Jump to content
Masatenisi.org Forum

49.ups Masa Tenisi Turnuvası

Recommended Posts

Merhaba Arkadaşlar 49. masatenisi ups turnuvası bu cumaretesi 19 aralık 2009 da Haluk Ündeğer ups spor kompleksinde yapılacaktır.Turnuvaya katılım ücreti öğrenci:5 TL.Büyükler 10 TL olarak belirlenmiştir.Turnuva saat öğleden sonra saat 1 de başlıyacaktır İlgilenenlerin bilgilerine........

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Tüh, o gün Süper Lig var. Fenerbahçe - IBB maçını seyredeceğim. Bu maçı şampiyonluk düğümünü çözecek maç olarak görüyorum. Arkadaşlarımı yanlız bırakmak da istemiyorum. Birdahakine kısmet olur da gelirim inşallah.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Merhaba Arkadaşlar 49. masatenisi ups turnuvası bu cumaretesi 19 aralık 2009 da Haluk Ündeğer ups spor kompleksinde yapılacaktır.Turnuvaya katılım ücreti öğrenci:5 TL.Büyükler 10 TL olarak belirlenmiştir.Turnuva saat öğleden sonra saat 1 de başlıyacaktır İlgilenenlerin bilgilerine........

Gecikmezsem gelebilirim.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Turnuva sonuçlarını ratinge girdim.

1. Bora Dileri ( http://www.tt-rating.com/ttrating/oyuncuSonMaclar.aspx?oyuncuID=17 )

2. Cengiz Penol ( http://www.tt-rating.com/ttrating/oyuncuSonMaclar.aspx?oyuncuID=261 )

3. ratingde olmayan bir arkadaş. Şu an hatırlayamadım, öğrenince eklerim...

Dereceye girenleri de girmeyenleri de kutlarım...

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   1 Üye, 0 Gizli, 14 Misafir (Tam liste)

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..