Jump to content
Masatenisi.org Forum

Masa Tenisi Ile Ilgili Haberler

Tufan Yalcin

Recommended Posts

hayır ama böyle bi reklam ile artık pek iyi bilmiyorum...

Mevcut koşullarda pek haber beğenecek lükse sahip olmadığımızı düşünüyorum. Nitekim eleştirel bir haber bile yapılmıyor bu branş hakkında. Kısacası yok sayılıyor.

Ayrıca bugün televizyonu açtığınızda futbol hakkında hep güzel haberler duymuyoruz değil mi?

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Reklamın kötüsü olmaz :P

Kötü reklam olur...

Ama kötü reklamın karşılığı mutlaka iyi bir reklam çıkar. Bu kötü reklamın içinde kalan yetkililer mutlaka iyi bir reklam yapma zorunluluğu hissedeceklerdir.

Sayın lobianco'nun dediği gibi olayın mutlu sonu Reklamın kötüsü olmaza döner.

ktm

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 8 months later...
  • 1 year later...

Arkadaşlar 01-01-2010 tarihinden itibaren yeni bir haber sitesi ülkemizin hizmetine giriyor adı www.HaBertaraf.com

Bende bu sitede haftada bir yazılarımla ve haberlerimle Masa Tenisi hakkında çok geniş bir kitleye hitab edeceğim.Masa Tenisi'nin en azından bir haber sitesinde adının geçmesi açısından bile olsa güzel bir gelişme olarak algılıyor, site yönetiminin Masa Tenisi'ne verdiği desteğine teşekkür ediyor ve hepinizden siteye girerek yazılarımı takip edip bana destek vermenizi temenni ediyorum.

Saygılarımla.

MRB İST. TENİS TURNUVALARINA KATILMAK İSTİYORUM. ARKADAŞLAR NE YAPMAM GEREKİYOR. YARDIMCI OLURMUSUNUZ.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 1 year later...
  • 2 months later...
  • 3 months later...
  • 1 month later...
  • 1 year later...
  • 1 month later...
  • 2 months later...

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   1 Üye, 0 Gizli, 15 Misafir (Tam liste)

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..