Jump to content
Masatenisi.org Forum

Oynayacak Yerler Listesi Oluşturmalıyız!

Guest Bamsibeyrek

Recommended Posts

Merhaba Herkese...

bu forma yeni üye oldum..ve anladigim kadariyla hepimizin ortak derdi oynayacak bir yer bulmak.Herkes bildigi yerlerin adresini, özelliklerini vs... bana e-mail yolu ile bildirirse sanirim kisa bir zaman icinde ciddi bir liste olusturabiliriz. Daha sonra bu listeyi forum yöneticilerine iletip bir baslik olarak sunulmasini ayarlayabiliriz.

adim Ercan Mail: ercan_tursun@hotmail.com

Tel. 0212 2435819

Bu arada Istanbula yeni tasindim...Galata da oturuyorum...Kadiköyde dahil olmak üzere oynayacak yer ve partner ariyorum...34 yasindayim..zamaninda lise ve üniversite takiminda oynardim ( ITÜ) calisma hayati ile birlikte uzun uzun aralar verdim...

Hoscakalin simdilik..

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

e işte bu kadar,

uzun zamandır izleyemediğim forumda başka girişimci var mıydı bilemiyorum ama dedemkorkut çocuğu arkadaşım olaya son noktayı koymuş gibi.

herkes oynayacak yer ve arkadaş için yeni yeni başlıklar açıp yırtınmaktansa bu davete katılıp yakın çevresindeki yer ve oyunculara tek bir kanaldan ulaşabilir.

belki bu olay diğer illerdeki arkadaşlara da örnek olabilir.

tebrikler bamsıbeyrek, güzel bir girişim.belki tepegözü de hep beraber haklarız:))

bu arada ben bakırköy'de oturup iş gereği zamanımın çoğunu mecidiyeköy'de geçiriyorum ama oynamak için bildiğim bir yer yok.belki BUZ ADAM adam bu konuda yardımcı olabilir.

sevgilerle.....

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Merhaba Hektor!!!

demek sen de eski kahramanlara pek deger veriyorsun..adindan anlasildigi gibi...ustelik de bamsibeyrek adini hic duymamis o kadar kisiye rastladim ki..beklemezdim dogrusu..neyse konudan uzaklasmayalim...

ICE MAN !!!!! su Mecidiyeköydeki yerin tam adresini vs...artik bildirsen iyi olur...

Ben derim ki Pazartesi gunu orada bulusalim ve oynayalim...söyle saat 19.00 dan itibaren.

belki Ice Man ve Astraler de katilirlar...4 lü turnuva yapariz...ne dersin?

Bu arada ilk mailleri almaya basladim...birkac gün sonra ilk özet listeyi yazar yollarim bu forma....

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Merhaba tekrar...

simdiden bazi adresler gecmeye basladi elime...ilk özeti yakinda yazacagim...

fakat kücük bir rica...lütfen bildireceginiz yerin özellikleri hakkinda da bilgi verin: iletisim ve acik adresi...tel numarasi...kac masa ...kac para...kac kisi oynuyor orada..acilis kapanis saatleri...yani kisaca o yer hakkinda bildiginiz tüm detaylari da yazarsaniz hepimizin daha cok isine yarar !!!!!

Ve tabii ki sadece Istanbul ile sinirli kalmasin bu liste!!!!!!

Hey Ice Man!!! nerede bu Mecidiyeköydeki yer...cevabini bekliyoruz...Pazartesi aksami acikta kalmayalim!!!

Hoscakalin

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Sonsuvari, Dursun beyin salonuna herkes gidebiliyor mu yoksa sadece iyi oynamak, bir takımda oynamak şartı falan var mı? Çünkü ben partner sıkıntısı çekiyorum. Eğer biliyorsan ücret durumunu belirtebilir misin?

Teşekkürler.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Sonsuvari, Dursun beyin salonuna herkes gidebiliyor mu yoksa sadece iyi oynamak, bir takımda oynamak şartı falan var mı? Çünkü ben partner sıkıntısı çekiyorum. Eğer biliyorsan ücret durumunu belirtebilir misin?

Teşekkürler.

Selam Mehmet Ali,

Bu soruna ben cevap vereyim bilgilerim çok yeni, oraya gitmek için gerekli bir düzey veya bir takımda oynama şartı yok, orta düzeyde ve üst düzeyde oyuncular var her akşam 5 ile 10 saatleri arasında açık, üyelik sistemi var fakat bu sürekli gidenler için uygun olabilir, öyle arada bir gideyim oynayayım dersen makul bir ücret karşılığında faydalanabiliyosun. Pazar günleri resmi bir etkinlik olmadığı sürece orada turnuva düzenleniyo.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Açıklamaların için teşekkürler Murathan.

Bir sorum daha olacak. Benim eksik ve hatalı yanlarım mutlaka vardır. Bunları orada düzeltmeme yardımcı olacak bir yol göstericisi var mı? Biliyorum masa tenisi oyuncuları bencil olmuyor ama iki de bir bana şunu göster bunu göster diyerek insanları rahatsız etmek istemem. :fildir:

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

eksik yönlerinizi Dursun hoca söyler ona göre antreman yaparsınız. her seviyeden oyuncu olduğu için oyununuz gelişir. Adrsesi yukarıda belirttim yüz yüze görüşmeniz daha etkili olur. İsmim Özgür cep numaram 5354060425 yardımcı olmaya çalışırım.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 1 month later...

Merhabalar,

bir oynayacak yerler listesi oluşturuluyor idi burada.

Sitede aradım ama bulamadım.

Yeterli bir liste oluştu ise paylaşabilirmisiniz?

Veya henüz bir liste oluşmadı ise diğer forum üyelerine hatırlatmış olalım, oynadıkları yerlerin adres, telefon, sorumlu ve özelliklerini göndersinler.

yapabilirsek çok kullanışlı bir liste olacak.

Tekrar teşekkürler;

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Zeytinburnu Spor Kompleksi

İstanbul Büyükşehir Belediye Spor Kompleksi=>Tuna Cad. Bayrampaşa

Haydarpaşada bi salon varmış onun adresi bilmiyorum

UPSİlköğretim Okulu Spor Kompleksi => seyitnizam tramvay durağı ( bunu görmedim ama güzel olduğunu duydum

bjk spor kulübü etiler akatlar

benim bu sitede duyduğum yerlerin toplanmış hali. yarım yamalak biraz ama olsun

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Herkese merhaba,

Bundan yaklasik 10 sene once Galatasaray'in Fenerbahce burnundaki tesislerinde masa tenisi oynuyordum, fazla buyuk olmamakla birlikte ekipmanlar ve mekan oldukca guzeldi. Burasi hala acik mi, bu konuda bilgisi olan varsa sevinirim...

Melih

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Herkese merhaba,

Bundan yaklasik 10 sene once Galatasaray'in Fenerbahce burnundaki tesislerinde masa tenisi oynuyordum, fazla buyuk olmamakla birlikte ekipmanlar ve mekan oldukca guzeldi. Burasi hala acik mi, bu konuda bilgisi olan varsa sevinirim...

Melih

Orası çoktan kapanmış.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 2 weeks later...

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 0 Gizli, 8 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..