Jump to content
Masatenisi.org Forum

Donic Tahta Ve Lastikler ?

Guest Erkan

Recommended Posts

Hazer Spor firmasını duyan var mı? Donic ' in Türkiye temsilcisiymiş. internet adresi: www.hazerspor.com. Tahta fiyatları 18-50 euro arası, lastik fiyatları ise 18-25 euro arası değişiyor. Mesela Person Powerplay Senso (tahta) : 26 euro. Supersonic S40 lastik 24 Euro. Marka nasıl? Fiyatlar sizce uygun mu? Donic in başka hangi ürünlerini tavsiye edersiniz. Şimdiden teşekkürler.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hazer Spor'dan ben alışveriş yaptım. Sorunsuz bir alışveriş oldu ve bayağı ilgili idiler, kendi adıma ben memnun kaldım.

Donic marka ürünlere gelince, Donic bir Alman markasıdır. Ben henüz hiçbir Donic ürünü kullanmadım. Bu anlamda bu markanın ürünlerini kullananlar daha detaylı yorumlarda bulunacaklardır ama en azından fiyat-performans oranı düşünüldüğünde bu markanın ürünlerinin tercih edilebileceğini düşünüyorum.

Ayrıca yurtdışı firmalara göre Hazer Spor'un fiyatları, özellikle yurtdışı gönderim ücretleri de hesaba katıldığında makul.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hazerspordan ben de alisveris yaptim, ama ne lastik aldim ne de tahta. O yuzden o konuda birsey soyleyemeyecegim, ama fiyatlar normal, ucuz degil ama pahali da degil. Ben Istanbul'da olsaydim ve masatenisi malzemesi alacak olsaydim Donic almazdim acikcasi, ama bu bir onyargi da olabilir, dedigim gibi Donic denemedim daha once ama yine de tahta olarak Istanbul'da Butterfly'i tek gecerim, fiyat olarak Eminonu'ndeki Altin Han'in altindaki Ender Spor'un fiyatlari bu Donic fiyatlari ile benzer, ama ben Bty'i Donic'e tercih ederim. Keza Sriver lastigi 22 Euro gibi bir fiyata alabilecekken Supersonic S40 almazdim. Ama bu benim sahsi fikrim, sen bilirsin. Ender Spor Isanbul disina yolluyor mu bilmiyorum, ama o zaman fiyatlar oynuyor olabilir, ben hep gidip kendim aldim..

Internet opsiyonunu da unutma, baska yere yazdim zaten, okumussundur onu... ;):

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Donic kullanmayı seviyorsan Hazerspor'dan rahatlıkla alışveriş yapabilirsin. Patronu çok iyi bir insan ve konuyla ilgili. Kargo'da yapıyor sanıyorum. Montajını da yapıyor. Yani yaptığın alışverişte bir sorun yaşamazsın.

Ürün tavsiye etmek gibi bir şansım yok. Çünkü senin stilini bilemiyorum. Ama illaki birşey tavsiye edeceksem tekstili çok iyi diyebilirim. Kullanıyorsan t-shirtleri eşofmanları çok iyi.

Sevgiler

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Her türlü oynamayı severim Çağdaş. Backhand ime güvenirim. Backhand top spin ve sutoplarıma güvenirim. Backhand kesmeyi de severim. Spinim çok iyi diyeyem. Ama şu an iyi bi raket yok elimde. Şimdiye kadar profosyonel bi raketle oynamadım. Aslında spin atıyorum. Raketten mi bilmem ama şu sıralar yüzdem düşük. Savunmam da iyi. 1990 yılında lise 1 deyken istanbul da ferdi turnuvada 4.olmuştum. Lise takımındaydık. Milli masa tenişçiler vardı. Profosyoneller vardı.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hazerspordan ben de alisveris yaptim, ama ne lastik aldim ne de tahta. O yuzden o konuda birsey soyleyemeyecegim, ama fiyatlar normal, ucuz degil ama pahali da degil. Ben Istanbul'da olsaydim ve masatenisi malzemesi alacak olsaydim Donic almazdim acikcasi, ama bu bir onyargi da olabilir, dedigim gibi Donic denemedim daha once ama yine de tahta olarak Istanbul'da Butterfly'i tek gecerim, fiyat olarak Eminonu'ndeki Altin Han'in altindaki Ender Spor'un fiyatlari bu Donic fiyatlari ile benzer, ama ben Bty'i Donic'e tercih ederim. Keza Sriver lastigi 22 Euro gibi bir fiyata alabilecekken Supersonic S40 almazdim. Ama bu benim sahsi fikrim, sen bilirsin. Ender Spor Isanbul disina yolluyor mu bilmiyorum, ama o zaman fiyatlar oynuyor olabilir, ben hep gidip kendim aldim..

