Jump to content
Masatenisi.org Forum

Çin Eğitim Seti

lobianco

Recommended Posts

chn.jpg

Yeni bölümümüz hayırlı olsun. İlk eğitim videosu linki de benden olsun.

Bir Çin TV Kanalı için dizi şeklinde yapılmış bir masa tenisi eğitim seti.

Hem sağ, hem sol el kullanan, hem penhold, hem shakehands antrenör ve sporcuların bulunduğu, son derece faydalı bir yapım.

Her biri 20 dk olmak üzere 50 bölümden oluşuyor. Sporcuları sıfırdan başlatıyorlar. Raket tutuşundan, ileri stratejik çalışmalara kadar giden bir süreç. Teknikleri yavaş çekimde de gösteriyor, maç içinden örnekler de vererek zenginleştirmişler.

Upload ederken videoları bölümleri birleştirmişler. 17 part olarak yayınlanıyor şu anda.

Ben Part 1'in linkini vereyim, kullanıcının alanından sırasıyla seyredebilirsiniz.

Derslerin indekslenmiş içerikleri ektedir. İndeksteki her ders 20 dk olarak düşünülüp, videoların sürelerine göre hangi dersin hangi videoda olduğu hesaplanabilir.

[Link]

ders_i_erikleri.txt

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 6 months later...

partların bazılarını silmişler nereden hepsini bulabiliriz. indiricem en kısa zamanda

Part'lar duruyor, silinmemisler.

Üstteki arama kismina "Chinese Ping Pong Training - part XX" yazarak aratirsaniz hepsinin mevcut oldugunu göreceksiniz.

(XX yerine seyretmek istediginiz part numarasini yazarsiniz. 17 part tamami.)

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Part'lar duruyor, silinmemisler.

Üstteki arama kismina "Chinese Ping Pong Training - part XX" yazarak aratirsaniz hepsinin mevcut oldugunu göreceksiniz.

(XX yerine seyretmek istediginiz part numarasini yazarsiniz. 17 part tamami.)

evet yazıyı yazdıktan biraz sonra gördüm zaten. ilk basta Chinese Ping Pong Training - part yazdim hepsini goremeyince silinmis die dusundum ilk 4 unu indirdim gerisi de sonra

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 6 months later...

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 0 Gizli, 9 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..