Jump to content
Masatenisi.org Forum

Partner Arıyorum...

Guest YavuzC

Recommended Posts

Merhabalar Sakarya Anadolu Lisesinde oynuyordum.12 sene önce..

Bugün yıllar sonra bir raketim oldu. Tibhar Rapid Soft 2.0 mm lastik ve Tibar Champ tahta.

Keyif için oynamayak isteyenler varsa bana ulaşabilirler.

0 532 426 84 05

Selamlar...

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 2 months later...

mrb,

cok profesyonel birini arıyorum derseniz bilemem ama oynamaya istekli olan bir partner ise aradıgın benim .:)

ben de üniv.hayatım boyunca yaklaşık 7 sene kadar faal olarak amatörce tabii oynadım. bornova da oturuyorum burada kapanan bir salon vardı oraya da gittim bi süre..

nerede oynayabliriz , forumda okudugum kadarıyla ataturk stadı da kapalıymış.

haberleşelim tabii..

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

selam yavuz naber..valla ben ordayken oynayamadık...ben de o kadar mesaj attım izmir'den kimler var diye ama senden başka mesaj atan olmamıştı...sen daha popülersin anlaşılan.. :dans:

bu arada düğün ne zaman...forum buluşmasında yoksun sanırım..izmir'e tekrar geleceğim...bir dahakine oynarız mutlaka...kendine iyi bak...selamlar

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Merhabalar Sakarya Anadolu Lisesinde oynuyordum.12 sene önce..

Bugün yıllar sonra bir raketim oldu. Tibhar Rapid Soft 2.0 mm lastik ve Tibar Champ tahta.

Keyif için oynamayak isteyenler varsa bana ulaşabilirler.

0 532 426 84 05

Selamlar...

izmirden ben de varım ve zaman sorunu olmayan biriyim eğer organize olabilirsek güzel olur burda oyuncu arıyoruz hepimiz

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

dün forumlardan bakınca hmn Atatrk stadına gittim ama tam bir tadilat söz konusu..eskiden hiltonda vardı, orası da gitti.

bu akşamda alsancak stadına bakıyım diyorum, varsa orada oynayabiliriz...

farketmez aslında oynamak istedikten sonra yer söyleyin gelirim'!!

slmlar

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Göztepe'den Bornova!ya taşındım. Uzun süredir internete fazla giremedim. O yüzden ancak cevap verebiliyorum. Kusura bakmayın. Buca Hasanağa'da oynuyorum bir süredir.

Son günlerdeki iş yoğunluğum nedeniyle gidemedim uzun süredir.

Ne zaman isterseniz oynayabiliriz. Hafta içi 18.00'dan sonra ve hafta sonları müsait olabilirim. Tel numaram 0 532 426 84 05

İlginize teşekkürler...

Cenk Yavuz

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

izmir de de oynamaya çalışanların sayısı artmaya başladı galiba

Arkadaslar, saat 1800 den sonra nöbetim yoksa seve seve oynayabiliriz.

Karşıyaka da, çarşı içinde atari salonunda iki masa var ve durumları fena değil ancak ben de 6 aydır oynayamıyorum iş güç fena halde hayatımı ele geçirmiş durumda

ilgilenenler için 05336518141

Tahsin

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 1 month later...

Selamlar herkese,

Zannedersem çok kişi İzmir'de oynamak istiyor ancak büyük şehir olsa bile anladığım kadarıyla yer yok gibi görünüyor.

Ben de İzmir'de akşamları oynayacak partner arıyorum.

Ayrıca,

YavuzC,

Buca - Hasanağa neresidir bir tarif edebilir misiniz?

İyi Oyunlar

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Selam,

Karşıyaka da çarşı içinde bir yer var. Play Station salonu aynı zamanda 2 masa sı var. Masalar iyi durumda.

Hasanağa Bahçesi ise Buca da 9 Eylül Üniversitesi İkt.İdr. Bil. fakültesine bakan büyük bir yer .İçerisindeki kompleks içerisinde masalar var. Aslında üniversite içinde de bir çok masa var. mezun old. için biliyorumm

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 2 months later...

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 0 Gizli, 11 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..