Jump to content
Masatenisi.org Forum

Fiyat Listesi

Recommended Posts

arkadaşlar herkes bazı ekipmanlardan bahsediyor ama bunların fiyatları ya yazılmıyo ya da düzenli değil sitede bi bilen varsa buraya bi fiyat listesi atar mı? lastik olsun tahta olsun. bu malzemeler nerede ne kadar?

@guray

sanırım bu isteğini yerine getirebilmek mümkün değil... çünkü örneğin aynı lastik birçok yerde farklı fiyatlara satılıyor. ne, nerede, ne kadar şeklinde bir liste yaparak buraya koymak, rekabet kuralları çerçevesinde sorun yaratabilir.

forum üyeleri, yurtdışından, istediği malzemeyi o an en uygun fiyata bulduğu satıcıdan ısmarlıyor. bunlar gibi, Türkiye'deki fiyatlar da herzaman değişken nitelikte. yani yapılan bir listenin geçerlilik süresi de sınırlı olacağından, o listeye de güvenilemez.

ekipman ticaretiyle uğraşan üyeler var forumda ama onların da fiyat belirtmeleri reklama gireceğinden, o da yapılamıyor...

en iyisi, alacağın ekipmanın fiyatını ya internettten ya da Türkiye'deki bayilerden yapacağın araştırmalarla kendin bulup karşılaştırman olacak herhalde yine de...

selamlar.

Ping

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

ya mesela enderspor, hazer ticaret, spinspor ... vb ekipman satan yerlerin karşılaştırmalı fiyat listeleri verilebilir. ya da bu mağaza sahiplerine masatenisi.org olarak bi fax veya e-mail atılır ve bu adamlarda bu forum sayfalarının bi kısmında fiyat verip ürün tanıtırlar bence mükemmel bişi olur. :thup:

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Forumda ticari yazıların olması genelde istenmiyor. Tüm firmalar burada tanıtım ve fiyat reklamına başlarlarsa forumda kavga çıkar ve tartışmalar başlar.

Bunun yerine firmaların kendi web sayfalarını açmaları ve fiyat yayınlamalarını sağlamaya çalışmak daha mantıklı ve faydalı olur. İsteyen istediği firmanın web sayfasına bakar ve alışveriş yapar.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Her firmanın fiyat vereceğini sanmıyorum. Bazı firmalar adamına göre fiyat veriyor. Pahalı fiyat verse kazıkçı gibi görünür. Ucuz fiyat verse bir daha kimseye yüksek fiyatla satamaz.

Ama gönüllü olan varsa almaya çalışsın liste olarak bir yer ayırıp yayınlarız. Benim vaktim olmuyor bu yüzden ben uğraşamam.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 0 Gizli, 15 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..