Jump to content
Masatenisi.org Forum

Bursa Da Sıkı Ve Dişli Rakip?

Crazy_Spin

Recommended Posts

ayıp ettin beklerim, tabi bakalım kim kime ısmarlicak :) bu arada maçların bu gündü, nasıl geçti umarım yenmişsinizdir? sapanca turnuvasını ne yapacaz? ne zaman başlıyo sınavların ve ne zaman bitecek ? gelince haberdar et beni kardeşim...

hadi hoşçakal...

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Allah kahretsin!!!Yenildim!!! Ama süper bi maç oldu yaw.

3 sene önce türkiye gençler şampiyonu olan(Geçen sene de Türkiye milli takımı kampına çağırıldı) bi elemanla oynadım.(mehmetten daha iii oynuyo)İlk seti o aldi.(Biraz geç ısındım) 2. seti ben aldım(11-2 Hehehe 10-0 di yaaaa..)Sonra aynı şekilde 2-1 öne geçti

daha sonra yine ben aldım seti.2-2 ve son seti kaybettim. Heyecan yaptım sanırım.Ama yine de Hoşuma gitti.Ehuheheuhheue ..

Anlıyacağın çok iiiyim gelince kendine dikkat et :P Biri beni durdursun(Eser hariç .Oynadığım çocuğun adı.) (Eser erenler. Elimden kurtuldun ama 2. yarıda yenecem seni.)

Sayende yenecem Eser'Bayramali.Oraya gelince paso antrenman yapalım dicem ama sen uzaktasın be arkadaşım.Ne yapçaz?

En iisi Buersa'ya yerleş :isterim:

Bu arada sınavlarım yarın bitiyo ama

uçakta yer yok o yüzden 17 sinde oraya gelebiliyorum.Ancak bizim penye tükkanımız var ve orada çaışmak zorundayım(Bayrama kadar.zaten ondan sonra işler hafifliyo ya.)Bayramda ya da biter bitmez gelip ifadeni alıcam ona göre.Bu arada yeni primorac raketimi de almış olurum herhalde.Yani BİTTİN SEN!!! :lol:

sAPANCA TURNUVASINA GELİNCE...!!! Büyük ihtimal finalde karşılaşırız(eheueheuheue hiç zannetmiyorum ya)Çiftlerde de herkezi yeneriz bence.

SEVGİLER!!!!!!!!!(ara sıra MSN ini aç da muhabbet edelim biraz)

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

maçlara üzüldüm, önümüzdeki maçlara bakmak lazım dimi ;): neyse kardeşim bi an önce gelde görüşelim, antrenman da yaparız ama önce dediğin gibi şu bayram bi geçsinde. zaten bayram üzeri sizin işlein yoğunluğu iyice artar, bayram ertesi engin abiyle falan gelebilrsin o bazen bursadan gelip gidiyo, bazen arabayla gelip gidiyo haberleşirsiniz. sınavlarıda başarılar...

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 2 weeks later...

Slm Bayram Ali !!! Bayramını,daha doğrusu geçmiş bayramını kutluyorum öncellikle.Artık Bursadayım geldim.Ne zaman istersen gelip ifadeni alabilirim. :isterim:

Mesajını bekliyorum bir rtarih ayarlayalım.

Türkiye'mi ÇOOOK SEVİYORUMM!!!!!

bYEEEE!!!!

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

hoşgeldin ,seninde geçmiş bayramın kutlu olsun kardeşim, engin abi perşembe günü gelicek yalova ya onunla irtibata geç ,beraber gelirsiniz? o sabah geliyo, sabahtan gelirsen sende ancak 12 civarı olabilir,sabahtan ben ufaklıklarla ilgilenecem de öğlen 12 civarı oynarız ,ne dersin? 12-2 arası,yada 6 dan sonra olabilir? sen engin abiyle irtibata geç onunla gel bence en iyisi, öğlen 12- 2 arası falan oynarız ,ne dersin? bu arada bu aralar çok antrenmansızım çocuklarla ilgilenmekten kendimle ilgilenemiyorum :)) bu arada engin abiye bu gün fena kaybettim 3-0 :)) (yandık dilinden de kurtulamayız artık :)) )

perşembe bekliyorum telimi biliyosun ... irtibatı koparmayalım... hadi görüşmek üzere... hoşçakal...

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

selam crazy_spin ,ne yaptın cd ye çektin mi? nerde kaldı bizim görüntüler :isterim: ? görelim ya merak ettim valla ,şöyle güzel sayılardan bi kaçını yayınla artık da görelim dimi , haaa bu arada sonucu söylemiyorum merak etme :))

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 3 weeks later...
  • 3 weeks later...

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 1 Gizli, 10 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..