Jump to content
Masatenisi.org Forum

Liu Guoliang - Servis

Recommended Posts

Sayın Lobianco

öncelikle açıklayıcı bilgileriniz için teşekkür edrim. ancak yazınızda belirtiğiniz java ve flash programlarını yeniledim, ayrıca başka bir internet erişim programıda kullandım ancak hem işte hem evde maalesef sayacı bir türlü başlatamadım. bu arada megauploada gizlen, ve tunnel gibi yerler araclığı ile de ulaşmaya çalıştım ancak bir türlü saycaı başlatamıyorum.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Sayın Lobianco

öncelikle açıklayıcı bilgileriniz için teşekkür edrim. ancak yazınızda belirtiğiniz java ve flash programlarını yeniledim, ayrıca başka bir internet erişim programıda kullandım ancak hem işte hem evde maalesef sayacı bir türlü başlatamadım. bu arada megauploada gizlen, ve tunnel gibi yerler araclığı ile de ulaşmaya çalıştım ancak bir türlü saycaı başlatamıyorum.

selamlar,

sanırım sorununuz için tarayıcınıza gerekli izni vermediğinizden kaynaklanıyor (sayfayı tam olarak görebildiğinizi ve sayacın başlamadığını varsayarak) firefox kullanıyorsanız JavaScript sağ alt köşede seçenekler şeklinde göreceksiniz tıkladığınızda megaupload için geçici/sürekli izin vermeniz, explorer kulanıyorsanız sağ üst köşede çıkan butondan aynı şekilde izin vermeniz gerekiyor..

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   1 Üye, 0 Gizli, 20 Misafir (Tam liste)

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..