Jump to content
Masatenisi.org Forum

Bursa Da Sıkı Ve Dişli Rakip?

Crazy_Spin

Recommended Posts

20 Ocak tan sonra Bursa dayım (1.5 Ay için). Bu süre zarfında antrenman yapmak isteyen Bursa lı arkadaşlar dan mesaj bekliyorum.Antrenman yapacak yer bilgim yok.(Antrenman yapacak yer de lazım ayrıca.) Çok sıkıyımdır dersem abartmış olmam gibi geliyor.Ayrıca Bursa çevresinden her türlü davete açığım.Biliyorum daha yeniyim eee öyleyse ne bu damdan düşer gibi mesajlar demeyin lütfen.Masa tenisini Çok seviyorum ve hepinizle ayrı ayrı tanışıp oynamak isteği ile yanıp tutuşuyorum. :hehehe:

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

10 ay bursa da askerlik yaptım.hep masatenisi oynayacak birilerini aradım.tam askerligim bitti ortaya çıktınız.

son 3 ay buski genç kız takımı ile idman yaptım.başlarında ersin hoca vardı.gayet ılımlı biri.bazen erkek genç takımı da geliyordu.idmanları buski de yapıyorlar.okul açıldığından saatler değişmişti.oraya gidip saatleri öğrenebilirsin.

1 ay kadar tofaş yıldız takımı ile antreman yaptım.idmanları altıparmak kapalı spor salonunda yapıyorlar.arkada bir masatenisi salonu var.(yıldızlardan biri-sanırım adı deniz di-geçen sene yıldızlar türkiye 2. si olmuştu.yarı finalde büyükşehirin oyuncusu gencay ı yenerek.ama bilin bakalım yıldız milli takımına kim çağırıldı.)

tofaşın hocasına ersin hoca vasıtasıyla ulaşabilirsin.arada buski ye gelirdi.onların da saati değişmiş olmalı okul açıldığından.

yani bursada her seviye oyuncuyu bulmak kolay.

keşke daha önce gelseydin de birlikte oynasaydık.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

slm crazy_spin,

istersen ben sana rakip olabilirim ama sıkı bir rakip olabilir miyim orasını bilemem,ama cok kotu de sayılmam.masatenisi sadece amatör bir cercevede arkadaslarla oynuyorum eger onları ikna edebilirsem.10 seneden fazla masatenisi oynuyorum.sadece lisedeyken masatenisi takımında bi seyler yapmaya caliştim,onda da bi sey olmadı.zaten ben takımı kurmak için girişimlerde bulundum ama pek fazla bi etkinlik olmadı.son 5 senedir kayseride oldugum için aslında ben de pek fazla bilmiyorum tenis oynabilecek yer.ama emrah arkadasın bahsettigi yerlere danısabiliriz istersen.ben her zaman acıgım,ne zaman oynamak istersen.

kultur park içinde ozgen cafe de bi kac tane masa var isteyen oynabiliyo orda.

umarim bi seyler yapabiliriz....

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Slm Ekrem!Bursa ya bayramda döneceğim.Önemli olan ne seviyede olduğun değil ,masa tenisini ne kadar sevdiğin.Ben de lise 1,5-2 gibi başladım masa tenisine ve aşık oldum adeta.Bursa ya döner dönmez görüşmeyi umuyorum. Yer olayını her türlü hallederiz :) :thup:

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Slm Ekrem!Bursa ya bayramda döneceğim.Önemli olan ne seviyede olduğun değil ,masa tenisini ne kadar sevdiğin.Ben de lise 1,5-2 gibi başladım masa tenisine ve aşık oldum adeta.Bursa ya döner dönmez görüşmeyi umuyorum. Yer olayını her türlü hallederiz :) :thup:

selam , bende yalovada oynuyorum burada biz 3 kişi falan gidiyoruz antrenmana,eğer yalovaya gelirsen gideriz salona ,bursa yalova arası 50 dak,

zaten biz hafta içi 3 gün falan gidiyoruz antrenmana ,gelirsen seve seve oynarız. bu arada ben ali...

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Tamam butterfly.Nasıl istersen.Bu arada Yalovada Engin abi adında bir masa tenisçisi ağabeyim var bir zamanlar yalova en iyi 12 lerde birinci ya da 2. olmuş

tanıyor musun ?? Bursa ya gelince görüşmek üzere.(profilinde yahoo msn gibi bilgierin yazmıyor onları eklersen daha rahat ileitim kurtabiliriz.) ;):

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Tamam butterfly.Nasıl istersen.Bu arada Yalovada Engin abi adında bir masa tenisçisi ağabeyim var bir zamanlar yalova en iyi 12 lerde birinci ya da 2. olmuş

tanıyor musun ?? Bursa ya gelince görüşmek üzere.(profilinde yahoo msn gibi bilgierin yazmıyor onları eklersen daha rahat ileitim kurtabiliriz.) ;):

tanımammı ya bizi masa tenisine engin abi başlatmıştı, geçenlrde yalovaya geldi oynadık onunla,güzel geçti. gel her zaman beklerim bu arada infoya yazdım, ama birde buraya yazim ,bayramaliy@hotmail.com

butterfly = ali :))

saygılar ...

