Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest Ali Naci Arbak

Masa Tenisi Ayakkabısı

Bu konuda 23 ileti var

yha masa tenisi ayakkabilari oyuna ne gibi yarar sağlar ? ben çok iyi oynayan biri değilim anca tmtf nin düzenlediği " Türkiye Sampiyonasi Yıldızlar " ferdi turnuvasina katılcam orda giycem yani çok giymeye firsat olcağını sanmıyorum çalıştığımız yer ahşap falan değil sizce alsammı ve butterfly ın hangi modelini önerirsiniz ? (turnuvalara normal bir converse katilmam uygun olurmu ? )

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

bence ucuz birsey al kardesım bende 17 yasındayım nittaku avanti aldım cok memnunum 70 tl gıbı bır fıyata alabılırsın... rahat bır ayakkabı...

buyume cagında oldugun ıcın pahalı bırsey almanı onermem.... :)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

bence ucuz birsey al kardesım bende 17 yasındayım nittaku avanti aldım cok memnunum 70 tl gıbı bır fıyata alabılırsın... rahat bır ayakkabı...

buyume cagında oldugun ıcın pahalı bırsey almanı onermem.... :)

ne malı bu nitakku

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

adidas feishu var yine 70 liraya omu daha iyidir yoksa nitakku avantimi ?

ben sana soyle soylıyım ben nittakudan cok memnunum tabıı kullanımada baglı ama kesınlıkle sana tavsıye edıyorum... gonlun rahat olsun al

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

ben sana soyle soylıyım ben nittakudan cok memnunum tabıı kullanımada baglı ama kesınlıkle sana tavsıye edıyorum... gonlun rahat olsun al

bisi sorucam ayakkabisi olmadan yani stantard bi spor ayakkabi ile olmuyo mu da masa tenisi ayakkabisi aliyosunuz farki nedir?(kendi yazimi okuyunca elestiriyomusum gibi geldi ama ciddiyim meraktan soruyorum yanlis anlamayin.)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

masa tenisi ayakkabilarinin alti kaucuk, hafifler ve iyi nefes aliyorlar. spor salounda spor yaparken ayakkabinin kaymamasi ve hafif olmasi gerekir eh tabi bir de iyi nefes alip kokmamasi. iste bu yuzden masatenisi ayakkabilarini ayri olarak satin aliyoruz.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

bende almayı düşünüyorum nittaku avanti ye iyi diyorsunuz birde donicin black panther ve megflex modelleri var onlar nasıl acaba kullanan varmı ?

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Ah be kardeşim....

All-Star'da gözlerime inanamadım ama

Butterfly'ın belki de en hoş ayakkabısını gürhan yaldız 50 lriaya satıyordu....Keşke orda olsaydın da alsaydın

Ben sana donic'in bir modeli var yan tarafı hava alan kumaştan 80 lira civarı onu tavsiye edebilirim.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

daha önceden tibharın ayakkabilarını kullandım güzeldi sonra adidas indoor ayakkabı denedim güzeldi arada birkac aynı tarzda ayakkabı kullandım hepsi güzeldi şu an asics ayakkabı kullanıyorum bu hepsinden güzel AMA GECENLERDE mizuno ayakkabı giydim arkadaslar muhtesem biras pahalı ama parasını bence hakediyor aslında ben alcak tabanlı ayakkabı seviyorum ama mizunoyu giyince fikrim kesinlikle degişti ayakkabı resmen oyuncuyu gitmek istedigi yöne itekliyor şiddetle tavsiyemdir...

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

daha önceden tibharın ayakkabilarını kullandım güzeldi sonra adidas indoor ayakkabı denedim güzeldi arada birkac aynı tarzda ayakkabı kullandım hepsi güzeldi şu an asics ayakkabı kullanıyorum bu hepsinden güzel AMA GECENLERDE mizuno ayakkabı giydim arkadaslar muhtesem biras pahalı ama parasını bence hakediyor aslında ben alcak tabanlı ayakkabı seviyorum ama mizunoyu giyince fikrim kesinlikle degişti ayakkabı resmen oyuncuyu gitmek istedigi yöne itekliyor şiddetle tavsiyemdir...

Çünkü hafif ayakkabı da ondan. Ben de kalın taban kullanma hatasına düştüm. Gerçi ayakları kuvvetlendirebilir, spora ara vermiş ve kilosu fazla kişilerin ayak ağrılarını azaltabilir ama hızlı oyunu tercih edenlerin tercihi hafif ayakkabılar olmalı.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

mizunonun hangi modeli bu link vereblrmsnz_

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Bu arada deichmann'da 20liraya masa tenisi ayakkabısı gördüm. Aslında salon ayakkabısı ama masa tenisi için çok uydun... Başlangıç modeli isteyenler için mükkemmel seçim diyebilirim... Hafif olsun iyi tutsun yeter diyorsanız bir bakın derim... Ama en büyük 44 vardı...

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

peki bu ayakkabılar olmadan normal spor ayakkabı ile mesela tiger la oynaya bilirmiyiz?

tabiki oynayabilirsin. spor salonunda giyilmesi yasak olmayan bütün ayakkabılarla oynayabilirsin.

tiger ise masatenisi için uygun bir ayakkabı. ben yıllarca o ayakkabı ile oynadım.

senin için kesinlikle yeterli bir ayakkabı.

Ne zaman masatenisi delisi olursan o zaman o bahsedilen markalara geçersin.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

mizunonun hangi modeli bu link vereblrmsnz_

fast-spin.com daki mizunolara bi bakın hocam benim kullandıgım herhalde Wave Lightning 5 modeliydi

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Masa tenisi ayakkabıları çok saglam değil diye duymuştum =).

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

• Konuyu Görüntüleyenler   0 members

Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok

• Çevrimiçi Kullanıcılar   2 Üye, 0 Kayıtsız, 14 Misafir (Tam liste)