Jump to content
Masatenisi.org Forum

Yeni Forum Yazılımı

Ertan

Recommended Posts

Yeni forum yazılımının Türkçesi epeyce halloldu sayılır, ama daha tam bitmedi. İsterseniz ana sayfanın sol alt kısmından Türkçe yi seçebilirsiniz.

Çeviri tam olarak test edilmedi. Birbirine uymayan cümleler veya yazım hataları görürseniz bana kişisel mesaj ile bildirirseniz sevinirim. Yalnız tam olarak hangi ekranda olduğunu bildirin.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Türkçe dil seçeneği tüm kullanıcıların ekranında standart olarak seçili hale geldi.

Ben bulabildiğim tüm hataları düzelttim. Bir kullanıcı dışında kimseden hata bildirim mesajı gelmedi. Gördüğünüz hataları lütfen bildirin.

Bazı kullanıcılardan "Sadece değişen mesajları nasıl görürüz" sorusu geldi. Sayfanın sağ üst tarafındaki "Aktif İçeriği Göster" seçeneği ile

Değişen Forumlar, yeni kayıt olan üyeler ve yeni takvim kayıtlarını aynı ekrandan görmek mümkün.

Bu seçeneğin aynısı forum istatistiklerinin hemen üstünde de var.

Herkese iyi forumlar.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Bazı üyelerin profil ve imzalarındaki Türkçe karakterler düzgün görünmüyor.

Bu üyelerin düzgün görünmeyen bilgilerini düzeltmeleri gerekiyor.

Sayfanın sağ üstündeki kullanıcı bilginizin yanındaki oku tıklayıp Ayarlarım seçeneği ile ilgili sayfalara ulaşabilirsiniz.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 0 Gizli, 12 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..