Jump to content
Masatenisi.org Forum

Fethiye'de Partner/ler Aranıyor.

Guest Kadir

Recommended Posts

• 1 year later...

Güzel Fethiyemizden pek kimse çıkacağını sanmıyorum ama yine de ben konumu düşeyim buraya,

Fethiyede pek fazla masa tenisi de yok ama ben masa tenisi müptelasıyım ve oynayacak partner arıyorum :fildir:

İki yıldır cevap almamış olmanız enteresan , oysa bayağı okuyan olmuş. Aslında nezih bir yerde oynama imkanı olsa niye oynamayalım. Fena da oynamam hani. Profesyonel değilim tabi ancak acemide sayılmam diye düşünüyorum. Selamlar. 5327767757

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 3 weeks later...
  • 1 month later...

Güzel Fethiyemizden pek kimse çıkacağını sanmıyorum ama yine de ben konumu düşeyim buraya,

Fethiyede pek fazla masa tenisi de yok ama ben masa tenisi müptelasıyım ve oynayacak partner arıyorum :fildir:

güzel fethiyemizde kaç yerde masa tenisi var bilemiyorum ama üniversiteyken turnuvalara katılacak kadar iyi oynuyordum. Küt oyuncuyum istersen bana ulaş oynamaya başlayalım 0532 585 93 67

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 1 year later...
  • 5 months later...
  • 2 years later...
  • 2 months later...
  • 11 months later...
  • 2 months later...
  • 4 months later...
  • 2 months later...
Tarih: 20.03.2017 Saat: 13:09, ikaank yazdı:

Fethiye içinde 3 veteran abimle, haftada 2-3 kere antrenman için buluşuyoruz. katılmak isteyenleri aramıza bekleriz.

iletişim : 0555 642 11 64

Arkadaşım merhabalar. Antalya'dan fethiye'ye yeni taşındım çeşitli turnuvalarda ve kuruluşlar liglerinde tecrübem var. Antrenman yapmak istiyorum mümkünse araniza katilmak isterim. 

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 0 Gizli, 14 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..