Jump to content
Masatenisi.org Forum

Yeni Forum Buluşması

Crazy_Spin

Recommended Posts

arkadaşlar bence mümkün olduğunca kısa bi zamanda olması daha uygun olur ve seve seve katılırız. ya nebilim şubat mart ayları gibi olması daha iyi olur.özellikle şubat ayı hemde öğrenci arkadarşarımızında tatilde olması sebebiyle daha uygun olacağı kanısındayım .

:isterim:

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Bende japonyada olsun derim Tora abimiz kalktı oralardan buralara geldi büyüyğümüz olarak iade-i ziyaret şarttır diye düşünüyorum ben. Yalnız orda deprem olduğu anlarda alınan sayı geçerli oluyormu? Bu soru takılıyor kafama onun haricinde herkes gitmeli japonyaya deri :bonus: m ben. Herkese mutlu yıllar.Sevgiler. :bonus:

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Bende japonyada olsun derim Tora abimiz kalktı oralardan buralara geldi büyüyğümüz olarak iade-i ziyaret şarttır diye düşünüyorum ben. Yalnız orda deprem olduğu anlarda alınan sayı geçerli oluyormu? Bu soru takılıyor kafama onun haricinde herkes gitmeli japonyaya deri :bonus: m ben. Herkese mutlu yıllar.Sevgiler. :bonus:

hehe, Freud, hakkaten süper fikir :thup:

nerelerdesin yav, çoktandır gözükmüyordun... umarım herşey yolundadır...

evet fikir güzel... herkes para biriktirmeye başlasın, bidahaki forum buluşması bikaç yıla kadar Japonya'da düzenleniyor :lol: yalnız Tora'yı bulur muyuz orada bilinmez :D:

Ping the ancinsan Pong

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

hehe, Freud, hakkaten süper fikir :thup:

nerelerdesin yav, çoktandır gözükmüyordun... umarım herşey yolundadır...

evet fikir güzel... herkes para biriktirmeye başlasın, bidahaki forum buluşması bikaç yıla kadar Japonya'da düzenleniyor :lol: yalnız Tora'yı bulur muyuz orada bilinmez :D:

Ping the ancinsan Pong

ben de yazın olması taraftarıyım..kötü hava koşulları kazalara neden olabilir..bugün yerel gazaeteye bakarken çok sevdiğim ama uzun zamandır görüşemediğim, edebiyat öğretmeni olan bir arkadaşımın ankara'ya giderken yolda kaza yaparak dereye uçtuğunu ve vefat ettiğini öğrendim.. o yüzden yaz aylarını tercih edelim diyorum

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Bende japonyada olsun derim Tora abimiz kalktı oralardan buralara geldi büyüyğümüz olarak iade-i ziyaret şarttır diye düşünüyorum ben.

Sevgili Freud, mesajını okuyunca çok duygulandım. İade-iziyaret için buralara kadar zahmet etmene gerek kalmayacak çünkü gelecek aydan itibaren Ankara'da olacağım. Seni ve tüm arkadaşları Ankara'da görmeyi diliyoruz.

Evet millet; "İzmir buluşmasının tadı damağımda kaldı" diyenler, "Ah keşke ben de katılabilseydim" diye hayıflananlar, "Bu sefer Violin'i parçalayacağım" diye diş bileyenler :D: , abiler-ablalar, büyükler-minikler hepinizi Başkente bekliyoruz.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Sinan abi, Violin'i parçalamak için bizim zahmet etmemize gerek yok zaten sen onu tavana fırlatıyorsun :D: ama hakkaten sağlammış yani :D: :D:

Ayrıca bu gün okulda durup dururken aklıma freud gelmişti... Nerelerde diye düşünüyordum..

Şimdi yazıyı okuyunca çok şaşırdım :D: Burda olduğuna sevindim.. :D:

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Sevgili Freud, mesajını okuyunca çok duygulandım. İade-iziyaret için buralara kadar zahmet etmene gerek kalmayacak çünkü gelecek aydan itibaren Ankara'da olacağım. Seni ve tüm arkadaşları Ankara'da görmeyi diliyoruz.

Evet millet; "İzmir buluşmasının tadı damağımda kaldı" diyenler, "Ah keşke ben de katılabilseydim" diye hayıflananlar, "Bu sefer Violin'i parçalayacağım" diye diş bileyenler :D: , abiler-ablalar, büyükler-minikler hepinizi Başkente bekliyoruz.

yahu, Freud kardeşimiz kırk yılın başı birşey yazayım dedi, hevesini kursağında bıraktınız. biz anlamayız Tora abi, yeni forum buluşması illaki de Japonya'da olucek... niyet ettik bi kere...

ayrıca, havasından mıdır suyundan mıdır nedir, oranın topları masaları bi başka oluyomuş, lastikler bi başka ötüyomuş orda diye duyduk... merak ettik, illaki de görmeye duymaya gelecez, sen biraz daha dayan orada :isterim:

neyse yer farketmez, "keman"ı her yerde parçalamaya geliriz icabında... yeter ki benim gelebileceğim zamanlarda olsun, LOL... hergün vidyoyu seyredip hazırlanıyorum, bu sefer kesin ortasında delik açacam kemanının :P: o yüzden sen kendine oradan bikaç tane daha al gelirken Tora :bonus:

hepimizi başkente davet ettiğine göre, bu, buluşmanın yeri kesinleşti anlamına mı geliyor yani? geriye tarihi belirlemek kalıyor o zaman...

