Jump to content
Masatenisi.org Forum

Geleneksel Forum Buluşması-2

Toranomon

Recommended Posts

Değerli forum üyeleri,

Bu yılki forum buluşmasının Ankara'da düzenlenmesi konusunda genel bir eğilim belirmiş durumda.

Geçen yıl 7-8 Ağustos İzmir buluşmasının ilk "resmi duyurusu" 6 Şubat'ta yapılmıştı. Hatırlanacağı üzere, hazırlık süreci epey uzun sürmüştü. Üstelik buluşmanın tarihi en başından itibaren belli olmasına rağmen.

Bu nedenle, Ankara buluşması için yavaştan hareketlensek fena olmayacak. Öncelikle buluşmanın tarihini belirlemeye çalışalım.

Yine cumartesi-pazara denk getirelim. Katılmayı düşünen arkadaşlar, filanca ayın/ayların, falanca haftasonu/haftasonları şeklinde kendilerine uygun tarihleri bildirsinler lütfen.

Önümüzdeki bir ay içinde tarih konusunu netleştirebilirsek, başta Tufan Yalçın olmak üzere Ankara'daki forum üyelerinin elbirliğiyle gerekli hazırlıklara başlayabiliriz.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• İleti 203
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

Bence istanbulda yapsak daha iyi olur :bonus:

Artık Ankara'da yapılacağı %99.9 gibi bir ihtimal.. Bence artık orda olsun burda olsun yerine Ankara'da şöyle olursa daha iyi olur gibi öneriler daha mantıklı olmaz mı ? :D:

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

ben, diğer başlık altında daha önce yazdıklarımı yineliyorum:

tarih konusunda, 2005 yılı masa tenisi planı ve programı çerçevesinde hangi tarihler sizin (Ankaralıların) orada buluşma düzenlemeniz için uygun olabilir, durumu bir kontrol edip tarih önerisinde bulunun isterseniz.

birkaç tane tarih çıkarsa ortaya, anket de yapılabilir sonuç olarak...

benim önerdiğim tarihler: 28-29 Mayıs (Cumartesi ve Pazar).. sebebi: kışın kış şartlarında, yazın da sıcakta oynaması zor oluyor. ayrıca yaza kalırsa, sezon bitmiş olduğundan ve herkes tatil moduna girmiş olduğundan form grafiği de düşmüş oluyor :B:

Ping the not coming to summer holidays this year Pong

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Bence Haziran ortasından sonra olmalı..

Her ne kadar geleceğim belli olmasa da öğrenci arkadaşlar için okulların kapanması şart.. Tabii katılacaklardan ne kadar öğrenci var bilemem..

Eğer katılacak öğrenci miktarı azsa ihmal edilebilir bir görüş :D:

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

bana mayıs ayı uyar. hangi haftasonu olacağı da pek farketmiyor. zaten sanırım şimdiden net bir haftasonu planı yapmak zor olabilir. ben programa uymaya çalışırım.

fakat 2. buluşmada bir eksik var, sizin de dikkatinizi çekmedi mi :shock: ilk buluşmanın bir teması vardı, "re-impact vs. violin". bu geleneği sürdürelim derim. bir motivasyon kaynağı oluyor. benim tema önerilerim şunlar;

- ötenler vs. ötmeyenler

- Hurricane 3 vs. diğerleri

- re-impact vs. acoustic

- all wood tahtalar vs. kompozit tahtalar

- kızlar vs. erkekler

- tema isteyenler vs. tema istemeyenler

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Ayın 1'i ile 7'si arası olmasın yeter. Çünkü tüm hesapları o zaman topluyorum. O tarihte gelemem... İstanbul'lulardan tek istedim var. Mümkünse hep birlikte yola çıkalım. Geçen sefer dağınık gelmemiz yüzünden tembellik yapıp son anda cayanlar olmuştu.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Ankara da olursa gelirim. Çankırıdayım. Burada forum üyesi bi kışi daha var.(CanDogar) O da gelir. Genç bi yetenek. Geçen sene çankırı gençler şampiyonu olan lise takımına da söylerim. Kaptanları çok iyi. Can da o takımda. Kaptanları yasin. Lise 2 öğrencisi. Çoçuklar çok hevesli. Keşke bizim okulun takımı da öyle olsaydı.

Hafta sonu olması iyi olur. Okullar kapandıktan sonra hafta içi de olabilir. Ben de öğretmenim o yüzden.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

benim gibi foruma yeni katılan üyelerde gelebilir böylece , istanbul dışı olursa sadece eskiler buluşma imkanı bulurlar...

ben bunu pek anlamadım ferro. yeni üyelere seyahat yasağı mı konuyor :sasi: yani tanığım kadarıyla Ertan bey böyle despot uygulamalarda bulunacak birisi değil :bonus:

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Aynı konulara tekrar girmeyelim Ferrokrom...