Internet opsiyonunu da unutma, baska yere yazdim zaten, okumussundur onu...  ;):

Ya hazerspor'un fiyatları enderspor'unkiyle hemen hemen aynı demişsiniz, birkaç kişi daha demiş hatta; ama ben ekim gibi istanbul'dan ankaraya 2 tane shriver fx siparişi vermiştim ve tam 100 milyona malolmuştu. tek lastik yaklaşık 30 euro mu ne yapıyordu, ki shriver fx en pahalı lastik de değil. bu haliyle hazerspor'un fiyatları çok ucuz geldi bana. en pahalı lastiği 25 euro denmiş yani. yoksa enderspor beni kazıladı mı? iyi ki tahtayı onlardan almadım. primorac carbon off + tahta için 130 milyon istiyorlardı ama ben bi şekilde 100 milyona buldum. ama yine de butterfly'ın ürünleri bana aşırı pahalı geldi.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Fiyat farkı bence Hazer yada Enderspor'dan değilde Donic ile Butterfly arasındaki fiyatlandırmalardan kaynaklanıyor. Normalde Butterfly dünyanın her yerinde pahalı çünkü en dünyanın en tanınmış markası ve kalitesi de belirli bir yerde olan firma. Belki diğerleride aynı kalitededir ama Butterfly kadar satış ağına ulaşamadıkları için malzeme fiyatlarını daha aşağıda tutup cirolarını yükseltmeye çalışıyorlar. Ben iki markadanda alışveriş yapıyorum ve fiyatları her zaman normal geldi. Normal derken Butterfly kendi fiyatı Donic ise kendi fiyatı üzerinde değildi. (Hatta ikiside birçok şeyde Avrupa pazarına göre daha ucuz diyebilirim.)

Bu arada çok daha ucuza malzeme alabiliyorum diyen varsa yer ismi yada telefon bildirsin oradan da alışveriş yaparım.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 2 weeks later...
  • 4 years later...

Bende hazerspordan alışveriş yaptım imzamdaki kombinasyonu aldım kullanmaya başlamadım ama Hazerspor Semih bey çok ilgiliydi ve beni yönlendirdi kendisinin çalıştığı Masatenisi hocasıda yardımcı oldu lastik ve tahtaları almadan önce deneme şansım oldu kendine ait masası var.Ben çok memnun kaldım.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Bende hazerspordan alışveriş yaptım imzamdaki kombinasyonu aldım kullanmaya başlamadım ama Hazerspor Semih bey çok ilgiliydi ve beni yönlendirdi kendisinin çalıştığı Masatenisi hocasıda yardımcı oldu lastik ve tahtaları almadan önce deneme şansım oldu kendine ait masası var.Ben çok memnun kaldım.

Deniyerek, enmantıklı alış verişi yapmışsınız, güle güle kullanın.

ktm

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hazır konu açılmışken lastik ve tahta noname olmadığı sürece bilindik markaların tahta ve lastiklerine elin alıştıktan sonra oyun performansında çok büyük bir fark yaratmıyor gibi geliyor. Siz ne dersiniz ? Başka bir değişle friendship 17 liraya koyduğun lastikte iyi atıyor, bryce da iyi atıyor, aradaki ekipmanın senin vuruşlarına farkı ne kadar oluyor ?

Bu arada Semih bey'den (Hazer Spor) bende alışveriş yaptım çok ilgili ve sözünün eri birisi olduğuna kefil olabilirim.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hazır konu açılmışken lastik ve tahta noname olmadığı sürece bilindik markaların tahta ve lastiklerine elin alıştıktan sonra oyun performansında çok büyük bir fark yaratmıyor gibi geliyor. Siz ne dersiniz ? Başka bir değişle friendship 17 liraya koyduğun lastikte iyi atıyor, bryce da iyi atıyor, aradaki ekipmanın senin vuruşlarına farkı ne kadar oluyor ?

Bu arada Semih bey'den (Hazer Spor) bende alışveriş yaptım çok ilgili ve sözünün eri birisi olduğuna kefil olabilirim.

friendship de bilindik marka butterfly da bilindik marka, şimdi elin alıştıktan sonra bryce veya friendshipin oyun performansında fark yok mu??? ilginç, yeni bir şey daha öğrendim

