Jump to content
Masatenisi.org Forum

Masatenisinin Avantajları

Guest Can

masatenisi en çok ne avantaj sağlıyor?  

100 oy

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Guest Safa Aslaner

ben hiç basketbol oynamadım ama lisede sınıfın en kısa 2. elemanı olduğum sıralar masa tenisine yeni başlamıştım ve şimdilerde lisedeki arkadaşlarla buluştuğum zaman o zamanki en uzun arkadaşlarla aramda pek fark göremiyorum. gerçekten masa tenisi yüzünden mi acaba :))

Vallahi Bora abi yakın bir abimde bana böyle bir olay anlatmıştı.Şaşırmıştım acaba etkisi olabilirmi gerçekten diye düşünmeye başladım.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

ben hiç basketbol oynamadım ama lisede sınıfın en kısa 2. elemanı olduğum sıralar masa tenisine yeni başlamıştım ve şimdilerde lisedeki arkadaşlarla buluştuğum zaman o zamanki en uzun arkadaşlarla aramda pek fark göremiyorum. gerçekten masa tenisi yüzünden mi acaba :))

şaka bi yana bendeki olayın nedeni genler, ailede böyle bir anda uzayan bir dayım var o yüzden galiba

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Masa tenisi odaklanmayı artıran, beyni çalıştıran,hızlı düşünmeyi sağlayan, vucudun özellikle bel, ayak,kol ve sırt kaslarını çalıştıran ayrıca o topa vurdukça stresinizi alan mükemmel bir spor. 2008 yılında çok kötü bir tarafik kazasından sonra sırt omurlarının 5 bel omurlarının 2 tanesini kıran bir kişi olarak beyin cerrahı tarafından önerilen iki spordan biri (yüzme ve masatenisi) zaman sonra ayakta uzun süre kaldığımda, çektiğim sırt ağrımdan artık eser yok gerçekten iyiki böyle bir sporu yapıyorum

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Masa tenisi odaklanmayı artıran, beyni çalıştıran,hızlı düşünmeyi sağlayan, vucudun özellikle bel, ayak,kol ve sırt kaslarını çalıştıran ayrıca o topa vurdukça stresinizi alan mükemmel bir spor. 2008 yılında çok kötü bir tarafik kazasından sonra sırt omurlarının 5 bel omurlarının 2 tanesini kıran bir kişi olarak beyin cerrahı tarafından önerilen iki spordan biri (yüzme ve masatenisi) zaman sonra ayakta uzun süre kaldığımda, çektiğim sırt ağrımdan artık eser yok gerçekten iyiki böyle bir sporu yapıyorum

Büyük geçmiş olsun.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Masatenisi,

10 yaşındaki ufak kardeşimizle 65 yaşındaki amcamızı aynı platformda bir araya getiren, diğer tüm kimliklerden uzak, sağcısı solcusu, dincisi dinsizi (Allah hidayet versin :) ), zengini fakiri, akıllısı şapşalı, zıpırı ve oturaklısını aynı amaç için birkaç saat masa başında tutan nadir ve kymetli bir spor...dikkat ve konstantrasyon eksikliği yaşayanlarda olumlu bir rehebilitasyon aracı olduğu da artık aşikar!

Abdullah Özkan Bey, çok geçmiş olsun, Allah sağlık afiyet versin...

Selamlar, sevgiler...

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Masatenisi,

10 yaşındaki ufak kardeşimizle 65 yaşındaki amcamızı aynı platformda bir araya getiren, diğer tüm kimliklerden uzak, sağcısı solcusu, dincisi dinsizi (Allah hidayet versin :) ), zengini fakiri, akıllısı şapşalı, zıpırı ve oturaklısını aynı amaç için birkaç saat masa başında tutan nadir ve kymetli bir spor...dikkat ve konstantrasyon eksikliği yaşayanlarda olumlu bir rehebilitasyon aracı olduğu da artık aşikar!

Abdullah Özkan Bey, çok geçmiş olsun, Allah sağlık afiyet versin...

Selamlar, sevgiler...

Özetin kısası yorguna makul gelirmiş.... :D Bana makul geldi.Kısa ve öz...

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Abdullah bey geçirmiş olduğunuz kaza üzücü, sağlığınıza kavuşmuş olmanız ise sevindirici, büyük geçmiş olsun.

çok teşekkür ederim eksik olmayın 17 yıl sonra masa tenisine dönmem için sebeb oldu şükürler olsun keşke kaza olmadan dönseydik ama cidden iyileşme döneminde çok faydasını gördüm özellikle sırt ve bel kaslarını güçlendirdiği için şimdi çok rahatım normalde 3-4 saat ayakta kaldığımda dayanılmaz omurda ağrıları çekerken şimdi zımba gibi oldum çok faydasını gördüm. Ağrıdan da eser kalmadı
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Geçmiş olsun..

ktm

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 0 Gizli, 9 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..