Jump to content
Masatenisi.org Forum

Yeni Forum Buluşması

Crazy_Spin

Recommended Posts

Yeni üye oluşumun verdiği acemilikle,yeni bir MASA TENİSİ ORG FORUM buluşması olacak mı, olursa şubat ayında yapılabilir mi, yapılması için neler gerekli vs. gibi soruları sormak istedim.Önceki organizasyonun kahramanlarından cevap bekliyorum lütfen.Çok heyecanlandım.(Sabah akşam tenis oynayabilecek miyiz ?) :P::fildir::fildir:

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Merhaba Crazy Spin,

öncelikle foruma hoşgeldin.

madem böyle bir başlık açtın, daha erken ama, heyecanının yatışması açısından, kesin ve resmi olmamakla beraber, bazı bilgiler var gelecek forum buluşması hakkında:

- büyük bir ihtimalle Ankara'da olacak; Ankara'daki arkadaşlar, özellikle Tufan Yalçın arkadaşımız organizasyon konusunda çok heveslilerdi, son buluşmadan sonra çeşitli sohbetlerde bunu dile getirdilerdi...

- tarihleri henüz konuşulmadı ama daha kış olması sebebiyle Şubat ayında olması düşük ihtimal gibi gözüküyor. çok da sıcaklara kalmamak açısından daha ziyade bahar aylarında yapılması olası...

- sabah akşam oynanır mı bilinmez çünkü akşamları yemek falan da yeniyor :fildir: ama çok oynanması amaçlanıyor tabii ki... Ankara'lıların organizasyon yetisine bağlı bu biraz da...

konu açıldı madem, yine kesin olmamakla beraber, başka bir işten dolayı, 21-22 Mayıs tarihlerinde İzmir'e geleceğim herhalde. ondan sonraki hafta da Ankara'ya gelebilirim, eğer o tarihlerde bir forum buluşması ve turnuvası düzenlenmesi düşünülürse... hatta çok başarılı bir plan yaparsam İstanbul'a dahi uğramam sözkonusu olabilir. onun dışında, 2005 yılında Türkiye'ye ne zaman gelebileceğim konusu belli değil...

ilgililere, yetkililere ve organizasyon komitesine duyurulur...

Ping the distant early planner Pong

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Eğer çoğunluk Ankara'da olsun derse salon ve Ankara dışından geleceklere kalacak yer için belirlenecek tarihe göre yer ayarlayabilirim.

Ping senin geliş tarihine göre Mayıs ayı zaten çok uygun olur.Ancak salon içi organizasyon yine sana kalıyor.Bu sefer bilgisayardan çıkardığın maç çizelgelerini unutmazsın sanırım.Elle yazmak çok zor oluyor :lol:

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Aslında mayıs ayı pek uygun olmas ayrıca Ankara hiç uygun olmas :lol::lol:

Ayrıca İzmir dışında bir yerde olursa çok da kötü olur.. :lol: ( kihkihkih )

Ufuk abi Mayıs ayında okulu vs ayarlayabilirsem İzmir'e seni görmeye ve forum üyeleri ile tanışmaya gelebilirim.. :D:

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Aslında mayıs ayı pek uygun olmas ayrıca Ankara hiç uygun olmas :lol::lol:

Ayrıca İzmir dışında bir yerde olursa çok da kötü olur.. :lol: ( kihkihkih )

Ufuk abi Mayıs ayında okulu vs ayarlayabilirsem İzmir'e seni görmeye ve forum üyeleri ile tanışmaya gelebilirim.. :D:

bence de izmir daha iyi bir tercih olur..hem bahar aylarında ankara'ya oranla daha sıcak oluyor..gezilecek yerler de bir hayli fazla nakara'ya oranla :bonus:

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

ben de bu konuda dusuncemi acıklamak istedim.uyesi oldugumuz forum turkiye geneline hitap ettigi icin bence bulusulacak yer birazcık onem kazanır.turkiyenin her yerinden uyeler gelebileceginden en uygun yer belirlenirken birinci kıstas bence uzaklık olmali.mesela ben bursadayim ankara ya da izmir benim için pek farketmez ama daha dogu bolgelerdeki uyeler icin ankara daha uygun olacaktır.eğer boyle bi organizasyon yapılacaksa bunun birincil amacı uyelerin bulusup tanısmak oldugundan yer belirlenirken turistik ya da gezilcek yerinin fazla olup olmaması pek onemli değil.biraz uzattim galiba ,mazur gorun ;):

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Ben de Ekrem arkadaşıma katılıyorum.Bu konudaki birincil amacın, birlikte tenis oynayıp eğlenmek ve de en önemlisi tenis sever arkadaş, ağabey ve kardeşlerimizle tanışmak olduğu inancındayım.Ankara uygun olabilir.... :thup:

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Ben eger Turkiye'de olsaydim kesin Istanbul olsun falan derdim, ama simdilik siz bir tarihe ve yere karar verin de bakalim, uyarsa katilabilirim demekten baska carem yok... Ama yine de Ankara Izmir'e gore daha iyi derim ben... Farkli bir sehir ve herkesin gelebilmesi icin uygun. Ayrica Izmir'de oturanlar oldugu gibi Ankara'da oturanlar da var, bence Izmirliler cok bencillik yapmasin, kalksinlar gelsinler Ankaraya. Bak biz nasil geldik Izmire -_- Tarih uyarsa Ankaraya da geliriz icabinda... :isterim: Sonraki bulusma icin de oyum Istanbul'a...

