Jump to content
Masatenisi.org Forum

Raketinizin Yan Tarafında Kenar Bandı Olmasını Seviyor Musunuz?

RosieSmith

Kenar Bandı Seviyor musunuz?  

114 oy

1. 1. Kenar Bandı.

• Evet bantlı seviyorum.
      54
    • Hayır bantsız seviyorum.
      26
    • Duruma göre değişir.
      18

This poll is closed to new votes

Recommended Posts

• 4 weeks later...
  • 5 weeks later...
  • 1 year later...

Kenar bandı gösterişsiz. Daha önemlisi bence, süngerin nefes almasını ve tahtanın sesini kesiyor. Eko yu sevenler bence kullanmasın. Ayrıca kenar bandı hazır raket havası veriyor. Aslında illa olsun derseniz. Max kalınlıktaki süngerli lastiklerde, sadece tahtayı kapatan ince kenar bantları çok karizma bir görüntü veriyor

HUAWEI G7-L01 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Sağ ve sol yanına 10 cm. kadar yapıştırıyorum. Raketi yanlardan tutunca parmaklarımın lastiğin kenarlarını kaldırmasını önlüyor.

Bazen işaret parmağımın ucunun hemen altına, yana bant yapıştırıyorum. Lastik kalkmasın diye oradan.

Çepeçevre de bantlıyorum bazen. O vakit bantı hafifçe bastırarak yapıştırıyorum. Sökerken kolay oluyor.

Gri amerikan bandından ince şeritler keserek de kullanıyorum. Önce bantı tozunu aldığım cam ya da pilastik bir yüzeye hafifçe yapıştırıyor, sonra da cetvel ve gıretuvar yardımıyla şeritler çıkartıyorum. Onları ucuca ekleyerek dönüyorum çevreyi.

Tamamen bantsız da kullandığım oluyor.

Bunların hepsinin keyfini çıkarıyorum. Birkaç tane raket var bende .

Başkasına şöyle yap, böyle yap demem. Kendim nasıl yapıyorsam onu paylaşıyorum o kadar. Gerisi diğer kişiye kalmış. Bana da böyle davranılmasından hoşlanıyorum. Hayvanlar da yavrularına böyle davranıyorlar, hiç karışmadan.

• Beğen 1
  • Haha 1
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 3 years later...

Raketim için 9mm lik olan donic siyah kırmızı kenar bandını kullanıyorum. Raketimi daha ince gösteriyor. Buda hoşuma gidiyor. Çok kaba ,kalın raketlerden nefret ederim. Bu nedenle 5.5 mm lik off tahtalarda , 1.9 veya 2mm lik lastiklele oluşan offansif kombolar, en hoşuma giden raketlerdir. 

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 0 Gizli, 12 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..