Jump to content
Masatenisi.org Forum

Joo See Hyuk Hardbat Oynuyor

Recommended Posts

• 2 months later...

Oynadığım yerde böyle bir raket var. Süngersiz kısa pütür lastikleri olan, hani 5 liralık masa tenisi setlerinden çıkan raketlerden. Bazen oynuyorum, oynamaya çalışıyorum. Düzgün oynayabilmek için bütün filozofiyi değiştirmek gerekiyor ama çok çok zevkli. Ben bayılıyorum. Takkada tukkada... Küüüt :lol::lol:

Joo'nun o raketle nasıl atak yapılacağını keşfettiği an çok hoş.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Ben de dün başladım hardbat rakete. Ara sıra gittiğim bir halısaha var orada masa tenisi de koymuşlar ben de arasıra gider oynarım. Oranın sahibi bana dedi burası için dandik raket aldım 20 tane ben de bir bakayım dedim getirdi bir de ne göreyim hardbat birşey hem de sürtünmesiz pütür :D: . Aklıma Saadettin Abi'nin "Hardbat raketlerin hastaları var" sözü geldi ve ben de başladım hemen onunla oynamaya. Daha önce bu kadar zevk almamıştım oyundan :D: . Bu arada Ongun Abi hardbatla arada süper şutlar çıkıyor dün oynarken ben de çok şaşırdım.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Ben de dün başladım hardbat rakete. Ara sıra gittiğim bir halısaha var orada masa tenisi de koymuşlar ben de arasıra gider oynarım. Oranın sahibi bana dedi burası için dandik raket aldım 20 tane ben de bir bakayım dedim getirdi bir de ne göreyim hardbat birşey hem de sürtünmesiz pütür :D: . Aklıma Saadettin Abi'nin "Hardbat raketlerin hastaları var" sözü geldi ve ben de başladım hemen onunla oynamaya. Daha önce bu kadar zevk almamıştım oyundan :D: . Bu arada Ongun Abi hardbatla arada süper şutlar çıkıyor dün oynarken ben de çok şaşırdım.

Vay vay vaaay... İstenbull'da bi hardbatçi. Bu köye iki hardbatçi fazla. Kapışalım. Süper kütlerini göster bakalım. Benim ultra bloklarımla baş edebilecekler mi görelim. Nıhahaha.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

nispeten yavaş bir tahtada bir yüz kısa bir yüz uzun pütür,ikisi de süngersiz... mümkün olan en kontrollü, eğitici, geliştirici defans kombisi..spin pek yapılamasa da ataklar şut ve drive-şut karışımı yapılıyor,pek geri gelmiyor..böyle bir kombiyle çok iyi kesmeyi öğrenip sonra lastiğe geçince kesmeler çok daha etkili olabiliyor,

neredeyse her topu kesme modeli,özellikle orta ve uzun mesafede oyun için...70 sonları 80 başları eskişehir'li defansçı kızlar vildan ve kadriye böyle kombilerle oynayıp başa güreşiyorlardı.

81'de böyle bir kombi ile bizzat gençler türkiye ikincisi olduğumu hatırlıyorum..devir sriver,tempest, super sriver ve mark V devri, galiba takines yeni başlıyor falan fıstık..

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Abi karşılıklı 2 hardbat sıkıcı olmasın ya. Bence her el biri normal raketini alsın

Bütün işi pinpon ettin Alper.

Oysa ben... davaya adanmış bi hardbatçi sanmıştım seni. Masum duygularımla oynadın sen. Hayallerimi yıktın. :uzgun:

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

super sriver...

rüya lastik. buldumu yastığın yanına koyar öyle uyurduk.

fazla nostalji oldu Deva Sarjan hocam

nispeten yavaş bir tahtada bir yüz kısa bir yüz uzun pütür,ikisi de süngersiz... mümkün olan en kontrollü, eğitici, geliştirici defans kombisi..spin pek yapılamasa da ataklar şut ve drive-şut karışımı yapılıyor,pek geri gelmiyor..böyle bir kombiyle çok iyi kesmeyi öğrenip sonra lastiğe geçince kesmeler çok daha etkili olabiliyor,

neredeyse her topu kesme modeli,özellikle orta ve uzun mesafede oyun için...70 sonları 80 başları eskişehir'li defansçı kızlar vildan ve kadriye böyle kombilerle oynayıp başa güreşiyorlardı.

81'de böyle bir kombi ile bizzat gençler türkiye ikincisi olduğumu hatırlıyorum..devir sriver,tempest, super sriver ve mark V devri, galiba takines yeni başlıyor falan fıstık..

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Bütün işi pinpon ettin Alper.

Oysa ben... davaya adanmış bi hardbatçi sanmıştım seni. Masum duygularımla oynadın sen. Hayallerimi yıktın. :uzgun:

Abi benim hardbat dandik ya o yüzden davaya pek sahip çıkamıyorum. Yoksa joo tahta üstüne çift taraf ox curl p-1 olsa nasıl sahip çıkarım davaya :D:

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Yahu işin esprisi raketin dandik olmasında değil mi zaten. 150 liraya hardbat kombinasyon mu yapılırmış. İki tarafın elinde de süngersiz kısa pütürlü takunyadan raketler olacak ki, oyun her türlü ekipman avantajından soyutlanmış bir taktik savaşı şeklinde oynanabilsin. Benim adım hıdır hardbatden anladığım budur.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 0 Gizli, 17 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..