Jump to content
Masatenisi.org Forum

Fen Lisesine Adam Aranıyor

Guest Velihan

Recommended Posts

sevgili arkadaşlar ben çankırıdan velihan. Bu sene lgs ye girecek arkadaşların dikkatine. çankırıya gelirseniz sizlerel başabaş oynayacak arkadaşlarım var mesela Can okulumuz oldukça iyi eğitim vermektedir. pansiyonumuz türkiyenin ikinci en iyi pansiyonu olup bu sene yaklaşık 28 doktor ve bir okadarda dişçi eczacı ve mühendis var bilgilerinize sunarım

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 2 weeks later...

bence iyi fikir ama sizin okula gelen olur mu?bilmem. üst düzey oyuncular gelir ise şehir dişina açılma imkanları yok.zaten hep il 2.si oluyosunuz.2 yıldır ticaret şampiyon.çankırıda antrenör yok bu yüzden çankırıya geleceklerini sanmıyorum.

oynayacakları bir klüp bile yok.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Gelecek senenin takımını şimdiden oluşturmaya başladın demek Velihan. İyi fikir. Ama seneye işiniz zor. Yaşımı küçültüp ben de turnuvaya katılacağım. :D: :hehehe:

erkan hocam lütfen anketimi canla iletişim aracı olarak kullanmayınız kullandığınız takdirde forum üyeliğiniz iptal olacaktır biline :gulumse:

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 0 Gizli, 15 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..