Jump to content
Masatenisi.org Forum

Prİmoc Hakkinda Bilgi

Guest *Murat

Recommended Posts

evet baslıkda anlasılacagı gibi bu primoc tahta hakkında bılgı arıyorum ne cesıtlerı var zamn bakımından bıraz eskı mı kalmıs? daha cok hangi oyun tarzı icin uygun ??? uzerine allı morlu ne gıder bu arda baskın bır oyun tarzım var adı terim olarak neyse iste :B:

(tesekkurler murty murty murty murty her zmn murtyiiiii) :thup:

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

evet baslıkda anlasılacagı gibi bu primoc tahta hakkında bılgı arıyorum ne cesıtlerı var zamn bakımından bıraz eskı mı kalmıs? daha cok hangi oyun tarzı icin uygun ??? uzerine allı morlu ne gıder bu arda baskın bır oyun tarzım var adı terim olarak neyse iste :B:

(tesekkurler murty murty murty murty her zmn murtyiiiii) :thup:

valla primorac carbonla ilgili ne söylense azdır..ağır ve sert bir tahta...bence çok ileri seviyede değilsen kullanma...hele bir de turnuvalara falan giriyorsan...ama idman için çok iyidir..çok zevkli oluyor

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Sevgili Murty,

Niye bu konuyu ekipman kisminda acmadin, bilmiyorum, belki moderatorlerden biri oraya tasiyabilir. Biraz daha dikkat bu gibi konulara.

Primorac carbon'a gelince: Hizi off+, yanlis hatirlamiyorsam ust katlari hinoki, kontrolu cok yuksek degil. Bence off+ bir tahta gercekten profesyonel degilsen cok hata yaptirir. Ayrica hareketleri dogru yaptikca, hizi daha dusuk gozuken tahtalarla da cok iyi vuruslar cikar.

Primorac tahtanin bir de off- modeli vardi. Bu tahtanin ilk surumleri cok tutulurdu, sonra onun uretimini durdurdular, degisik bir sekilde ama ayni adla urettiler, boll forte'ye benziyordu galiba. Bende ilk surumu vardi (forte'ye benzemeyen), guzel bir tahta idi, kontrollu, orta sertlikteydi. Yeniden ayni goruntu ve Primorac adi ile uretiyorlar, ama ayni hissi verir mi, bilmem. Bu tahtayi tekrar uretmelerinin nedeni, eskisine olan buyuk talepti. Ama tekrar uretimine baslamadan once, Bastian Steger adinda bir tahta cikardilar ve bunun eski Primorac'in muadili oldugunu iddia ettiler. Insanlar bunu yememis olacaklar ki :P:;): eski Primorac tahta (en azindan oyle oldugu soyleniyor Butterfly tarafindan) tekrar aramiza dondu. Primorac 2000 ise baska bir model, o biraz daha hizli galiba, ama onu bilmiyorum acikcasi.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   1 Üye, 0 Gizli, 15 Misafir (Tam liste)

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..