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Tamam Ali!! Gelince bi de ben yeneyim seni. Heheheh ... Engin abi yi görürsen selamlar.Kendine iii bak.25 Ocak'ta oradayım.Engin abiyi ,Aykut abiyi falan alırız 3 lü 4lü bi grand yaparız.Kendine iii bak... Sevgiler saygılar....!!

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Tamam Ali!! Gelince bi de ben yeneyim seni. Heheheh ... Engin abi yi görürsen selamlar.Kendine iii bak.25 Ocak'ta oradayım.Engin abiyi ,Aykut abiyi falan alırız 3 lü 4lü bi grand yaparız.Kendine iii bak... Sevgiler saygılar....!!

olur tabi ya memnuniyetle yaparız , ee alıştık yenilmeye gel birde sen yen :)) ne yapalım artık :)) gerçi engin abi son gidişinde pek sevinçli ayrılmadı ama ,biraz şanslıydım ya ondan , yoksa hocamızı yenmek ne haddimize :))

neyse beklerim saygılar...

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Ali, tamam ben oraya gelip, seni yeneceğim ama... Ben çok çabuk acıkan bir yapıya sahip bir insanım.Seni yendikten sonra yemeğini yerim ona göre.Eğer sen yenersen ben sana ısmarlarım.OK mi?? :isterim::isterim::isterim: Bak sonra raketim şöyleydi, yok yapıştırmamıştım,yok çok şanslıydın,yok file yardımcı oldu,yok olmaz ööle çılgın spinler vb. mazeretleri kabul etmiyorum.. Görüşmek üzere.!!!! Hehehehe....

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Ali, tamam ben oraya gelip, seni yeneceğim ama... Ben çok çabuk acıkan bir yapıya sahip bir insanım.Seni yendikten sonra yemeğini yerim ona göre.Eğer sen yenersen ben sana ısmarlarım.OK mi?? :isterim::isterim::isterim: Bak sonra raketim şöyleydi, yok yapıştırmamıştım,yok çok şanslıydın,yok file yardımcı oldu,yok olmaz ööle çılgın spinler vb. mazeretleri kabul etmiyorum.. Görüşmek üzere.!!!! Hehehehe....

yav bizim öyle lig tecrübemiz falan yok ama maça çıkarken yenmek için çıkarız tabi biz de , gel tabi yaparız ,kırmayız seni yani.umarım zevk alırsın bizim oyundan ? bizde çılgın spin falan yok öyle kendi halinde takılıyoruz işte ,belki bişiler kaparız senden ama sonra boynuz kulağı geçti olmasın :))ben bi kaç gün yokum izmir tarafına kaçıyorum ama oradan girmeye çalışırım nete. saygılar...

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Yemezler butterfly antrenörlük falan bile varmış sende.Neyse kafa kafaya oynayacakmışız gibi geliyor.Ama sürpriz yapabilirim.En son <E ngin abi yenmiş seni hem .) 2-0 dan ve 10-9 dan (olur mu yaaa.??)Ama bu hafat harcıyacakmış seni haberin olsun.Umarım kısa tatilin iii geçmiştir.Gelince görüşmek üzere.Kendine ii bak...(iii çalış...) :robot::robot:

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

vaay tüyoları almışsın hemmmen :)) evet 3-2 yendi ama iki maç yaptık ilk 3 ü ben 3-1 aldım sonra tutturdu bidaha yapalım diye bu sefer de o yendi 3-2 öyle yani .bu ctesi yine oynicaz bakalım ne olacak bu sefer iyi oynamam lazım ,oyunu soğutmasına da izin vermicem :)) yok bu aralar pek antrenman da yapamıyorum, izmire geldim buraları pek bilmiyorum antenman yapamadım ama yalovaya dönünce yaparım hazırlanacaz sana tabii :))şaka bi yana gel oynarı tabii. perşembe dönecem izmirden. .. kendine ii bak sende iii hazırlan (bak tüyolarıda almışşsın :) )

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hehe bütün tiyoları alamadım ama senin ii oyuncu olduğunu ve zorlanacağımı ,buna rağmen seni yeneceğim.Bunu aklının bi köşesinde tut ve ona göre hazırlan.Zayıf noktalarımı

sor Engin abiye ve çalış.Hahahaha ben hakikaten narsist bir insanım sanırım.Neyse byeeee.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

hadi hadiiii almışlsın tüyaları işte :)) ben sormam öyle tüyoları falan, sahada çözmek daha iyi yenilsekte saha çözmem lazım anca öyle maç piskolojisini kapanbiliriz. neyse sen gelde oynayalım ya ,tok gel istersen :)) şimdi sana da yemek ısmarlamayalım :)) acaaayip bi maç olacakmış gibi geliyo bizim maç crazy :))

kendine iii bak ,iii antrenmanlar...

