Jump to content
Masatenisi.org Forum

Balıkesir'de Rastlantı Sonucu Buluşma

Guest CagdasUste

Recommended Posts

bugün tunçsiper sporun idmanı adı altında recep ve ben gençlik merkezine gittik.bizi kim çağırdı bilmiyorum yıldızların idmanına çağırmış neyse;ben ve recep şans eseri sorumlu hocayı bulduk ve idman salonuna gittik.salonda ben ve recep'e bi masa ayrıldı ve çalışmaya başladık,sağ olsun recep günlük kıyafeti ile geldiği için bir uyarı aldı ve yaklaşık 20 dakika oynadık ve bıraktık.sonra üstümüzü giyinip sorumlu hocadan bilgi almaya başladık ve bize büyüklerin çarşamba akşamı çalıştıklarını ve bir isim verdi ve bu ismi bulursanız size daha yardımcı olur dedi.biz tamam deyip ayrıldık ve tam merkezden çıkarken bu adam gelmezmi :isterim: (umarım siteye üye olur adı abdullah ve öğrenci;oyunu çok iyi)hemen konuşmaya başladık ve bizi idmana tekrar götürdü.hemen idman günleri ayarlamaya başladık.(gerekirse bu uğurda ya body'den ya da ju-jutsu'dan vaz geçicem)bu arada o çocuklardan birini çalıştırmaya başladı,banada diğer çalıştırıcılarla bi muhabbet imkanım oldu.idda ettiklerine göre balıkesir'de peng fei i yenecek adamlar varmış.neyse bizim siteden bahsettim tabi herkes duydu.tam o sırada da vatandaşlardan biri raketi ikiye ayırdı. :o: yaw bu balıkesirde ne var bilmem herkes fx'in en iyi lastik olduğunu idda ediyo!hocalara ikinci el ekipman bölümümüzden bahsettim hepsi fiyatları çok beğendi yakında istemeye başlarlar ki hocalardan biri benden raket kılıfı istedi.birde tahta tamiri öğrendim.hoca tahtayı alıyo raketin kenarlarındaki kırık kopmuş yerlere dolgu malzemesi dolduruyo. :huh: ne ilginç yaw.derken yanıma bi oyuncu geldi,demezmi ben ilker kesen.kendisiyle tam çıkış zamanına doğru tanıştık,bu yüzden kendisi hakkında fazla bi şey öğrenemedim.ama 12 yaşındaki birinin elinde shlager carbon görünce açıkcası ağzım açık kaldı.

tsu sana rakip geliyo olm bi orta okul öğrencisi vardı kendini pen holder olarak yetiştiriyomuş,raketide vardı ama tam olarak neydi göremedim.yaw hep ilköğretim öğrencileri vardı ama hepsi benden kat ve kat daha iyi oynuyorlardı. :uzgun:

ve bu vesile ile kendime bi masa tenisi ortamı kurmuş oldum ve ilker'den maç sözü alarak ordan ayrıldık.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

duyduğuma göre burda bir türkiye şampiyonu varmış bi kaç yıl önce ölmüş , gençmiş.ama neden öldüğünü hatırlamıyorum.adamın mezarında raket ve topmu varmış , topla raket resmimi varmış ya da elinde top ve raketle çekilmiş resimmi ne varmış :o: :huh::alkis:

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Şu anda huzurlarınızda Balıkesir de masatenisi!

Çağdaş abi bütün sorularını yanıtlıyorum

1-Tsu o kadar heveslenme ben o penholdere 3 sette 1 sayı verdim

2-Abdullah ın o kadar iyi oynadığına bakma maça gelince loop tan başka

birşey bildiği yok(bu aramızda kalsın apo duyarsa yakar beni)

3-İstiyorsan bu pazar 10.00da gel hem idman hem maç yapalım(çok formdayım)

4-Sarp harcanıyo burlarda Ponfiyi yener herhalde

5-Dikkat ettiysen buradaki herkeste sriver fx,sriver,mark V ve rapid soft vardı ne bileyim adamlar başka lastik denemiyo

6-Ayrıca geçen bi tahta daha kırıldı onu da bu yöntemle tamir ettiler

7-10 milyona fx biraz gaarip geldi sabahattin abi bile 40 a satıyor

8-Bana da bi raket kılıfı getirirsen memnun olurum çağdaş abi

9-Ayrıca penholderin raketi hazır raket ve üzerinde çok hızlı palio lastik var

10-Ben bu carbonu alırken çok düşündüm (2 ay) ayrıca üzerinde fx olacağı için kontrol pek sorun olmadı

11-Ayrıca antreman tunçsiperin değil gençlik merkezinin çünkü polisgücünde olanlar da var :B: :bonus:

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

ilker 10 dediğime bakma amacım milletin (özellikle hocaların) dikkatini site üzerinde yoğunlaştırmaktı,ama ben aldığım her lastiği 10'a satıyorum ya da durumu kötü ise bedavaya veriyorum arnoya desto f2 yi verdiğim gibi.eğer raket çantası değilde sadece kılıf istiyosan bende bitane var annem eşyalarımı gönderdiğinde sana veririm hediyem olsun!

