Jump to content
Masatenisi.org Forum

Donic Tahta Ve Lastikler ?

Guest Erkan

Recommended Posts

Bende hazerspordan alışveriş yaptım imzamdaki kombinasyonu aldım kullanmaya başlamadım ama Hazerspor Semih bey çok ilgiliydi ve beni yönlendirdi kendisinin çalıştığı Masatenisi hocasıda yardımcı oldu lastik ve tahtaları almadan önce deneme şansım oldu kendine ait masası var.Ben çok memnun kaldım.

Bu konunun başlığı 4 yıl önce kapanmış :gulumse: ama; sanırım son mesaj tarihine bakmadan yeniden cevaplar yazılmaya başlanmış.

İlginç :huh: ....

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Bu konunun başlığı 4 yıl önce kapanmış :gulumse: ama; sanırım son mesaj tarihine bakmadan yeniden cevaplar yazılmaya başlanmış.

İlginç :huh: ....

Merhaba Ali Fuat Bey,

Aksine, konu açılış tarihine bakmıştım. Konu Hazer Spor ve sitesi hakkında genel bir konu olarak açıldığından dolayı, benzer içerikte olan ve yeni konu açmayı gerektirecek öneme haiz olmayan bir mesajı bu konuda yazmayı daha uygun buldum.

Konu başlığı kapanmış deken neyi kastettiniz, onu da anlayamadım. Kapanan birşey yok ki. Başlık hala açık. İlginç olan birşey yok bana göre.

Saygılar.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Merhaba Ali Fuat Bey,

Aksine, konu açılış tarihine bakmıştım. Konu Hazer Spor ve sitesi hakkında genel bir konu olarak açıldığından dolayı, benzer içerikte olan ve yeni konu açmayı gerektirecek öneme haiz olmayan bir mesajı bu konuda yazmayı daha uygun buldum.

Konu başlığı kapanmış deken neyi kastettiniz, onu da anlayamadım. Kapanan birşey yok ki. Başlık hala açık. İlginç olan birşey yok bana göre.

Saygılar.

İyi yapmışınız, kapalı bir konu olması için Hazersporun (Nittaku-Donic Türkiye) kapanmış olması gerekir. Yenilenmiş sayfasını bizlere yansıtmışsınız..

Bu bilgilendirme için size teşekkür ederiz.

ktm

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Merhaba Ali Fuat Bey,

Saygılar.

Merhaba lobianco bey !

Herşeyden nem kapma huyumuz ( ben de dahil ) çoğumuz için hiç iyileşmeyecek bir hastalık gibi bence.

Sanırım yanlış anladınız. şöyleki;

1: Olumsuz bişey yazmadım

2:Yazdığımı varsayarak sizin mantıktan gidelim.Konu açılalı 5 yıl olmuş,en son yazılan mesaj tarihi ise 4,5yıl öncesine ait. Buna istinaden bana ilginç geldiği için Sevgili TYLAN arkadaşımın cevabına atfen yazmıştım o yazıyı.Konu açılış tarihine tekrar bakarsanız siz de görebilirsiniz.

3:Elbette ki isteyen istediği konuda (5 yıl öncesine de ait olsa) fikir belirtebilir, eleştirebilir, kendisine ilginç gelen yanlarını belirtebilir.

Ayrıca Hazer'den ben ve arkadaşlarım daha önceleri dönem dönem alışveriş yaptık,Semih Bey'in elbetteki camiaya faydası olmuştur ve olacaktır da ,umarım konu yanlış yerlere çekilmez.

Herkese iyi oyunlar...

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Valla ilk fırsatta lastiklerimi Donic Platin ile değiştirmeyi düşünüyorum. Bende Waldner Senso Carbon tahta var. Sizce kötü mü?

Deneyen birçok kişi çok beğeniyor. Sitelerde aldığı yorumlar da hep olumlu.

(Ben çok ekipman deneyen bir insan değilimdir de o açıdan fazla da kıyas yapamam)

Selamlar.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Valla ilk fırsatta lastiklerimi Donic Platin ile değiştirmeyi düşünüyorum. Bende Waldner Senso Carbon tahta var. Sizce kötü mü?

Deneyen birçok kişi çok beğeniyor. Sitelerde aldığı yorumlar da hep olumlu.

(Ben çok ekipman deneyen bir insan değilimdir de o açıdan fazla da kıyas yapamam)

Selamlar.

Bence çok iyi tahta. Hatta Donic'in klasikleşmiş, en bilinen beğenilen tahtası denilebilir. Aslında Donic'in klasik İsveç üretimi tahtalarının çoğu iyi tahtalar. Yeni çıkardıkları bol renkli futuristik tasarımlı tahtalar nasıl hiçbir fikrim yok.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 1 year later...
  • 8 months later...

, Semih bey ile yakından görüşme imkanı buldum, kendisi çok iyi bir insan gerçekten. Hem uğraştığı işi de hem severek hem de iyi bir şekilde yapıyor ve konuda çok bilgili. Fiyatlar gerçekten çok makul, hiçbir security sorunu olacağını düşünmüyorrum gerçekten rahat olabilirsiniz! Malları da gayet kaliteli butterfly ın malları ile çok yakın.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 1 month later...

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 0 Gizli, 19 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..