Jump to content
Masatenisi.org Forum

Masatenisi.org: Avrupa Zirvesi

Guest Kamikaze23

Recommended Posts

6 Aralik 2004, Pazartesi....tarihi bulusma gerceklesti.

Masatenisi.org Turkiye sinirlarini asip, Avrupa'ya acildi.

Rotterdam'da yapilan zirvede Almanya'dan PingPongMan ve Hollanda'dan Kamikaze23 karsilasti, baliklar ise havada ucustu (ozellikle PingPong baliklari).....zirvenin sonucuna gelince......uzun uzun upuzun bir karsilasma sonucu mac sona erdi :D: Bayagi zevkli gecen macin sonucu 17. sette belirlendi.

Kamikaze23 atak oyunu ve mukemmel backhandi ile ( :D: ) 3-0 one gecti, PingPongMan pes etmedi ve durumu 3-2'ye getirdi. Ardindan Kamikaze23'un atagina (5-2), PingPongMan oyunun kontrolunu eline gecirerek cevap verdi (5-5). Kamikaze23 sonraki seti almasina ragmen PingPongMan kaldigi yerden devam etti ve uc set ustuste aldi. <_< (Bu arada az once bahsettigimiz mukemmel backhand sizlere omur)........8-6'dan sonra Kamikaze23 tekrar dirildi ve kendi saha ve seyirsi onunde karsilasmadan 9-8 galip ayrilmayi bildi. :alkis:

Zirve sonunda PingPongMan mazeretleri siralamaya basladi.......

Son yazdigima aldirma PPM, iyi mac oldu, her ne kadar macin sonunda salondan ikimizin de olusu ciksa da, iyiydi :lol:

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

8-6'dan sonra Kamikaze23 tekrar dirildi
...Ping ise maalesef ölü kaldı :(: keşke trene yetişmem lazım falan deyip maçı orda bitirseymişim yav... biz yaşlı adamız artık, kondüsyonumuz 15. sette bitti tabii... :lol:

herşey için tekrar teşekkürler Kamikaze... hakikaten, uzun süredir bu kadar çok, eğlenceli ve zevkli oynamamıştım. ayrıca tesisler, masalar vs. gerçekten çok güzel :thup: tam masatenisi.org turnuvası yapılacak tesisler...

ppm'nin köpüğü ay aman tahtası hakkında goruslerinizi bekliyoruz sayın kamikaze

kimse kimsenin tahtasını ellemedi, Tsu... :))) ancak şunu söyliim, raketlerin ikisi de anormal ötüyordu... özellikle benim tahtadan böyle ses çıktığını bilmiyordum, geçen gün FH'ime tekrar Cermet taktığımdan beri öğrenmiş oldum, hehe...

Ping the conqueror of Holland Pong

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Bravo sana Ping, forumu çok iyi temsil ediyorsun. Sayende yavaş yavaş dünyaya açılıyoruz. :alkis:

sağolun Ertan Bey... biz bu gidişle bu seferler sırasında ruhumuzu teslim edecez ama galiba... hala nefesimi düzeltemeye çalışıyorum dün akşamdan beri :D:

sırada Fransa ile İngiltere mi var ne :isterim:

bu arada, Kamikaze de forumu Hollanda'da başarıyla temsil ediyor tabii... yurtdışı temsilcilerine: bu hizmetlerinden dolayı, ayrıca forumu daha iyi temsil edebilmelerini sağlamak için birer adet "masatenisi.org" tişörtü hediye edilmesini öneriyorum :hehehe:

Ping the globe trotter Pong

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

bu arada, Kamikaze de forumu Hollanda'da başarıyla temsil ediyor tabii... yurtdışı temsilcilerine: bu hizmetlerinden dolayı, ayrıca forumu daha iyi temsil edebilmelerini sağlamak için birer adet "masatenisi.org" tişörtü hediye edilmesini öneriyorum

Valla benim elimde Togay'ın parasını ödeyerek yaptırdığı ve teslim alınmayan 2 adet medium t-shirt var. Uyarsa onları ben alıp sana ve Kamikaze'ye hediye edebilirim. Yalnız her geziden sonra t-shirt istememek kaydıyla. :D:

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Valla benim elimde Togay'ın parasını ödeyerek yaptırdığı ve teslim alınmayan 2 adet medium t-shirt var. Uyarsa onları ben alıp sana ve Kamikaze'ye hediye edebilirim. Yalnız her geziden sonra t-shirt istememek kaydıyla. :D:

sağolun Ertan Bey, gerçekten, bu ince düşünceniz için... ancak o iki tişörtü birleştirirsek bana anca bir tişört olur herhalde, LOL.

ben kendim için şaka yapmıştım zaten, benim iki tane tişörtüm var... ancak, "medium" Kamikaze'ye oluyorsa, ona hediye edebilirsiniz birini :thup::alkis:

Ping the never demanding something for himself Pong

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 1 Gizli, 21 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..