Ankaralı organizatörler, huuuuuuuuuu... tarih konusunda 2005 yılı masa tenisi planı ve programı çerçevesinde hangi tarihler sizin orada buluşma düzenlemeniz için uygun olabilir? durumu bir kontrol edip tarih önerisinde bulunun isterseniz, birkaç tane tarih çıkarsa ortaya, anket yapabiliriz icabında, hadi ama vakit daralıyo :asabi:

ben bir tane öneriyorum mesela: 28-29 Mayıs (Cumartesi ve Pazar)...

Ping the ex-Angorian Pong

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Bence ankaradaki turnuva ( kesinleşmiş gibi konuşayımda :) ) yaz ayında olsun . boşverin şubatı falan . okullar tatil olur olmaz buluşuruz hem yurtdışındaki katılımcılarada uygun olur sanırım geçen sefer yazın buluşmuştuk ya ona binaen yani :)

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

walla ne güzel! bence de turnuva için uygun şehir Başkenttir, sevgili forum üyeleri!!.. :lol:

:robot: yeter ki turnuvanın tarihi benim sınavlarıma denk gelmesin; İL, mekan, rakip vs.. hiç farketmez!.. 2. masatenisi.org turnuvasına havada karada katılmaya ben hazırım! :robot:

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Eh herkes beni merak etmiş yazayım bari. :)İstanbulda çeşitli dizilerde oynadıktan sonra (Hep konsantre olmuş sapık rolu oynadım. BAzıları çiçek taksi, kınalı kar, hayat bağları, kısa devre) hepsindede insanüstü oynadıktan sonra izmire dönerek kendime bir sanat merkezi açtım ve açmamla birlikte masatenisi ve hayatla bağlarım koptu. Şu anda zmir karşıyaka da çocuklara ve yetişkinlere tiyatro dersi veriyorum. Ayrıca gitar falan çalmak isteyen izmirli masateniscilerede özel indirim yapılır. Küçük tiyatro salonu masa kurmaya müsaittir. Gerçi kimse bunları merak etmedi ama yazayım dedim. Umarım Ertan bey kızmaz.( Reklam oldu inceden de o bakımdan ) Bu arada bende sizleri merak ediyorum ne güzel bir turnuvydı ya hala tadı damağımda.

Sevgili Tora abicim japonyaya gelirsek sana yük olmayız biz pingle beraber bir çadırda konaklarız. Çok deprem olduğundan korkuyoruz deriz. Hem oranın masaları topları güzelmiş bide nedendir bilinmez bende ezelden beri bir japon kızıyla izdivaç yapma saplantısı varda bakarsın hanım hanımcık bir japon kızıyla evlenebilirim.

:alkis: Gaza geldim turnuva olsa da olmasada bu yaz japonyadayım pingle maç yapar dururuz iki kez yenilmek beni kesmedi de:) Herkese sevgiler ve saygılar. Sizi çok özleyen freud : :isterim:

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Sevgili Tora abicim japonyaya gelirsek sana yük olmayız biz pingle beraber bir çadırda konaklarız. Çok deprem olduğundan korkuyoruz deriz. Hem oranın masaları topları güzelmiş bide nedendir bilinmez bende ezelden beri bir japon kızıyla izdivaç yapma saplantısı varda bakarsın hanım hanımcık bir japon kızıyla evlenebilirim.

:alkis:

Simdi dusundum de, ben de mi katilsam size bu yaz... :whistle::lol::fildir::bonus:

Arsun Mataramasuko

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Temmuzda japonyadayız para dediğiniz nedirki? Japon masasında oynamak gibisi varmı?Tora bey sizi orda yenmem zaten siz maçı sattınız ben bişey yapmadım. Japonyada olursa agresifde oynamayacağım. Yaşasın Japonya İzmirde Japonca kurs veren bir yer arıyorum. Temmuzda görüşürüz sevgiler:)

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

THY ile İstanbul çıkışlı Tokyo gidiş-geliş bilet fiyatı 1.050 dolar. Kimbilir kaç yıllık malzeme parası. Bence cebinize zarar. Hem ben bir ay sonra dönüyorum. Buraların bensiz tadı olmaz. Yine de siz bilirsiniz. Yerinizde olsam Tokyo ziyaretini bir başka bahara erteler ama ne yapar eder Ankara buluşmasına katılırım.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 1 Gizli, 20 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..