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Zaten benim amacım seni yenmek Butterfly!! Engin abi yi her türlü ikimizin de yenmemiz lazım ki bi şeye benzesin di mi?Hele bi geleyim çılgın maçlar yapacağız zaten sen merak etme!!!Bu arada tüyolar almaya çalış yoksa set falan alamazsın ona göre hehehe :P :B: :robot:

Sonra sööölemedi deme ok?Bu arada elimde bir kaç adet maç cd si var ilgini çekerse getireyim mi?Gerçi biraz eski ama idare eder.jorgan Persson ,Zoran Primorac ,Wang ligin,Damien Eloi,Jean michelle Saive varr,,,,.Getireyim mi?Bak ilgilenmiyorsan boşa getirtme buralardan.

Kendine iii bak görüşürüz,

SEVGİLER!!!!!

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

aaa çok iyi olur ,benimde bu aralar cd falan aklıma geliyodu,iyi olur ya izlerim,burada çekeriz onları ,iyi olur. özelliklede yeniler olursa süüpper olur,olimpiyatlar falan.bu arada yarn engin abi geliyo ,maç yapalım falan dedi,ee senin dediğin gibi yenmek lazım tabiii:)) sonrada seni yenecez artık onu yendikten sonraaa :)) ama büyükte konuşmamak lazım önce onu yenelimde :))

haaa bu arada tüyoları bizde alalım dimmiii :))

neyse sana iyi antrenmanlar crazy :)) hoşçakal...

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Eh artık sana bol şans!Yalnız bu sefer dikkat et ok mi?Ben biraz dalga geçtim Engin abi ile.Heheheh... O sebeple bu sefer seni harcayabilir,acele etme gaza gelme.Güllü servisini de backhandine backhand fırçala olay biter.Arada bi topspin güllü yapıyo dikkat et.Yenmeni istiyorum,sonra da ben seni yenecem.

Haaa ,bu arada bi forhand bi bh yaparsan hemen yoruluyo heheh.Uzun boş servisleri(özellikle bh ne ) yiyo ona göre...

Bu cuma günü de bizim kulübün Lefke (Kıbrıs'ın şampiyonu) ile şampiyonluk maçı var.Acayip heyecanlıyım.Haliyle ben de oynayacağım.Büyük ihtimalle maçın kaderi benim elimde.Eğer yenersem şampiyonuz.eheueheueh...

Ama yeneceğiz :isterim::isterim:

Görüşürüz Byeee!!!

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

selam cüneyt, anlat bakim nasıl geçti maçlar ?umarım yenebilmişsinizdir lefkeyi? bu arada onlarda mehmet falan oynuyo mu? kimler var lefkenin takımında? yaw ne hale getirmişsin adamı (e.abi yi) :) adam bi geldi hırs küpü , bi yendin diyo sağa sola söylüyomuşsun falan diyo,koymuş adama :)) sende harbi iyi üstüne gitmişsin:) neyse geleli sadede,2 maç yaptık, ilk maçı ben aldım ,sonra tam gitmeye yakın,üzerimi falan değiştirmiştik ki gene maç yapalım dedi,ee öyle deyince bidaha maç yaptık bunuda o aldı.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hehehe....!!!!Altın kural : Asla 2. maçı yapma.

Neyse sevindim senin adına.Evt Lefke'de Mehmet oynuyo ama problem diil yenebilirim gibi geliyo.Ancak maçlar bu cuma: :P İnşallah yeneriz bu sene .Teşekkürler.

Byeeeee!!!! :P::robot::thup:

olsun ya , ikinci maçta yenilsek bile oynamak lazım ,ne kadar maç yaparsak okdar iyidir. ooo sen bu aralar iyi antrenman yapıyosundur öyleyse, iyi hazırlan maçlara ne yap et yen onu ya. bursaya ne zaman geliyosun? neyse turnuvada başarılar...

bol şanslar...

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Sevgili apeks!!! Bayraamdan sonra da Bursa'dayım.Nasip,kısmet olursa oynayabiliriz tabi ki.Ben elimden geldiğince kendime zaman yaratmaya çalışıyorum.Ortak bir zamanımız olursa mutalaka oynarız.Zaten Butter ile oynayacağız kimbilir belki sen de gelirsin :P Kendine iii bak ..

Selamlarr!!!! :D:

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Sevgili Bayramali!!! Bayramda ve Şubat ın sonuna kadar Bursadayım.Sınavlar biter bitmez uçuyorum :P hehehe..... İskenderini yemeğe geleceğim merak etme.!!! Kendine ii bak.Gelince Araşalım ki goruşelim Gardaş...

Byeeee!!!!!1 :isterim::isterim:

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 0 Gizli, 8 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..