Jump to content
Masatenisi.org Forum

Masatenisinin Avantajları

Guest Can

masatenisi en çok ne avantaj sağlıyor?  

100 oy

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Guest Erdem Kemiksiz
walla masatenisi sayesinde yüzlerini hiç görmeğim bi yığın dostum oldu.masatenisi ayrıca zevkle oynadığım,kondisyonumun gelişmesine yardımcı olan harika bi spor

öncelikle stres atmama yardımcı oluyor..daha kalıcı faydaları ise çabuk karar verme becerisi kazandırması ve yeni insanlarla tanışmayı sağlaması oluyor :B:

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Stres atıyorum ve bunun yanın da ertesi güne daha bir enerji dolu kalkıyorum.

Ayrıca bir sürü kaliteli ve saygın insan tanıma fırsatım oluyor.Kesinlikle hızlı düşünmemi geliştiriyor ve reflekslerimde hızlanıyor .Örneğin yere bardak düşerken havada kapabiliyorum ve dolayısıyla bardak parasından kurtarıp yığılan paraylada lastik alabiliyorum :gulumse:

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 2 weeks later...

Masa tenisi oynayınca rahatlıyorum(Bel ağrısı hariç). Böyle güzel bir sporla uğraşınca vaktimi güzelce harcıyorum (Öldürüyorum diyeni yakarım :oop: ). Bir işim oldu boş zamanımda uğraşacak. Ah, ya masa tenisi olmasaydı?

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Guest Erdem Kemiksiz
Masa tenisi oynayınca rahatlıyorum(Bel ağrısı hariç). Böyle güzel bir sporla uğraşınca vaktimi güzelce harcıyorum (Öldürüyorum diyeni yakarım :oop: ). Bir işim oldu boş zamanımda uğraşacak. Ah, ya masa tenisi olmasaydı?

en büyük avantajı sanırım böylesine geniş katılımı olan bir forumun üyesi olabilmek...

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 1 month later...

klüpte oynuyordum, zorlu bir maç vardı, ben kazanırsam takım olarak kazanacaktık kaybedersem kaybedecektik. o maçta arkamda yanyana sıralanmış alkış ve tezahürat yapan kulüp arkadaşlarım şöyleydi:

üçü de benden iki yaş büyük çok cici-hoş kızlar, 36 yaşında bir abim, 13 yaşında bir kardeşim ve benle yaşıt iki arkadaşım... başka nerede toplayabilirdim böyle geniş bir yelpazeyi??nasıl bir araya gelebilirdim onlarla böyle sıkı bir şekilde??

işte masa-tenisinin benim için önemi budur.. :wub:

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Kendimi iyi hissediyorum desem yeter mi? Artık masa tenisi reflekslerimi geliştirmekten çok bir refleks oldu benim için... Zekanın bu denli çalışmasının gerektiği, sabrın bu denli olmasının gerektiği, çalışmanın bu denli olmazsa olmaz olduğu başka bir spor? Türkiye'de bu spora gösterilen ilgi ve saygı baz alındığında dahi bu sözleri söyleyebilmem ya da en azından böyle güzel bir sitenin varlığı bile kelimelerin ne denli gereksiz ve yetersiz olabileceğini gösteriyor.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

masa tenisi oynamayı cok seviyorum..ilkokul yıllarımdan beri oynarım..oynarken hem stres atıyor hemdezevk alıyorum..gercekten mukemmel bi spor..keşke gereken deger verilse ve her zaman oynayacak birileri bulabilsem:(herkeslede oynanmıyoki bu !!artı bana sizin gibi guzel arkadsları tanımama vesile oldu bu spor.. :P::D: :dans:

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Arkadaşlar tabiki çoğumuz stres atıyoruz.Ama gerçekten bir sporu severek ve profesyonele yakın yapınca zevkini daha çok alıyosun,mesela sıradan bi oyuncu rakete 150 milyon verir mi?Ben Ankarada bütün turnuvaları izlerdim ama şimdi Malatyada izleyemiyorum,işte bu kötü... :frust: Herkese selamlar... :bye:

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

masa tenisi oynamayı cok seviyorum..ilkokul yıllarımdan beri oynarım..oynarken hem stres atıyor hemdezevk alıyorum..gercekten mukemmel bi spor..keşke gereken deger verilse ve her zaman oynayacak birileri bulabilsem:(herkeslede oynanmıyoki bu !!artı bana sizin gibi guzel arkadsları tanımama vesile oldu bu spor.. :P::D: :dans:

Ahmet kardeşim.Çocukluğumuzu bir hatırlayalım.Nasıl iyi oyuncularla oynamak için can attığımızı,onların bize birşeyler öğretmeleri için gözlerinin içine baktığımızı,birşeyler öğrendikçe,oyunumuzu geliştirdikçe iyi oyunculara kendimizi göstermek için çaba sarfettiğimizi...İnan her seviyeden oyuncuyla oynamak,onlara birşeyler öğretmek,onları kırmamak insana ayrı bir mutluluk veriyor.(Ayrıca sitemizde büyük oyuncu olmak için neler yapılması gerektiği konusunda bazı bilgiler var).Böylece hem masa tenisine daha fazla sporcu kazandırabiliriz,hem de değer veren insan sayısını arttırabiliriz.Çünkü ben de masa tenisine az ilgiden ve yetkililerin duyarsızlığından,organizasyon bozukluklarından,yetkililerin bu işi başlarından savuşturup yatarak para kazanmalarından çok şikayet eden ve her yere yazılar gönderen,bulduğum her ortamda bu başıboşluğu dile getirenlerdenim.

Başarı dileklerimle.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 6 years later...
  • 2 months later...

Masa tenisine geçip basketbolu bıraktım ve bir uzadım bir uzadım arkadaşlar, anlayamadım :D

ben hiç basketbol oynamadım ama lisede sınıfın en kısa 2. elemanı olduğum sıralar masa tenisine yeni başlamıştım ve şimdilerde lisedeki arkadaşlarla buluştuğum zaman o zamanki en uzun arkadaşlarla aramda pek fark göremiyorum. gerçekten masa tenisi yüzünden mi acaba :))

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

ben hiç basketbol oynamadım ama lisede sınıfın en kısa 2. elemanı olduğum sıralar masa tenisine yeni başlamıştım ve şimdilerde lisedeki arkadaşlarla buluştuğum zaman o zamanki en uzun arkadaşlarla aramda pek fark göremiyorum. gerçekten masa tenisi yüzünden mi acaba :))

Solüsyonun gizli etkileri

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   2 Üye, 0 Gizli, 11 Misafir (Tam liste)

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..