Jump to content
Masatenisi.org Forum

Süper Servisler

Recommended Posts

üst yüzeyi daha yapışkan bir lastik olsa gerek yani bildiğimiz sriverlada atılan servis bunlar,bir de galiba lstikler biraz ince olabilir...?

çin lastiklerini kastediyosun galiba o lastikler bu servisi atar mı bilmem ama sriver la bu servisler bana imkansız gibi geliyo :down: adamın tekniği atış şekli tamam gayet iyi ama yine de zor diyorum... <_<

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

e ben atıyorum :D: ama fx ile :bonus:

forumdaki bazı üyeler iyi bilir :P:

ben bilirim..çok kötü servis atıyosun sen Yasin burda hava atma :P: şaka şaka Allah için güzel servis atıyosun..bu güzel servislerini yarın tozkoparanda kullan bol bol..sonra yok ben formsuzum yok ben 3 ayda bir oynuyorum bahaneleri duymiyim :D:

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

atcam da bizim prolar yemiyor yahu :) ama smirnov samsonov 2007 Europa top 12 yi izledim, biraz bişiler kaptım sanırım, bugün uygulayacağım, zor da olsa inş ilk turu geçsek yeter :) amin :)

samsonovun servisi bana çok basit geliyo bilmem nedendir.ama bu çocuk gibi servis kullanabilsem tamamdır

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

eğer yukardaki linki direk ordan kopyalayıp ktunnel e yapıştırıyorsanız bu durumla karşılaşmanız normal :D: önce o linke bi güzel tıklanır..açılan explorer penceresinden linkin tamamı kopyalanır ve ktunnel e yapıştırılır..sonrada keyifle izlenir :gulumse:

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

eğer yukardaki linki direk ordan kopyalayıp ktunnel e yapıştırıyorsanız bu durumla karşılaşmanız normal :D: önce o linke bi güzel tıklanır..açılan explorer penceresinden linkin tamamı kopyalanır ve ktunnel e yapıştırılır..sonrada keyifle izlenir :gulumse:

:D: teşekkür ettim.. :thup:

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Waauuw :D: çok teşekkürler

Bu arada çok da aman aman bir servis göremedim ama öğretici bir video.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

aman aman servis videoları varsa link ver izleyelim abi nasılmış öğrenelim :D

Süper servis derken diğer servislerden bir adım sıyrılan bir servisi kastetmiş oluyoruz. Ben bu servisleri çoğu yerde görüyorum ve bunlar zaten temel servisler. Çift tarafa sidespin ve backspin servisleri atmış videodaki çocuk. Etki olarak çok da bir artısı yok ama görünüş olarak diğerlerinden sıyrılan tomahawk servise bir bak derim.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

ben de daha önceden izlemiştim bu videoyu bir de bunu izleyin
ama ben bu videodaki adamın kullandıgı lastikleri çok merak ediyorum hangi lastik boyle bir atış kolaylıgı saglayabilir ?

Lastikler japon lastiği, youtube arama kısmına LEARNİNG MA LİN SERVES STEP BY STEP yazarsanız bu oyuncunun servisleri nasıl attığını anlatan bir video klip görürsünüz , iyi seyirler.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

bence sidespin ve backspin servisler tomahawk tan daha etkili zaten görünüş değil oyuna katkısı önemli

Aynı tür spinler tomahawk'ta da verilebiliyor.

http://www.youtube.com/watch?gl=GB&hl=...feature=related

(Bir bağyan tenisçinin tomahawkları)

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 2 weeks later...

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   1 Üye, 0 Gizli, 12 Misafir (Tam liste)

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..