Jump to content
Masatenisi.org Forum

Trakya Üniversitesi

Guest Umut AL

Recommended Posts

• 9 months later...

sayın abimiz edirnede gerçekten masatenisinin durumu içler acısı bende eal 10. sınıf öğrncisiyim ve imkanlarımız çok kısıtlı ama gsm 40 tl yeni yapılan bir binası var mimarsinan spor solunun orda devasa bişi oranın bodrum katına msa yerleştirmişler hoca ders veriyormuş bende oraya gitmeye karar verdim. il temsilcisiyle konuştuğumuzda kendi oğlunu bile adam kırklar eline götürürüyormuş oynatmaya edirnrde durum içler acısı

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 1 year later...
  • 10 years later...
7 saat önce, Uğur K yazdı:

Trakya Üniversitesinde öğretim üyesiyim. Edirne'de masa tenisi partneri arıyorum. İlgilenenler ulaşırsa sevinirim.

Uğur hocam Facebook veya Instagram üzerinden Alaettin Teymur hocamıza ulaşmanızı öneririm, Gençlik Sporda Masa Tenisi antrenörü olarak görev yapıyor. Yardımcı olacaktır sanırım.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 4 months later...
Tarih: 10.06.2023 Saat: 12:37, Uğur K yazdı:

Trakya Üniversitesinde öğretim üyesiyim. Edirne'de masa tenisi partneri arıyorum. İlgilenenler ulaşırsa sevinirim.

Hocam merhaba, hafta içi akşam saatleri ve pazartesi tüm gün müsaitim. 5394602027 ararsanız görüşelim. Saygılarımla. 

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 0 Gizli, 13 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..