Jump to content
Masatenisi.org Forum

Ankara/pursaklar Aile Yaşam Merkezi

Guest ismail

Recommended Posts

keçiörene bağlıydı bizamanlar havalimanı yolunda havalimanına varmadan 20-25 dk önce ben bulmana yardımcı olurum gerekirse araba ile yakın biyerden alırım fakat bi kaç belge almanız gerekiyo ikametkah kağıdı savcılıktan temiz kağıdı nüfuz cüzdanı fotokopisi 2 adet fotoğraf sağlık raporu çok zahmetli iş genede gelicem diyosanız işlemlere başlamadan bana haber verin gidip misafir alınıyo mu yada başka ilçeden giriliyo mu öğrenim ilgin için tşkler

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

keçiörene bağlıydı bizamanlar havalimanı yolunda havalimanına varmadan 20-25 dk önce ben bulmana yardımcı olurum gerekirse araba ile yakın biyerden alırım fakat bi kaç belge almanız gerekiyo ikametkah kağıdı savcılıktan temiz kağıdı nüfuz cüzdanı fotokopisi 2 adet fotoğraf sağlık raporu çok zahmetli iş genede gelicem diyosanız işlemlere başlamadan bana haber verin gidip misafir alınıyo mu yada başka ilçeden giriliyo mu öğrenim ilgin için tşkler

Araştırayım bakalım abi ama benim zaten Eryaman AYM'e üyeliğim var. Tahminimce rahatça girebilirim :D: Yarın bi sorun olmazsa oraya uğramaya çalışırım...

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 1 month later...
  • 2 weeks later...
  • 1 year later...

:merhaba arkadaşlar bir buçuk yıldır aile yaşam merkezinde kondisyon salonunda biraz ısınıp masa tenisi oynamaya çıkıyorum.Burada iyi oynayan rakib bulamamaktan sıkıldım.Bir haftadır Altındağ gençlik merkezine takılmaya başladım çok memnunum her imkanlar var.Pursaklar Aile Yaşam Merkezine pazartesi,çarşamba ,çumartesi saat 14.30 da oluyorum meraklıları bekliyorum bana mesaj atın pursaklılar veya diğer arkadaşlar hoşçakalın.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 6 years later...

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 0 Gizli, 14 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..