Emre İmamoğlu

Yeni Başlayan Ve Gelişmekte Olan Oyuncular Için Uygun Tahtalar

Bu konuda 60 ileti var

729 Bomb'un üzerine hangi lastikler iyi gider? Yardımcı olursanız sevinirim..

huracene 2 neo ile skayline 3 neo gider. biraz ağır olur ama oldukca kontrollü olur. hızıda fena olmaz.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

yasaka sweden classic benim 2 sene kullandığım bir tahta.. yeni başlayanlar ve gelişmekte olan oyuncular için harika bence

1 kişi bunu beğendi

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Butterfly Maze T-Tec All+..Dün aldım ve 2-3 saat oynama şansım oldu..Ma lin Carbon,tenergy ile sert kaçınca daha hisli ve daha kontrollü bir tahta arıyordum ve biraz da meraktan bu tahtayı aldım..Görünüş olarak oldukça şık..Ve oldukça hafif..(75 gram)..Düz sapı da oldukça kullanışlı..Oyuna gelince,ma lin carbon'dan sonra haliyle cennete düşmüş gibi oldum..Uzunca bir süredir dersler,sınavlar sebebiyle antrenman yapamayınca sert tahta fazla kaçıyor tabi..(hoş normalde de fazla)..Sınıfındaki diğer tahtalar gibi hisli,kontrollü ve atış açısı yüksek,nittaku septear havası var biraz.Zamanla daha iyi tanıyıp daha verimli yorum yapabilirim ama ilk intiba olumlu.Kısacası yeni başlayanlara gözüm kapalı tavsiye edebilirim..Tenergy yahut muadili sert lastiklerle bile kontrol sorunu yaratmıyor..Butterfly bu yeni teknoloji tahtasıyla iyi bir iş çıkarmış diyebilirim..

Hocam bende yeni başladım ve bir aydır ders alıyorum. Bu oyunda öyle türkiye şampıyonu olmak gibi bir nietim yok ma karşılıklı arkadaşlarla bol rallili ve şutlu oyunlar oynamayı seviyorum ve de falso filan hiç sevmediğim tarafı bu oyunun.

sanki sizin yazdıklarınızdan ?? Peter Korbel tahta ve de donic desto f3 lastik almamın uygun olacağını anladım.

Acaba doğru mu anlamışım eğer doğru diyorsanız nereden ve de kaça bulabilirim bu kombinasyonu

yardımlarınıza inanılmaz ihtiyacım var birilerinden kazık yemek istemiyorum, emanet raketle de oynamak sıkmaya başladı ??

şimdiden teşekkür ederim

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

bir de fiyatlarını yazsaydınız..

:alkis::dans:

Bir işe başlamışsınız bari tam yapsaydınız da fiyatlarını yazsaydınız. Nereden sipariş veriyoruz vs hiç belli değil. Yok ı ıh bu topic olmamış :down:

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

bir de fiyatlarını yazsaydınız..

2 ay öce Butterfly defance 2 modeli tahtanın fiyatı 135 tl idi şimdi 210 tl ..Birde bu ülkede eflasyon var diyorlar..

Fiyat yazılsa ne farkedecek ki tamamı ithal malzeme...

Masatenisi com var... hazerspor var...spin spor var..masatenisi market var...kısacası var oğlu var..Az bu sitelere bakın derim...güncel fiyatları görürsünüz..

Dışarıdanda alabilirsiniz forumu araştırırsanız yada googla sorarsanız bulabilirsiniz..

1 kişi bunu beğendi

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Zaman zaman bu tip durumlar yaşıyor forumumuz. Göktaşı yağmuru gibi 3 - 5 başlık alıyor nasibini , sonra geciyor paniğe gerek yok.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

• Konuyu Görüntüleyenler   0 members

Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok

• Çevrimiçi Kullanıcılar   2 Üye, 0 Kayıtsız, 36 Misafir (Tam liste)