Jump to content
Masatenisi.org Forum

Adapazari - Sakarya'da Masa Tenisi

Bitim

Recommended Posts

Merhaba,

Adapazari - Sakarya'da Masa Tenisi oynanan nereleri vardir?

Duzenli antreman yapan kimse var midir ?

Bilgisi olan varsa paylasabilir mi? Yakinda is icin orda yasamaya baslayacagim.

Merhaba ben sakaryada öğretmenlik yapan biriyim.Sakaryada düzenli antreman yapamıyorum ama geldiğinizde görüşebiliriz.Yardımcı olabilirim sanırım.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Merhaba,

Adapazarında Masa Tenisi İhtisas Spor Kulübünün yeri var orayı isteyen herkes kullanabiliyor. Soyunma odası, duş, kafeterya mevcut. Kulübün yeri Adapazarı Cevatbey Pasajında Kobaş Karete Salonunun altında

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Adapazarında Masa Tenisi İhtisas Spor Kulübünün yeri var orayı isteyen herkes kullanabiliyor. Soyunma odası, duş, kafeterya mevcut. Kulübün yeri Adapazarı Cevatbey Pasajında Kobaş Karete Salonunun altında

yanlış bilgilendirmeyelim arkadaşım orası ücretli ve il temsilcisinin kendi yeri.

başka yerlerde var.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Merhaba,

Ben de Sakarya'da yaşıyorum ve masa tenisi oynayabileceğim birilerini arıyorum. Hatta foruma kayıt olmamın sebebi bu. Sanırım orta seviyede oynayabiliyorum (çoktandır yeteneğimi test edebileceğim bir rakiple oynamadım). Özel mesajla bana ulaşırsanız harika olur :gulumse:

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

yanlış bilgilendirmeyelim arkadaşım orası ücretli ve il temsilcisinin kendi yeri.

başka yerlerde var.

mkusbas arkadaşım bilgide bir yanlışlık yok. İsteyen herkes orada masa tenisi oynayabiliyor. Ama adam oraya güzel bir salon yapmış duş yapmış. Herşeyin bedeli var 3-5 milyon buna karşılık para ödenmiş çokmu

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 2 weeks later...

herkese iyi akşamlar

Bu gün Pixelponny arkadaşımla buluşup biraz masa tenisi oynadık

benim için çok güzel bir gündü

imkanlar pek uygun değildi ama

hakikaten sevinçliyim

bir kaç kişi daha bulursak istanbuldan nispet yapan arkadaşları biz çatlatacak sayıya ulaşabiliriz.

Masa tenisi bir numara bir oyun(Benim gibi oynama şansı yakalayabilirsen)

herkese iyi akşamlar !!!!!

Ankaradan gelecek Bitim arkadaşı da aramızda görmek dileğiyle

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

hey gözünü sevdiğim istanbulu:Hakket taşı toprağı altın.millet grup kurmuş puanlı lig yapıyo.

biz bir masa bir arkadaş bulduk mu havalara uçuyoruz.Bu ne kardeşim nispet yapıp durmayın .Bende oynamak istiyorum:Az buçuk antreman yapmasını bilen azıcık kastıracak iyi spin filan yapacak adam yokmu be bu memlekette

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 2 weeks later...

Arkadaşlar Bitim çok sevdiğim bir arkadaşım.Ayrıca çok iyi oyuncudur.Sakarya için kazanç diyebilirim.Hatta gidiyor diye kuruluşlar liginde takımı onun yerine Ankarada bana teklif etti ve ben kabul ettim.Semihe sahip çıkın arkadaşlar.Hem kişilik olsun hemde masatenisi olsun Semih bi tanedir.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 1 month later...
Arkadaşlar Bitim çok sevdiğim bir arkadaşım.Ayrıca çok iyi oyuncudur.Sakarya için kazanç diyebilirim.Hatta gidiyor diye kuruluşlar liginde takımı onun yerine Ankarada bana teklif etti ve ben kabul ettim.Semihe sahip çıkın arkadaşlar.Hem kişilik olsun hemde masatenisi olsun Semih bi tanedir.

