Jump to content
Masatenisi.org Forum

Ekipman 2005!

Recommended Posts

Benim çeşitli kaynaklardan aldığım (resmi olmayan) istihbarat çerçevesinde 2005 yılında bazı firmaların piyasaya süreceği yeni ekipman:

Lastik:

Butterfly

- Feint Long III (uzun tırtık)

- Sriver G2 FX

- Tackifire C

DHS

- TNT II

- TNT III

Globe

- Liqin

- Trump Card

Joola

- Spring Thunder

Nittaku

- Refoma

Palio

- CJ 8000 (tensor versiyonu)

- HK 1997 (tensor versiyonu)

- Macro (tensor)

- Maximo (tensor)

ayrıca BOMB adında yeni bir Çin markası ve birsürü lastik çeşidi çıkmış ortaya, çoğu tensor teknolojisiyle üretilmiş olan. yani şu aralar Çin'de tam bir tensor patlaması yaşanıyormuş...

Tahta:

Butterfly

- Kreanga Carbon (Tora söylemişti halihazırda)

Stiga

- Optimum Sync

Rendler

- Re-impact OffPlay Special (tarafımdan test ediliyor şu anda :fildir: )

- Re-impact SpinPlay Special

- Re-impact Slimline All

- Re-impact Slimline Off

ben şimdilik bu kadar öğrenebildim... sizler de duyduklarınızı bildiklerinizi yazın...

Ping the equipment spy Pong

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

bana Butterfly - Kreanga Carbon hakkında bilgi verebilirmisin şu an türkiyede satılıyor mu

Kreanga Carbon hakkında daha önce başka bir başlık altında konuşulmuştu. bu linkten ulaşabilirsin:

kreanga carbon

Türkiye'de satılıp satılmadığını bilmiyorum; yeni dükkanlar açılıyor, onların listelerine bakmak lazım :)

Ping the allwood player Pong

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

al sana ALMANA :D:

daha dün yoktu bu ortada, bugün ortaya çıktı, 2005 kataloglarında bile yok.

Stiga'dan "NC = nano composite" teknolojisi :sasi: ile üretilmiş lastikler

ALMANA ve

ALMANA Sound

daha fazla bilgi için bkz.:

Almana ve Almana Sound (dikkat .PDF dosya)

Ping the speedy reporter Pong

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

dur bakalım, tahta daha yeni çıktı piyasada yok bile :gulumse: ... stiga'nın kendi tablo değerlerine göre öre tube offensive'den biraz daha yavaş, allround classic kontrolunda bir tahta... stiga 2005 kataloğunda daha fazla bilgi bulabilirsin:

stiga 2005 kataloğu

öte yandan, stiga yeni bir lastik daha çıkarmış sessiz sedasız: Carbo MC

buradaki bir Stiga bayisi, ki kendisi 6 haftadır bu lastikle oynuyormuş, Carbo MC'nin, tensor ve high tension özellikli lastiklere çok iyi bir alternatif ve--2,0 mm'sinin--özellikle zamklamadan oynayan oyuncular için çok ideal olduğunu belirtiyor.

Ping the innovation catcher Pong

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Kalyoncu arkadaşım,

forumda çok kullanışlı bir arama fonksiyonu var; forum sayfasına girdiğinde yukarıda "Arama" diye göreceksin. orada bu tür sorularını kelime vererek arattırabilirsin. sen yeni olduğun için bu seferlik ben senin için yaptım ve raystorm'la ilgili konuyu buldum, bu linkten ulaşabilirsin:

raystorm

raystorm ayrıca birkaç yıldan beri piyasada olan bir lastik...

arkadaşlar, bu konu başlığı, 2005 yılında piyasaya yeni çıkacak ekipmanın öğrenilmesine/tanıtılmasına yönelik olarak açıldığı için eski ekipmanla ilgili soruların, ya da özel olarak belli bir ekipmanla ilgili bilginin burada sorulmaması daha uygun olacaktır diye düşünüyorum, teşekkürler...

Ping

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Tackfire cyi merak ettim bu konuda bilgisi olan var mı?

Bu arada bende bi çift palio cj8000 versiyon var(kardeşim oynuyor)diğer versiyonlar hakkında bilgi verebilir misiniz(bunu en çok turgay hoca isteyecek)Sriver G2 içinse yine bir"fx" versiyon diyorum adamlar hepsinin yumuşağını yapıyo (bence sert sünger)

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Stiga optimum sync tahtayı edinmiş bulunmaktayım , bu akşam tahta tarafımdan denenecektir.Yarın tahtayla ilgili yorumlarımı yaparım.

İlk izlenimlerim ; tahtanın lastikyapıştırılan yüzeyine sanki zift dökmüşler gibi siyah bir tabaka var ve üstünde parlayan sim gibi birşeyler var sanırım söktak için bu tabakayı yapmışlar.

Tahta biraz kalın ama ağır değil , çok hafifte değil baya optimum bir tahta gibi geldi bana:)

Ayrıca çok estetik bir görünüşü var...

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

vallahi üzerinde sim olunca insanın aklına başka bişi gelmiyor :whistle: sadece pembenin kız rengi olduğu devirler geçti artık :thup: ha diyorsanki forumdaki tek kız tahtası (hem de simli) bende olmalı diyorsan o ayrı tabiiiiii :lol:

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

evet, 2005'in yeni ürünlerini tek tek ortaya çıkarma çalışmalarım sürüyor; işte yeni birkaç ekipman daha:

- Joola Samba NTec:

stiga çıkarır da, joola altta mı kalır? tabii ki hayır; onlar da "NanoNet" teknolojisi ürünü yeni Samba'yı hemen sürerler ortaya... bu teknoloji ile, zamk etkisi konserve ediliyor, böylelikle de lastiğin ömrü uzuyormuş :huh:

- Joola Samba Orbit:

bu lastiğin açıklamalarına bakılacak olursa, lastik kendi oynuyor sanılabilir; "Icu" teknolojisi (ne demekse) ile üretilen bu lastik, güya, vuruş anında, topun uçuş rotasındaki yamukluğu düzeltip, kötü bile vurulsa, topun karşı tarafa düzgün gitmesini sağlıyormuş :pirpir: (yuh artık)...

- Adidas newTTennium:

miTTenium model ayakkabının halefi olarak sunulan bu ayakkabı, Adidas'ın diğer ayakkabılarda da kullandığı "torsion", "adiprene" ve "adiTuff" teknolojileriyle donatılmış.

Ping the still exploring the new equipment Pong

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 4 weeks later...

sonunda Butterfly da doğru yolu bularak ilk balsa katmanlı tahtasını üretmeye başladı... gerçi araya gene karbon karıştırmışlar ama hiç yoktan iyidir:

- Balsa Carbo X5 (Off)

75 gr. civarında olan bu tahtanın, özellikle masaya yakın hücum ve etkili blok için ideal olduğu söyleniyor.

yakında herkes balsa oynayacak, aha buraya yazıyorum :D:

Ping the real balsa blade player Pong

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 1 Gizli, 17 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..