İstanbul'da bir aksilik çıkmaz ise gelecek seneye yapılacak. İlk yapılan İzmir'deki buluşmada böyle bir karar alındı. Bu sene İstanbul'da yapılıp gelecek seneye Ankara'da yapılsaydı bu seferde yine neden bu senede burada yapılmıyor diye yazılar yazılmaya devam edecekti merak etme. (Zaten bu mesajım sana değil daha çok genel bir bilgi olsun diye bilmeyen herkes için yazdım.)

İl tartışması değil zaman tartışması yapıyoruz şu anda. Herkesin ortak zamanını ayarlamak en doğrusu. Çünkü gelmek isteyipte gelemeyecek -bende dahil- birçok kişi olabilir zaman seçimi sebebiyle. Çünkü bende İstanbuldayım ve zaman ayarlayabilecekmiyim bilemiyorum.

Sevgiler

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Yanyana mı geldik allah allah?

arkadaşlar bence mayıs ayının ilk veya ikinci haftası yapalım....daha sonraki aylar büyük ihtimale universiteli arkadaşların final dömenlerine denk gelir..zaten mayıs sonunda da türkiye şampiyonası var...yine de bana her zamaa uyar... :D:

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Tamam o zaman sadece istanbul için bir buluşma yapalım bir ara ayrıca bütün forum üyeleri daha başka bir tarihte yine buluşurlar , bana seyahat yasağı kondu da:)

ist da olabilir tabi ,ist dakiler katılır ii olur bence de,ama organize etmek lazım? arkadaşlar iş başınaaa :) nerde ne zaman olacak gibi soruları açıklığa kavuşturmalıyız.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Arkadaşlar salon ve salonun hemen yanında otel olan yerimizi ben ayarlayacağım.

Ancak otel için konuşmamız gereken konu günü ve kaç kişinin otelde kalacağını belirlememiz gerekiyor.Uygun bir fiyatta anlaşabilmemiz için kişi sayısının net olması.Salona getirilecek masalarıda tarih belirlenirse yetkili kişilerden 5-6 masa talebinde bulunacağım.

Herşeyden önce hala Ankara'da mı İstanbul'damı olsun yazışmalarına bir son vermemiz gerekiyor.

Haydi artık tarih ve gelecek kişi sayısını netleştirelim.

Bu arada Anıtkabir gezisinide yapacağız. :thup:

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Merhaba,

Ankara ve Mayıs ayı ve hatta mayıs ayının ilk yarısı bencede iyi bir yer ve tarih bu buluşmanın gerçekleşeceği salon ( eğer düşünülen bir yer varsa) ve düzenlenen etkinlikler konusunda bilgilendirilirsek (mesela turnuvamı yapılıyo?, kategorisel ayırım yapılıyo mu? yaş, cinsiyet vb.) seviniriz. Herkese selamlar , düzenleyenlere kolay gelsin ayrıca ben de Ankara'da yaşıyorum düzenleme komitesine yardıma açığım.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Arkadaşlar salon ve salonun hemen yanında otel olan yerimizi ben ayarlayacağım.

Ancak otel için konuşmamız gereken konu günü ve kaç kişinin otelde kalacağını belirlememiz gerekiyor.Uygun bir fiyatta anlaşabilmemiz için kişi sayısının net olması.Salona getirilecek masalarıda tarih belirlenirse yetkili kişilerden 5-6 masa talebinde bulunacağım.

Herşeyden önce hala Ankara'da mı İstanbul'damı olsun yazışmalarına bir son vermemiz gerekiyor.

Haydi artık tarih ve gelecek kişi sayısını netleştirelim.

Bu arada Anıtkabir gezisinide yapacağız. :thup:

aaa, Tufan konuyla ilgili bişeyler yazmış :lol:

Tufan, başka bir masa tenisi faaliyetinin buluşmayla çakışmaması açısından, bence, Nisan ayından başlayarak, hangi hafta sonları buluşma için uygun olabilecek onu bir belirlemek lazım. o hafta sonları arasından da hangilerinde buluşmanın gerçekleştirileceği salon uygun olacak onu saptamak ve elde kalan hafta sonlarını da oya sunmak gibi bir önerim var... bu saptamaları yapabilirsen çok hora geçer :thup: o zaman bayaa bir mesafe almış oluruz.

Ping the this time only in observing and recommending position Pong

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 0 Gizli, 18 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..