Jump to content
Masatenisi.org Forum

Joola Air-frendship 729

Guest IlkerKesen

Recommended Posts

En iyi pütürler TSP yada Dr.Neubayer'in.

Sen ne tarz pütürden bahsediyorsun?

Bilgi verirsen yönlendiririm.

Sevgiler...

yaw ark atak yapabileceği bi pütür arıyo da, aslında bitane bulmuş dhs 651PIMPLED ,bunu denicek ama pek umutlu değil . yani onun aradığı defans yapabileceği bi pütür olmicak.atak yapabileceği spin,blok yapabileceği bi lastik arıyo,ne önerebilirsin?

saygılar...

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Pütür konusunda en iyi bilgiyi Ertan Bey'den de alabilirsin. Bizim takımda birkaç oyuncu pütürle oynadığı için ve rakiplerinin düştüğü halleri gördüğüm için TSP diyorum.

Eğer İStanbul'da isen denemen için arkadaştakini getiririm bakarsın. En azızndan sana yön çizer...

Sevgiler

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Eğer çeken bir kısa tırtıl arıyorsanız Butterfly Raystorm'u öneririm. Onun yanında Tyranno çok az çekiyor. Yalnız her ikisi de çok hızlı lastikler.

Saadettin'in bahsettiği lastikler uzun tırtıl olanlar. Onlarla atak yapmak zor. Rakibe hata yaptırıyorlar ama aynı şekilde oynayana da çok hata yaptırıyorlar.

Eğer fazla spin yapmayı düşünmüyorsa çeken kısa tırtıl falsodan etkileneceği için dezavantajlı olur. İyi düşünüp karar vermek lazım.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Pütür konusunda en iyi bilgiyi Ertan Bey'den de alabilirsin. Bizim takımda birkaç oyuncu pütürle oynadığı için ve rakiplerinin düştüğü halleri gördüğüm için TSP diyorum.

Eğer İStanbul'da isen denemen için arkadaştakini getiririm bakarsın. En azızndan sana yön çizer...

Sevgiler

şu an istda değilim aslında sık sık geliyorum ama bu aralar bi türlü gelemedim,fırsat olmadı. ista gelmeye yakın foruma msj bırakırım.ilginize teşekkür ederim ...

saygılar ...

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

bende ona sizin dediğiniz gibi önerdim ertan bey.kısa tırtıl diye biliyodum bende ,ama tabiki sizin kadar fazla bi bilgim yok tırtıllar konusunda. butterflyın özellikle tırtılları fiyat olarak epey pahalıymış, diğer markaların spinlik tırtıllarının fiyatları hakkında bi bilginiz varmı?

saygılar...

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

şu an istda değilim aslında sık sık geliyorum ama bu aralar bi türlü gelemedim,fırsat olmadı. ista gelmeye yakın foruma msj bırakırım.ilginize teşekkür ederim ...

saygılar ...

Gelmeye yakın mesaj atarsan yardımcı olmaya çalışırım. Normalde TSP firmasının çok farklı özellikte pütürleri var. Hatta sanırım en geniş pütür kategorisine de bu firma sahip. Ama pütür konusunda bilgin yoksa yada yeni deneyeceksen mutlaka birkaç vuruş yapmalısın. Çünkü özelliklerini okuyup pütür kullanmaya çalışan birkaç arkadaşın daha ilk birkaç vuruşta pes ettiklerini ve beğenmediklerini gördüm. Bu lastiklerin iyi yada kötü olmasından değil oyuncunun tıpkı rakipleri gibi böyle bir lastikle nasıl oynayacağını ve nasıl cevap alacağını bilememesinden kaynaklanıyor.

Sevgiler

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 2 weeks later...

ben joola air kullanıyorum. atma açısı yüksek bir lastik bu nedenle kontra rahatça yapılabiliyor.arkadaşının kontra yapamama nedeni kendisinden kaynaklanıyor.spini de gayet iyi ben rahatça hızlı ve bol spinli toplar yollayabiliyorum.

lastik biraz sert top gömülmüyor ama ben fazla bir kontrol kaybı yaşamıyorum.

dün stiga magna ile oynamaya alışmış bir arkadaşım oynadı benim raketle ve masa üstündeki bütün toplara attığı spinler dışarı çıktı ama kontra yapmaya başlayınca magna dan çok daha rahat olduğunu söyledi.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 2 weeks later...

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 0 Gizli, 10 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..