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

ilker 10 dediğime bakma amacım milletin (özellikle hocaların) dikkatini site üzerinde yoğunlaştırmaktı,ama ben aldığım her lastiği 10'a satıyorum ya da durumu kötü ise bedavaya veriyorum arnoya desto f2 yi verdiğim gibi.eğer raket çantası değilde sadece kılıf istiyosan bende bitane var annem eşyalarımı gönderdiğinde sana veririm hediyem olsun!

Çağdaş senle bu yaz Dikilide oynadığımız zaman bu kadar ekipman yoktu.Hatta oynarken ayağında ayakkabı bile yoktu hatırlarsan :lol: .Baya bir aşama kaydettin gördüğüm kadarıyla.Nerdeyse ben senden birşeyler isteyeceğim şu varmı bu varmı diye. :D:

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

sorma tufan abi merak işte :sasi: şu dersleri de bi merak edebilsem :fildir:

selam ilker bu cumartesi saat 10'da gençlik merkezindeyim,hazır ol!

ekipmanlarım geldi,sizin hocalara bi sürü 3* top satıcam,sana kılıfını veririm isteyen olursa bi kaç lastiğim var verebileceğim,beni yenene hediye ederim :bonus:

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Balıkesir de bir bayan masatenisi hocası vardı.geçen sene Bursa da yıldızlar maçında tanımıştım.Minik bir kızı vardı;boyu daha masaya yetmiyor ama backhandden de forehandden de her topa çok hızlı spin atıyordu.

gelişimini çok merak ediyorum;çünkü o yaştan o kadar kontrolsüz oyun ileride sorun yaratır mı bilmek istiyorum.

eğer aynı yerde idman yapıyorsanız onun hakkında bilgi verirsen sevinirim.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Balıkesir de bir bayan masatenisi hocası vardı.geçen sene Bursa da yıldızlar maçında tanımıştım.Minik bir kızı vardı;boyu daha masaya yetmiyor ama backhandden de forehandden de her topa çok hızlı spin atıyordu.

gelişimini çok merak ediyorum;çünkü o yaştan o kadar kontrolsüz oyun ileride sorun yaratır mı bilmek istiyorum.

eğer aynı yerde idman yapıyorsanız onun hakkında bilgi verirsen sevinirim.

Bu hocanın adı Demet hoca (süperlig-tunçsiper) kızı Simge ve tr 4.sü Top kalkınca şutu bazen beceremiyo ama çok iyi oynuyo geçenlerde annesinden set aldı(gerçi oğlu Demet Hocayı yeniyo)Ben de ondan set aldım gerçibh spinde problem var yandan çıkarıyor(bende de var)onun dışında bi problem yok

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

ilker cumartesi idmandaydım,sizin hocaya iki tahta 3-4 tane lastik biraz kenar bandı iki adet 3* top,birazda katolog verdim,senin kılıfıda getirdim ama sen yoktun artık bidahakine veririm,lastikleride maç yapmadan verdim,duyduğuma göre ekipmanları olmayan çocuklar varmış.birde hocaların biriyle lastiğine maç yaptık(hoca kimdi hatırlamıyorum;ama turgay ya da demet hoca değildi,erkekti ve kız çocuğu idmandaydı)sonuçta onu yendim ama lastiği verdim,hoca denedi ve beğenmedi bende bi çocuğa verirsiniz dedim,bu arada lastik resilondu.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

yaw aklıma takıldı,idmandakilerin birinde butterfly salvo speed diye bi lastik vardı.

o ne yaw?

O Butterfly'in cok eski ve uretimini seneler once durdurdugu bir lastigi. Hizli ve spinli bir lastikti diye hatirliyorum, bende vardi cunku. Kalinliklari da 1.8, 2.0mm gibi gidiyordu, yani simdiki Bty lastikleri gibi 1.7, 1.9, 2.1 falan gibi degil. Dedigim gibi epey eski bir lastik, yuzeyi de haliyle cok eskimis olmali. Ama oyle yetenekler var ki eski lastiklerle de canavar gibi spin cikarabiliyorlar, bilemem tabii. Burda Tufan abiyi ve 15 senelik Sriverlarini bir kez daha saygi ile aniyoruz... :fildir::alkis:

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Ya arkadaşlar ben balıkesirdebu kadar masa tenisi oyuncusu olduğunu tahmin bile edemiyordum.Bende balıkesir/edremitte ikamet etmekteyim.Balıkesirde nerde oynuyosunuz tam olarak?Yani benim sizinle oynamam söz konusu olamaz ama(daha spin atmak hakkında hiç bir şey bilmiyorum.) sizi izlerim tanışırız falan hem belki bir şeyler öğrenirim..

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Salvo Speed i yeni aldı o çocuk ama denedim çok iyi değildi bu arada çağdaş abi bizim sarplar gruplarda 9.olmuş finallere gidiyolar

Bu arada geçen gün gelememin sebebi sınavdı ama yarın gel iddalı bir maç bile yaparız

Bu arada captain biz gençlik merkezinde oynuyoruz

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 1 Gizli, 18 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..