Jump to content
Masatenisi.org Forum

Boynum ( Başımın Arka Tarafı ) Ağrıyor...

Recommended Posts

Dün akşam sıkı bir antreman yaptım. Yaklaşık 2 buçuk saat kadar. Fakat boynumun arka tarafı yani bel kemiğinin başladığı bölge ağrıyor. Dün eve geldiğimden beri. Çok fazla antreman yaptım daha doğrusu çok sıkı. Onla ilgisi olabilir mi? Sizde de oluyor mu bu tür boyun ağrısı ve ne yapabilirim?

Simdiden teşekkürler... :)

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

kollarda, bacaklarda ve boyun bölgesinde hamlığa bağlı, zorlanmayla gelişen ağrılar olabilir, 1-2 gün içinde geçmesini bekleriz, eğer ağrı devam ederse nedenin tespiti için muayene gerekir, yine de sana çok sıkıntı veren bir düzeyde ise beklemeden muayene olmaya bak,

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

kollarda, bacaklarda ve boyun bölgesinde hamlığa bağlı, zorlanmayla gelişen ağrılar olabilir, 1-2 gün içinde geçmesini bekleriz, eğer ağrı devam ederse nedenin tespiti için muayene gerekir, yine de sana çok sıkıntı veren bir düzeyde ise beklemeden muayene olmaya bak,

Hocam, aile hekimliği alışkanlık yarattı galiba, tanı ve tedavi yapmadan duramıyorsun.... :gulumse: Saygılar...

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hocam, aile hekimliği alışkanlık yarattı galiba, tanı ve tedavi yapmadan duramıyorsun.... :gulumse: Saygılar...

:lol::lol::lol: acilden sonra aile hekimliği bana ilaç gibi geldi vallahi, sana da tavsiye ederim, nöbet stresi olmayınca arkadaşların sorunları ile ilgilenmek iyi oluyor.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Antrenmandan sonra mutlaka duş almalısın. O kadar terlemeden sonra salondan hemde bu kış ayında duş almadan ve terin kurumadan çıkıyorsan ağrı veya tutulma yapabilir. Ayrıca antrenman esnasında farkında olmadan kendini fazla kasıyorsan o da yapabilir.

Kısacası dert edeceğin birşey olduğunu sanmıyorum. Zamanla geçer...

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 2 weeks later...
Antrenmandan sonra mutlaka duş almalısın. O kadar terlemeden sonra salondan hemde bu kış ayında duş almadan ve terin kurumadan çıkıyorsan ağrı veya tutulma yapabilir. Ayrıca antrenman esnasında farkında olmadan kendini fazla kasıyorsan o da yapabilir.

Kısacası dert edeceğin birşey olduğunu sanmıyorum. Zamanla geçer...

Evet bende bu görüşe katılıyorum.Bugün antremandan sonra aynı şey benim başımada geldi terliyken rüzgarda kaldım onun için olsu.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

antrenmana başlamadan önce, ısınma hareketleri ile başladınızmı, sıkı bir antrenmandan bahsediyorsunuz, sıkı bir antrenmana başlamak için öncesinde en az 15-20 dk. raketsiz vücudunuzu ısıtmanız gerekiyor ama bilinçli bir şekilde tabi.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   1 Üye, 0 Gizli, 18 Misafir (Tam liste)

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..