Jump to content
Masatenisi.org Forum

Gergely Carbon

Guest IlkerKesen

Recommended Posts

Demet Hoca "kız tahtası"

dediysede aklımda soru işaretleri var

Demet Hocan sallamış :down:

Tahtanın görüntüsü çok erkeksi olduğu için kızlar tercih ediyordur bence... :D:

Çünkü sapı bir kız elini rahatsız edecek kadar dolgun ve hatlarıda çok keskin.

Gücünü Tufan Yalçın açıklar sanırım.

Tahtanın her yönü hakkında konuşulabilir ama Demet Hocanın söylediği özellik! için tek kelime bile konuşulamaz.

Sevgiler

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

bunu detaylı olarak ancak hafta sonu açıklaya bilirim.ama aklmda kaldığı kadarıyla bunun kurt dereli kapalı spor salonunda resmi var ve birinin daha olması lazım bir bayan daha,resimlerinin üstünde dünya şampiyonu yazıyordu,70 ya da 80 lerde galiba!bide bu soruyu gençlik merkezinde çalışan birine yöneltmiştim bu nasıl mümkün diye adam neden olmasın dedi,zamanın en iyisiymişler ve japonlarımı,çinlilerimi ne yenerek şampiyon olmuş ya da olmuşlar.şu an için bildiklerim bu kadar daha detaylı bilgi için demet hoca'nın kendisiyle konuşmam lazım.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hepsini açıklıyorum Demet hoca 12 kez Türkiye şamp 1 kez dünya 3.sü

ve sanırım 75 kez A milli olmuş ve şu anda hala süperligde oynayan bi kişi Demet hoca niye sallasın o da çok şey biliyo

Turgay hoca Avrupa çiftler şampiyonudur

ya İlker kardeş,

cahilliğimi mazur gör ama, ben uzun süredir yurtdışında olduğumdan kaçırmış olabilirim:

1) Demet Hoca'ın hangi yıl, nerede yapılan, hangi dünya şampiyonasında 3. olduğunu,

2) Turgay Hoca'nın hangi yıl, nerede yapılan, hangi avrupa şampiyonasında, kim ile beraber çiftler şampiyonu olduğunu

zahmet olmaz da yazar isen çok sevinirim. ikisi de hocaların olduğuna göre en iyi sen bilirsin... böylece forumca aydınlanmış oluruz. ayrıca ben burada, gurbet ellerde, arkadaşlara hava atarım...

şimdiden teşekkür ederim.

Ping the curious Pong

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 0 Gizli, 8 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..