekkürler...

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

arkadaşlar masa tenisine gönül vermiş biri olarak şuana kadar kendime özel hiç raket yapmamış bulunmaktayım.öğrenci olduğumdan dolayı 50 60 70 tl para verebilirim rakete.rakette sıfır istemiyorum 2.el bi raket daha iyi olur maddi açıdan.oyun özelliğimde belirli bi sistemim yok ama kendi çapımda yorum yapacak olursam topu tutacak yani topu fırlatmayacak bi raket almayı düşünüyorum spinlerimin yarısı dışarı çıkıyor fileye takıldığı nadir olur.servislerim bana göre çok iyi ama biraz daha kesik gitmesini istiyorum.kendimi anlatabildiysem ne mutlu bana şimdi söz sizde.

eğer anlattığım gibi bi raket varsa almaya hazırım şimdiden teşekkürler...

merhaba forumda onur zaim isimli arkadaş var o sana uygun bi raket satıyordu 60 tl ye istersen ona mesaj at o raketi al hem ekonomik hemde tam senin oyununa göre olacağından eminim tabi kafanda belli bir marka var mı bilmem ama umarım yardımcı olmuşumdur

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Başka bir ekipman tavsiyesi konusunda yapılan yorumlara verdiğin cevaptan dolayı bir öneride bulunma ihtiyacı duydumsmile.gif

Eğer yurtdışından alışveriş yapma imkanın varsa takriben 70 L. ya istediğin raketi satın alabilirsin. Eachenge.net e bak. Galaxy y3 karbon + 729 sky king 2 adet. Bu raket fiyatının iki katı ederwhistling.gif

Sanırım ikinci el raket satın almayı düşündüğünden pek yorum gelmemiş. İkinci el için tavsiye biraz zor olur.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Guest malatyalıcihan

tesekküer yorumlar için raketimi aldım çok memnunum orhan altay abime çok teşekkür ederim raketi temin ettim çok güzel oyunuma çok uydu nerdeyse beni yalan olmasın 3 kat geliştirdi bilseydim bu kadar önemli olduğunu başta alırdım ama neyse zararın neresinden dönersek kar:)

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 0 Gizli, 9 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..