Tufan bey bende kendi çapımda masa tenisi oynamaya çalışan belki eski bir sporcuyum diyebilirim Semih arkadaşımızı tanımak isteriz ama ne zamandır ses seda çıkmadı eğer şehrimize ulaştı ise irtibata geçmek isteriz.

yoksa o arkadaşgeldi de başkalarıyla mı irtibata geçti ?

Yanlış anlaşılmasın burada bir maddi çıkar yok bizde oynayacak işi azıcık bilen birilerini arıyoruz.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 1 month later...
Merhaba,

Sakarya Masa Tenisi İhtisas Kulübü

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 4 months later...
  • 4 weeks later...
adım mustafa özelden mesaj at haberdar edeyim

mkusbazoglu@hotmail.com

Ben de Sakarya'dayım.Masa tenisi oynamak istiyorum.Başlangıç aşamasındayım oynayacak arkadaş bulamıyorum.Yardımcı olursanız sevinirm.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 3 months later...

Selam arkadaşlar Sakaryada öğretmenlik yapan eski bir oyuncuyum yaklaşık 7-8 yıldır oynamadım son bir aydır tek başıma çalışıyorum eğer düzenli olarak çalışmak isteyen var ise lütfen cevap yazsın çok teşekkürler. Bu arada ilginizi çeker mi bilemiyorum ama sanırım bu kadar oyuncu ile bir takım bile kurabiliriz.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

ii günler. ben 6 sene önce ün. bir arkadasımızın vasıtasıyla bu oyuna basladım. ama 1 senedir raket elime alamıyorum. normalde düzcede çalışıyorum ama c.tesi aksam ve pazar günleri adapazarındayım. orta halli bir oyuncu oldugumu düşünüyorum. bende gelebilirmiyim oynamaya? bide hangi saat dilimlerinde oynuyorsunuz.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Arkadaşlar merhaba. Adapazarında masatenisi oynayacak arkadaşlar varsa (orta ve ileri düzey) beraber oynayabiliriz. Adapazarı 'ndaki masatenisi ihtisas klubünden yeni haberim oldu. Eğer oynamak isteyenler varsa cepten bana ulaşabilirsiniz.

cep : 0536 8252708

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 1 month later...
  • 1 month later...

Üniversite Öğrencisiyim besyo değil yukarda kampüste bir hayli fazla oynayan var bende aktif olarak içlerinde değilim ama çarşıdada farklı partnerler ile oynamaktan zevk duyarım evim çarşıda her an çıkabilirim. İletişim bilgilerim

msn: ismail@torlak.org

tel : 0536 2059288

ben kort tenisi de oynuyorum o konudada partner olmak isteyen arkadaşlar ile irtibata geçmek isterim teşekkürler

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 5 weeks later...

Merhaba Arkadaşlar, ben uzun bir süredir siteye giremiyordum, ben de sakaryada masa tenisi oynayacak arkadaş arıyorum, çok çok iyi olmasam da antreman yapabilecek kadar oynuyorum... ilgilenen arkadaşlar akifgantep@hotmail .com mail adresim...

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 9 months later...

Selam arkadaşlar.Ben sapancalıyım.Kampüste işletmede y. lisans yapıyorum.Haftada 3 güne kadar antrenman yapacak boş vaktim var. ysfarslan@gmail.com bu adresten mail atarsanız size hemen dönerim.foruma bu konuda en son mesaj yazılalı 1 yıl olmuş nerdeyse.şu adapazarını hareketlendirelim biraz:)

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 5 weeks later...

merhaba arkadaşlar.şehre yeni geldim çarşıda 1 adet oynayacak yer biliyorum.borling oynanan yer .orasıda üc masa sıkış sıkış.daha ii yerler bileniniz varsa adres ve tarifini alabilirmiyim.biz şu an aktif olarak oynayan iki ara sıra takılan iki kişi olmak üzere 4 kişi civarındayız.değişik kişilerlede oynamak isteriz.ama ilk önce güzel bir mekan bulmamız gerekiyor.olmazsa masa dahi almayı düşünüyoruz.aklınızda olsun satan varsa dşünebiliriz.iyiakşamlar herkese.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 0 Gizli, 23 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..