Jump to content
Masatenisi.org Forum

Robotsuz Neler Yapılabilinir.

Guest Can

Recommended Posts

ben robotsuz çalışıyorum.öyle bir imkanımız yok.ama yinede oyunumdan

memnunum.gerçekten robotun ne yarar sağladığını bilmiyorum.bizim bir tanıdık

geçen sene üniversteye girererken(masatenisi alalında)robot ile top atmışlar.ama

oynamayı bilmiyordu. (1ay kadar oynadı vede üniversteye girdi.)bana çok garip geldi belkide o ileride hakem,antrenör vb.olacak.bana çok saçma geldi.

bu robot ne işe yarıyor?

bir oyuncuyu ne kadar geliştirir?

yeni başlayanlar içinmi?

fiyatları ne kadar?

:frust::pirpir:

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 7 months later...
  • 3 weeks later...
  • 5 weeks later...
robotsuz neler yapılabilir diye soracaksan, çok toplu çalışma yapsan yeterli diyebilirim ama tabii masatenisi vuruş teknikleri gösterecek anlatacak birilerin ihtiyacın olacaktır. sanırım ne yapman gerektiği değil seni öğretecek, geliştirecek, çalışturacak hocaya ihtiyacın var

Bence Çalıştırıcı olmadan da kendini geliştirebilirsin. Beni şimdiye kadar kimse çalıştırmadı hep arkadaşlarla oynarken öğrendim.Ama yinede çok iyi oynadığım söylenemez orta denilebilir. Ama bir çalıştırıcım olsun isterdim :(

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Bence Çalıştırıcı olmadan da kendini geliştirebilirsin. Beni şimdiye kadar kimse çalıştırmadı hep arkadaşlarla oynarken öğrendim.Ama yinede çok iyi oynadığım söylenemez orta denilebilir. Ama bir çalıştırıcım olsun isterdim :(

ben varım ya? Başka çalıştırıcıya iltiyacın yok...

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   1 Üye, 0 Gizli, 18 Misafir (Tam liste)

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..