Jump to content
Masatenisi.org Forum

Istanbul Tıp Fakültesinde Masa Tenisi Oynayan

Recommended Posts

Güray seninle aynı okulda okuyan Bi Tanıdığım Vardı Fakat Mezun Oldumu Bilmiyorum.Adı Erkan Oyunu Fena Değildir Lisedeyken Beraber Okul Takımında Oynamıstık.Birde Adı Mehmet ti Sanırım Gecen Sene Fizik Tedavide Okuyan Özkan Tanıstırmıstı Bizi.Onun Oyunu İyidir ki Bahsettiğin 2. Oyuncunuz O Olabilir:)Onlar 2 Arkadastı Sanırım Ama Diğerinin Adını Hatırlamıyorum Su an ,Ama Gecen Sene İstanbul Üni nin Kendi Bölümleri Arasında Yaptığı Turnuvada Final Oynamıslardı Tıp Fakültesi Olarak.Başarılar.. :thup:

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

bu dönem anatomi dersi alıyoruz. ama bu sporu seviyorum sadece kendime çok vakit ayıramıyorum hafta içleri o kadar ben de geliyorum üniler arası maça ama daha bugün takıma aldılar beni ve lisansım çıkmadı dolayısıyla. sadece takımla antreman yapıp maçları seyretçem artık napalım. bu arada ist üni ile geliyorum.görüşürüz

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 0 Gizli, 6 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..