Jump to content
Masatenisi.org Forum

Nasıl Servis Kullanırsınız?

Guest DaZamkZenZ

Recommended Posts

• 1 month later...
  • 2 weeks later...
  • 1 month later...

genelde iç ve dış kesme atarım.servis atarken topu yukseğe atarım boylece son ana kadar ne tur servis atacağımı belli etmem.oyunun belli zamanlarımda rakibimin backhand ine doğru sert servisler atarım genellikle karşılarlar ama bana çok güzel hücum hakkı kalır.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 2 weeks later...
Guest skydive_ephesus

slm arkadaşlar bnde aranıza yeni katıldm..bn serwislerimde topu raketle yatay keserek atarım ki rakibmden geln top havalansın ve çakaym..yane topa aşağıya doru falso veriorm ki rakp dokndğu anda top havaya fırlasn :D

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 3 weeks later...
  • 2 weeks later...
valla millet topu 4 metre :oop: havaya atıyor ama bişey değişmiyor. İş korkutmakta. Yaktik oyunu bu spor. Ama öyle bir şey vardır ki....... Kesmeli servislerinizle sayı kazanırsınız. Son sayılar.... Rakip servisinize alışmış. Pat!!!! Bir düz servisle şaşırtıcı son. :alkis: Arkadaşlar bu taktiklere güvenin, gerçekten işe yarıyor. Ayrıca rakibi korkutmasını bilin :bonus:

aslında topu daha yuksege atmak topun daha cok falso almasına yarıyo bence bi dene atabildiin kadar yukarı at tabi dengeli bi sekilde we ardından duzgun bi falsolu wurus yaptıktan sonra topu we aldıgı falsoyu izle daha once denemediysen sonuc sni sasırtacak emin ol

kısa we cok falsolu serwisler bence en iisi bn oole atmayı tercih ediorm we inanın ilk kerede serwisi yemeyen bi kişiye dahi rastlamadm bu serwisi gencaya dahi yedirdim(milli takım kampında)falsoyu ne tarafa werdiin onemli diil sadece cok kısa we asırı hızlı donen bi top işi halletmeye yetio:d:d

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

kısa we cok falsolu serwisler bence en iisi bn oole atmayı tercih ediorm we inanın ilk kerede serwisi yemeyen bi kişiye dahi rastlamadm bu serwisi gencaya dahi yedirdim(milli takım kampında)falsoyu ne tarafa werdiin onemli diil sadece cok kısa we asırı hızlı donen bi top işi halletmeye yetio:d:d

Arkadaşım aramıza hoşgeldin.

Ancak ben yaptığın yorumu okumak için baya ter döktüm.Sanıyorum Türkiye sınırları içinde oturmuyorsun.Çünkü Türkçemize çok yabancı olduğun belli.Yurt dışında oturduğunu,okuduğunu ve Türkiyeye sadece kamplara geldiğini tahmin edebiliyorum.Yurt dışında olduğun için dilimizi ve yazımızı unutuyor olman normal olabilir.Ama senden ricam hangi ülkede olursan ol Türkçemizi düzgün kullanmaya özen göster.Okuması zor olsada yazmak için baya çaba göstermişsin.Bu bile bir aşama.

Yazdıklarımı dikkate alacağını ümit ediyorum... :thup:

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 2 months later...
  • 2 weeks later...
Guest ozan barıs aydın

arkadaşlar koltuk altı(kolaltı) servis yasaklandı diyolar ama hala turnuvalarda atıyolar nası iştir anlamadım... bu servis şekli mi yasak yoksa topa vururken bilek hareketi ya da topa hangi şekilde vurduğu görünmesin diye topun saklanmasımı

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   1 Üye, 1 Gizli, 11 Misafir (Tam liste)

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..