Arsun the Istanbul resident but currently living in the USA

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Selamlar,

Tüm yazışmaları haftasonu yaptığınız için şimdi okuyabildim. İstanbul'dan ses yok diye birşey söz konusu değil. Her zaman tüm masa tenisi oynayan arkadaşları beklerim. Bu turnuva olmuş, seyahat olmuş, iş için olmuş farketmez... Elinize raket almaya vaktiniz varsa ben her zaman yardımcı olurum.

İkinci buluşmanın Ankara'da yapılacağına İzmir'de iken karar verdiğimizden ekstra birşey yazmaya gerek görmüyorum. Yani ben aslında yeni yapılacak buluşmanın Çin'de yapılmasını ve ekip üyelerinin Çin Milli Takımına maç teklifi götürmesini bekliyordum ama kimse bu konuda yoğunlaşmadı. :P:

Açıkçası ben Ankara'ya gitmeyi ve Ata'mızı ziyaretle başlayan güzel bir seyahat geçirmeyi bekliyorum. Program ne olursa olsun ayın son günleri yada başlarında olmasın yeter çünkü işim gereği şehirdışı seyahatlerimi ayın 07'sinden sonra 30'undan önce yapmam gerekiyor.

Sevgiler...

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Ankarada olursa bende katılırım :isterim::hehe::hehehe::alkis::bye:

izmir'li arkadaşlar bencillik yapmasınlar demişsiniz ama ben samsun'da oturuyorum...16 saat sürüyor yol..ankara 7 saat..ama izmir'i tercih ederim..hem salon var oynayabileceğimiz..hem de şehir çok daha rahat ankara'ya oranla

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Açıkçası ben Ankara'ya gitmeyi ve Ata'mızı ziyaretle başlayan güzel bir seyahat geçirmeyi bekliyorum.

Saadettin bey,çok güzel düşünmüşsünüz.Şu andan itibaren buluşma Ankara'da olursa salon ve kalacak yerlerin yanı sıra servis ayarlayıp Anıtkabiri ziyaretide programa eklemiş bulunuyorum. :thup:

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Saadettin bey,çok güzel düşünmüşsünüz.Şu andan itibaren buluşma Ankara'da olursa salon ve kalacak yerlerin yanı sıra servis ayarlayıp Anıtkabiri ziyaretide programa eklemiş bulunuyorum. :thup:

gayet iyi düşünmüşsünüz..eğer ankara olursa bu ziyaret çok anlamlı olacaktır...buluşmanın hangi aylarda olabileceği konusunda bilgi alabilir miyim...?ona göre planımızı yapalım :thup: ...değil mi...?

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Anıtkabiri ziyaret etmek çok güzel olur. Bence buluşma temmuz veya ağustos ayında olsun. Çünkü aramızda bir çok öğrenci arkadaşımız var. 

Ben hala şubat ayı neden olmaz anlamış değilim :(: Öğrenci arkadaşlar(ben de dahil) şubat ayında tatildeyiz.Zaten haftasonu olacağı için buluşmaya herkes gelebilir sanırım.Temmuz ya da Ağustosta bir daha yaparız :isterim::isterim::isterim: SÜPER OLURRR.. ÇOK HEYECANLANDIM... OLMAZ MI??????????!!!!

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Yurtdışında yaşayan birçok arkadaşımız yaz aylarında tatil için ülkemize geldiklerinde bu turnuvanın tarihi uygun olursa onlarda katılacağından Şubat ayında olması zor bir ihtimal. Ama çok büyük bir grup olmasada Şubat ayında da isteyen ve fırsat yaratırım diyen arkadaşlar bir araya gelebilirler. Bu sizin elinizde. Çok istiyorsan gerçekleştirirsin. Belli olmaz bakarsın ummadığın kadar insanda gelir güzel bir buluşma olur.

Biz geçen turnuvadan bu konuyu konuştuğumuz için uygun olan herkes yaz aylarında buluşabileceği zamanı yazacak ve herkesin uygun olduğu bir döneme (en çok katılımcının sağlanacağı dönem) karar verilecek.

Sevgiler

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

ben arasıra ankara'ya geliyorum..malumunuz olduğu üzere tüm sınavlar orda yapılıyor..bu aralar sınav yok ama marttan sonra çok sık geleceğim..oynamak isteyen arkadaşlar olursa haberleşip oynayalım...ayrıca istanbul ve izmir'e de gideceğim gezmek için..oralarda da forumdan arkadaşlarla tanışıp idman yapabiliriz.. :bonus:

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

arkadaşlar bence mümkün olduğunca kısa bi zamanda olması daha uygun olur ve seve seve katılırız. ya nebilim şubat mart ayları gibi olması daha iyi olur.özellikle şubat ayı hemde öğrenci arkadarşarımızında tatilde olması sebebiyle daha uygun olacağı kanısındayım .

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 0 Gizli, 6 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..