Jump to content
Masatenisi.org Forum

Sizce Antremanlarda Nasıl Bir Top kulanayım

Guest Firat

Recommended Posts

köşesi mümkün olduğunca az olan topları dene derim ben...

bence az olan değil hiç olmayan yuvarlak topları dene..burda onlardan kullanıyoruz...şaka şaka...masa mavi ise turuncu, yeşil ise beyaz kullanman iyi olur...40mm olması gerektiğini söylememe gerek yoktur herhalde... :B:

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Antremanda çok top falan çalışmayacaksan , tek yıldız antreman toplarını fazla tavsiye etmem çünki resmi maçlardaki toplarla aralarında uçurum var . Antreman topları bi kaç oynamadan sonra inceliyo ki eger hala kırılmamışsa resmen havada süzülerek uçarak geliyo . Sana tavsiyem Nittaku *** , yada bi üstü nittaku *** premium . Kaliteden şaşmıcaksın :fildir:

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Nittaku premium'un ustune top yok, hic bir top o kadar dayanikli degil, TSP de iyi diyorlardi (o iki marka japonya'da uretiyor toplarini, digerleri cin'de), ama ben TSP de kullandim, premium kadar iyi degildi... Ayrica gercekten sertligi iyi ve cok duzgun toplar, oyle yumurtaya falan benzemez yani :P:

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

bence az olan değil hiç olmayan yuvarlak topları dene..burda onlardan kullanıyoruz...şaka şaka...masa mavi ise turuncu, yeşil ise beyaz kullanman iyi olur...40mm olması gerektiğini söylememe gerek yoktur herhalde... :B:

Peki siyahsa ne kullanıcaz?Şakka şakka beyazdır her halde

Tibhar Basicler var biz kolayca çatlatamıyoruz ayrıca Stiga*** ve turuncu Donicler vaar birkaç tanede Joola ve Butterfly var :bonus:

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 0 Gizli, 13 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..