Jump to content
Masatenisi.org Forum

Çift Falsolu Servis

Recommended Posts

forumu incelersen değişik öneriler görebilirsin bu tür başlıklar var zaten... you tube a ulaşabiliyorsan werner schlager service yazıyorsun arıyorsun 9 küsür dk lık bi video recieve yazarsanda aynı ustadan karşılamanın var 3 küsür dk lik... başka videoyada aslında ihtiyacın yok geriye artık senin düşünce yapına göre raket sallaman kalıyor sık sık maçları izle ilginç gelen servisleri geri sar bi daha izle çıkaramadığın servisin karşılamasını görünce geri sar bi daha izle... izlede izle sonrada uygula

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

değişik servis çeşitleri öğrenmek istiyorum yardım edebilir misiniz

çift falsolu servis atmak kimilerine göre imkansız, kimine göre sadece göz yanılması olmakla birlikte bana göre, yapılabilirliği zor(hatta çok zor) olan bir servis türlerindendir, yani vardır, tabi böyle şeylerle uğraşmaktansa ilk önce profesyonel manada servis atmakla uğraşmalısınız, çift falsolu servisler, C - J çizen , S-Z çizen, karşı masaya çarpıp geri dönen kesme servisler vs. bu işin daha çok şov yönü olur diye düşünüyorum. bu yüzden size tavsiye edebileceğim servis az falsolu, ve bh ve fh kesik servis, yeni başladığınız için hızlı şutop servisler atarak başlamalısınız. Daha sonra spin, blok vs. temel hareketleri iyice hazmettikten sonra yeni servis arayışı içine girmelisiniz diye düşünüyorum, nacizane tavsiyelerimdir... inşallah yardımcı olabilmişimdir...

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 0 Gizli, 18 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..