Jump to content
Masatenisi.org Forum

Kocaeli Leyla Atakan Masa Tenisi Turnuvası

Recommended Posts

Sevgili Arkadaşlar,

Geleneksel Leyla Atakan Masa Tenisi Turnuvası 1 Mart 2009 tarihinde Pazar günü Kocaeli Hasan Gemici Spor Salonunda yapılacaktır.

Turnuvaya katılmak için http://www.kkmtb.org/turnuva-formu/ adresindeki formu doldurmanız gerekmektedir.

Turnuvaya lisanslı veya lisansız bütün sporcularımız katılabilirler.

Müracaatlar 26 Şubat 2009 tarihi sonuna kadar kabul edilecektir.

Turnuva ile ilgili ayrıntılı bilgiler ilerleyen tarihlerde web sayfamızdan duyurulacaktır.

Katılacak olan bütün sporcularımıza başarılar.

Saygılarımızla,

KKMTB

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

17 yaşındayım benim katılabileceğim kategori varsa girerim ayrıca 30 45 yaş arası bir kaç arkadaşıma daha haber veririm onlar da katılır ayrıca 16 yaş bayan kategorisi var mı?(bu söylediklerim lisanssız bir problem olmaz herhalde)
kkmtb sitesinden formu dolduruken mesaj yollayıp sorabilirsin. Bayan kategorisi katılan sayısı fazla olursa koyulacak tabii...
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Ongun 3 gün yazmam işe yaramış .yönetimde 3 gün olarak gördüğü için 1 güne indirmişler.

şimdi pazarı ayarlayıp günü birliğine kocaeli yapmak kaldı.

Benide araca dahil edin lütfen.. Gır şamata gideriz...

Ayrıca Nurullah Abide tek gün ise gelir sanırım. Veya grup halinde gidelim...

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Sabah saat 09.30 gibi salonda olmanda fayda var...

teşekkürler saadettin abi umarım turnuva güzel maçlara sahne olur... bi de buradan birbirimizi tanıma amaçlı olarak kendimizi tanıtırsak turnuvada da gorüşürüz tanışırız... ben Emre Adıgüzel kırmızı butterfly tişort ile gelecegim :gulumse: (diğer bir sayfa da saadettin abi yi tanıma ile ilgili baya bi muhabbet oldugu için şimdiden sizi foto dan da olsa tanımış oldum saadettin abi :D: ) görüşmek üzere... :bye:

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

furkan tebrik ederim 1. oldun hayırlı olsun seninle oynamak nasip olmadı... kamil e yenildim :( 3 lü finale kalamadım ama olsun orada bulunmak ta bi keyifti benim için bi nevi yatılı olarak liseyi okudugum yerde nostalji olmus oldu benim için katılan herkese selamlar ( bu arada saadettin abi ile tanışamadım hala :) )

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

...bu arada saadettin abi ile tanışamadım hala.../quote]Emrecim ne yazık ki, Perşembe akşamından beri evde moda hastalık olan grip yüzünden yatıyordum ve yazılanları yeni okudum. Bende gelip tanışmayı ve geyiklemeyi çok isterdim hatta Mustafa Abinin arabasına bile atlayıp gelebilirdim ama hastalık başka birşey ve anca düzeldim sayılır. (hala sersem gibiyim ama işlerde beni beklediği için işe geldim haliyle..)

Furkan senide çok tebrik ederim. Senin peşinden oralara kadar koşturan babanıda. (hoş o kendi maç sevdasına koşmuştur ya.. :lol: )

Sitede detaylı bilgiler yazıldığında ekleme yaparım...

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 0 Gizli, 16 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..