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Bende imzamdaki ekipmanları Hazerspordan aldım.Araştırmalarıma göre gerçekten fiyatları iyi.Özellikle Donic takıntısı olanlar kalite ve fiyat yaparsa Donic in ne kadar avantajlı olduğunu görürsünüz.Ayrıca Donic alman malıdır he nerenin malı olduğu pek önemli değil ancak Almanlar genelde dandik mal satmazlar ;): Ayrıca nittaku lastikleri de satıyor.Yurt içinde olup yapılıp gönderilmesi ve deneme şansı olması bakımından bence iyi seçim.He bütün markalar hakkında bilgin var mı derseniz?hiçbirini çok iyi tanımıyorum.Sadece karşılaştırma yapıyorum. :D:

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Deniyerek, enmantıklı alış verişi yapmışsınız, güle güle kullanın.

ktm

Teşekkürler benim içinde çok iyi oldu 4-5 adet lastik ve tahta denedim kendime uygun olanı aldım yaptığım alışverişten çok memnun kaldım.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Günaydın gününüz aydın olsun. Gözden kaçırmış olmalıyım biraz eski bir konu ama geçen gün tanıştığım Semih Bey (Hazer spor) hakkında birşeyler yazmam gerektiğini düşünüyorum. Hazer sporu internette gördüm raket kabı, temizleyici vb. almak için 1 hafta kadar önce uğradım ilgi ve alakasından çok memnun kaldım. İlk izlenim olarak kibar, ilgili, işini seven en önemlisi öncelikli gayesi tüccarlık olmayan birisi. Neden derseniz, ben etrafı karıştırmaya tahtaları incelemeye başlayınca, test için deneme raketler hazırladığını eğer istersem deneyebileceğimi söyeledi, ben de oyunum (aman yanlış anlama olmasın henüz daha oyunum falan yok gecen yaz başladım 3 aydır Göztepe fbv derneğine devam ediyorum) ve halen kullanmakta olduğum raketimi söylediğimde istediğim raketi deneyebileceğimi ancak bana raket almayı düşünmememi, ileride oyunum gelişip mevcut lastiklerimde eskidiğinde değerlendirelim dedi. Oysa biraz pazarlama taktiğiyle rahatlıkla raket almamı sağlayabilirdi. (kullanmakta oldugum raket cok acemi spinden anlamaz, şutlar doğrudan rakibe gidiyor vb. oysa yeni bir raket veya lastik alsaydım neler yapardım...)

Donic nasıl bir markadır, tahta ve lastik kalitesi nedir derseniz beni aşar.

---------

butterfly X3 ALL+

fh sriver fx

bh tackiness c

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Günaydın gününüz aydın olsun. Gözden kaçırmış olmalıyım biraz eski bir konu ama geçen gün tanıştığım Semih Bey (Hazer spor) hakkında birşeyler yazmam gerektiğini düşünüyorum. Hazer sporu internette gördüm raket kabı, temizleyici vb. almak için 1 hafta kadar önce uğradım ilgi ve alakasından çok memnun kaldım. İlk izlenim olarak kibar, ilgili, işini seven en önemlisi öncelikli gayesi tüccarlık olmayan birisi. Neden derseniz, ben etrafı karıştırmaya tahtaları incelemeye başlayınca, test için deneme raketler hazırladığını eğer istersem deneyebileceğimi söyeledi, ben de oyunum (aman yanlış anlama olmasın henüz daha oyunum falan yok gecen yaz başladım 3 aydır Göztepe fbv derneğine devam ediyorum) ve halen kullanmakta olduğum raketimi söylediğimde istediğim raketi deneyebileceğimi ancak bana raket almayı düşünmememi, ileride oyunum gelişip mevcut lastiklerimde eskidiğinde değerlendirelim dedi. Oysa biraz pazarlama taktiğiyle rahatlıkla raket almamı sağlayabilirdi. (kullanmakta oldugum raket cok acemi spinden anlamaz, şutlar doğrudan rakibe gidiyor vb. oysa yeni bir raket veya lastik alsaydım neler yapardım...)

Donic nasıl bir markadır, tahta ve lastik kalitesi nedir derseniz beni aşar.

---------

butterfly X3 ALL+

fh sriver fx

bh tackiness c

Semih Bey haddinden fazla iyi bir kişiliktir. Yüzde yüz alıcı olmaya gitseniz bile alamadan çıkabilirsiniz, elinizdeki malzemeler bitsin sonra bakarız der. Satmak için değil de bu sektörde sanki hizmet için var. Fiyatlar için söylenecek bir şey yok avrupa ile aynı bazen aşağıya (yurt dışında bir indirim olmaz ise) gözünüzü kapayıp alabilirsiniz.

Donic nasıl bir marka diye sorarsanız Alman patentli bir firma malzemenin uyanı var uymuyanı, diğer markalardaki gibi kalite bazında biribirilerinin benzerleri diye biliriz. Bu konuda dünya devlerinden biri de diyebiliriz.

ktm

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 3 months later...

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 0 Gizli, 8 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..