Jump to content
Masatenisi.org Forum

Kocaeli Leyla Atakan Masa Tenisi Turnuvası

Recommended Posts

Turnuvanın yapıldığı salon ve masalar süperdi.

Kayıt yaptıranların sanırı %50 si gelmedi. organizasyon ekibinin acemiliği zaman zaman 6 masanın 4 ünün boş kalmasına ve böylece ilk maçlarına 12 ye kadar başlayamayanlar oldu.

üst düzey oyuncularında katılmaması seyir zevkini azalttı.

Yinede bizim için izmit i gezmek orada okuyan yeğenimizi ziyaret etmek güzeldi.

Önümüzdeki senelerde daha iyi organizasyonlara

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

ah saadettin abi hani sen demiştinya ups havasını tatman lazım bende aynısını yaptım ama sen yoksun sadece mesaj atıyon ama ortalıkta yoksun gel bi görelim seni yahu bu aralar elimizde yeni yeni rakete alışıyor yeni raketimöle sağolsun tanju abiye bulgaristandan getirtti bana hediye etti inşallah gelme fırsatın olur biliyorum işyerin uzak olduğunu

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

...ah saadettin abi hani sen demiştinya ups havasını tatman lazım bende aynısını yaptım ama sen yoksun sadece mesaj atıyon ama ortalıkta yoksun...
Leyla Atakan ile UPSin ne alakası var.. Hem geçen hafta değil ama 2 hafta üstüste UPSe geldim sen nerdeydin. Herkesle oynamaktan kolum bile uyuşmuştu bi ara hatta. ;):

Bu arada http://www.kkmtb.org/ linkinden turnuva sonuçlarına ulaşabilirsiniz. Tüm katılan arkadaşları kutluyor derece yapanları ayrıca tebrik ediyorum... Semih ile konuşamamıştık, derece yaptığını görünce sevindim...

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Tesekkur ederim Saadettin abi,

Cok guzel bir turnuva idi, emegi gecenlere tesekkurler.

Semih Bitim

Leyla Atakan ile UPSin ne alakası var.. Hem geçen hafta değil ama 2 hafta üstüste UPSe geldim sen nerdeydin. Herkesle oynamaktan kolum bile uyuşmuştu bi ara hatta. ;):

Bu arada http://www.kkmtb.org/ linkinden turnuva sonuçlarına ulaşabilirsiniz. Tüm katılan arkadaşları kutluyor derece yapanları ayrıca tebrik ediyorum... Semih ile konuşamamıştık, derece yaptığını görünce sevindim...

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 0 Gizli, 14 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..