Jump to content
Masatenisi.org Forum

Balıkesir'de Rastlantı Sonucu Buluşma

Guest CagdasUste

Recommended Posts

OoO iLker çok gzl bizde kluplerde birinci olduk...Ferdilerde köstüler tabi 8 senedir masatenisi oynuyip 14 yasinda olan cocuk yani antalyanin ve 1spartan1n yenilmezi diyorlar ona 3-0 Gibi kötü bir skorla yenilince ne bicim aglad1g1m1 bilemezsiniz...

Daha 5 ay önce 3-2 yenilmistim ama canla basla oynuy1p bu sefer tek bir spin bile cekmedim neredeyse sadece sut yapt1m ...3-2 yenildigimde ise 10-9 ben yenerken 15-13 yenildim saten benim hep öle oluyor

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Merhaba ben Denizli'den Kemal Balıkesir de gerçekleşen olay ilginç fakat ben Peng Fei'i yenecek oyuncu Balıkesir'de zannetmiyorum. Madem varsa neden mili takıma çağırılmıyorlar? Milli takımda neden oynamıyorlar? Ben de masa tenisi oynuyorum fakat Peng Fei'i yenecek çok az adam sayabilirim. Mesela; Gürhan Yaldız-İrfan Tavukçuoğlu-Halil Hacı-Safa Avcı... Yıldızlar Türkiye şampiyonası bu sene Balıkesir de yapılacak bende Emniyet sporun başında ikinci antrenör olarak geleceğim tabi büyük ihtimal eğer orda olursan beni bul tanışalım bi çayımı iç. Fırsatın olursa bir maç yapalım. :robot:

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Anlaştık Kemal abi bu arada Sarp milli takıma çağırıldı,yıldız kamplarına gitti ama peng fei onu harcar belki turgay hoca eski formunu tutturursa yenerdi abdullah abi ondan set mi ne alıyomuş

Bu arada son zamanlarda benim bacaklar uçtu çok formdayım

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

dün turgay hocadan bişey duydum milli olduğu yıllarda eğer lastiği yanlışlıkla küçük keserlerse gidip tahtayı lastiğe göre kestiriyorlarmış.

ee yuh yani

ayrıca bugün birnin lastiğini sökmeye kalkarken yırttım

neyse raket hazır raketti ama;yasaka idi hazır raket idi lastikler markV idi tahta yasaka mark idi ve tahtadaki mark yazısının altında made ın sweden yazıyodu

Yok çağdaş abi öyle bişey yokmuş ben sordum :thup:

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 1 month later...

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 0 Gizli, 12 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..