Jump to content
Masatenisi.org Forum

Stiga Energy Aldım Hayatım Değişti

Recommended Posts

Evet arkadaşlar , abarttığımı sanmıyorum . Bu tahtayı aldığımdan beri eski kaiserden eser yok . Toplara dambul dumbul giren , çok hata yapan , çok hızlı bi vuruş yapmak için 10 takla atan kaiser yok artık .

Şimdiki oyun stilim daha kontrollü , oyunu istediğim zaman hızlandırıp istediğim zaman yavaşlatabiliyorum . Önceden Allah ne verdiyse vuruyodum vede 10 da 9 u dışardaydı . O kimlikten tamamen sıyrılmış durumdayım anlayacağınız . :B:

Vede bütün bunlar aldığım tahtadan sonra oldu . Tabi tartışmalara sebep olan ünlü Mambo lastiğin ve H3 gücününde etkisi yok diil :robot:

Ve en önemliside topu çok iyi hissediyorum .

Arkadaşlar ! Toplarım masaya az düşüyo diyeler ! Spin Şut ortalamamı yüksetlmek istiyorum diyeler !!

Bu Tahtayı şiddetle tavsiye ediyorum .

Bilginize ....

Ankaradaki buluşmada tanıyamayacaksınız beni :D:

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Tsu da yememiş içmemiş hemen kendine pay çıkarmış :lol:

ben de gördüm :o: kaiserin oyunu baya gelişti, masaya daha çok top düşürüyor! ben de etkilendim, geçende raketini deniyeyim dedim, bana denetmedi!! unutmuş! linç ediyorum seni masatenisi.orgun huzurunda! :lol:

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Tsu da yememiş içmemiş hemen kendine pay çıkarmış :lol:

ben de gördüm :o: kaiserin oyunu baya gelişti, masaya daha çok top düşürüyor! ben de etkilendim, geçende raketini deniyeyim dedim, bana denetmedi!! unutmuş! linç ediyorum seni masatenisi.orgun huzurunda! :lol:

Bikerem ben dene tabi dedim sen antremandan sonra unuttuysan bu benim suçummu kardeşim. :B: :robot:

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 0 Gizli, 6 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..